الیکا الکتریک
سبد خرید

رله کنترلی اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RE17RAMU
      يكي از وسايل فرمان دهندۀ مدارهاي كنترل اتوماتيك تايمر ها يا رله هاي زماني هستند كه وظيفۀ كنترل مدار را براي مدت زمان معيني بر عهده دارند. توضیح ترمینال ها در تایمر اشنایدردر اغلب تایمرها ترمینال های A1&..
890,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RE22R1QCMU
کاربرد تایمر ستاره مثلث اشنایدرتایمر ستاره مثلث اشنایدر، یکی از انواع تایمر اشنایدر است و در مدار قدرت و فرمان و مدار ستاره مثلث برای راه اندازی موتور سه فاز کاربرد دارد. این تایمر به صورت اتوماتیک به مدار کنتاکتور فرمان می دهد و در مدار ستاره مثلث بعد از راه اندازی مدار با استفاده از کنتاکتور س..
1,880,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RE7RB11MW
   تایمر تأخیر در قطع اشنایدر    تایمر، تجهیزی است که به صورت اتوماتیک به مدار فرمان می دهد. گاهی طراحی مدار به گونه ای است که به تایمر تأخیر در قطع نیاز پیدا می کنیم، تا با قطع جریان برق یک تجهیز، سیستم یا بخشی از مدار تحریک شده و عمل نماید. البته به این نکته دقت ش..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RE7TP13BU
تایمرهای اشنایدر را می توان در دو دسته تایمر تأخیر در قطع و تایمر تأخیر در وصل طبقه بندی نمود.    شاید ساده ترین و ملموس ترین مدارهایی که به عنوان تایمر تأخیر در وصل استفاده می شود، مدار دستگاه محافظ برق باشد.    در  واقع در سیستم هایی که طراحی به گونه ای است که وصل شدن یک..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RE9TA31MW
تایمرهای اشنایدر را می توان در دو دسته تایمر تأخیر در قطع و تایمر تأخیر در وصل طبقه بندی نمود.    شاید ساده ترین و ملموس ترین مدارهایی که به عنوان تایمر تأخیر در وصل استفاده می شود، مدار دستگاه محافظ برق باشد.    در  واقع در سیستم هایی که طراحی به گونه ای است که وصل شدن یک..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RE8TA11BUTQ
رله های زمانی یکی از وسایل فرمان دهنده مدارهای کنترل اتوماتیک هستند که وظیفه کنترل مدار را برای مدت زمانی معین برعهده دارند. به طور کلی رله زمانی کلیدی است که دارای یک سری تیغه های باز و بسته است که با وصل برق به تغذیه آن بعد از زمان مشخص شده عمل می‌کند. با عمل کردن رله زمانی تیغه های باز،..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RE8TA21BUTQ
   تایمر مولتی ولت اشنایدر تايمر اشنایدر مولتی ولت RE8TA21BUTQ با نام صنعتی RE8 و قابلیت تنظیم زمان (3...300 ثانیه) و همچنین رنج ولتاژ تغذیه 24 ولت AC/DC یا 100 تا 240 ولت AC در صنایع اشنایدر الکتریک تولید می شود. این محصول جزء تایمرهای..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RE8TA31BUTQ
رلۀ زمانی (تایمر)   رله های زمانی یکی از وسایل فرمان دهنده مدارهای کنترل اتوماتیک هستند که وظیفه کنترل مدار را برای مدت زمانی معین برعهده دارند. به طور کلی رله زمانی کلیدی است که دارای یک سری تیغه های باز و بسته است که با وصل برق به تغذیه آن بعد از زمان مشخص شده عمل می‌کند. ب..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RE48AMH13MW
 تایمر دو حالته اشنایدر الکتریکیکی از انواع تایمر اشنایدر، تایمر دو حالته 0.02 ثانیه تا 300 ساعت اشنایدر با نام اختصاری RE48 است و در ولتاژ24-240VAC/DC@50/60Hz  به عنوان رله زمانی الکترونیکی در بازار شناخته می شود.  تایمرها  یا رله های زمانی یکی از وسایل فرمان ..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 50437
 خطای زمین ناشی از سیم کشی نادرست، خرابی عایق، تراکم رطوبت، میدان های مغناطیسی پراکنده و مسائل دیگر را می توان به کمک جریان نشتی به هادی های زمین تشخیص داد. علائم خطاهای زمین می‌توانند خرابی کارت های ورودی - خروجی در شبکه ها، بهم خوردن متناوب اطلاعات در دستگاه&zwnj..
1,920,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 50438
مشخصات ترانس جریان CT اشنایدر (PA50)وظیفه ترانس جریان CT اشنایدر آشکارسازی جریان نشتی زمین است. ترانس های جریان CT اشنایدر به همراه رله ارت فالت اشنایدر برای آشکارسازی، موقعیت یابی و اندازه گیری جریان خطای زمین در سیستم IT استفاده می شوند. ترانس جریان CT اشنایدر با ..
2,100,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 50439
مشخصات ترانس جریان حلقوی (Toroid) اشنایدرترانس های جریان CT اشنایدر برای آشکارسازی جریان نشتی زمین استفاده می شوند. آن ها به همراه تجهیزات Vigilohm یا  همان رله ارت فالت اشنایدر، برای آشکارسازی، موقعیت یابی و اندازه گیری جریان های خطای زمین در سیستم IT&nbs..
2,550,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 50441
ترانس جریان CT   ترانس جریان CT برای کنترل و مونیتورینگ تجهیزات مختلف به کار می رود و همراه با رله نشتی جریان، هماهنگ شده و عملیات نمونه گیری جریان را از کابل های گذرنده از داخل ترانس انجام می دهد.ویژگی های CT کوربالانس اشنایدر مدل 50441CT یا ترانس های جریان اشنایدر در انواع و ..
5,700,000 تومان
نمايش 1 تا 20 از 110 (6 صفحه)
نقد و بررسی

رله های کنترلی یکی از پرکاربردترین تجهیزات در اتوماسیون صنعتی هستند و برای کنترل و فرمان به بخش های مختلف یک سیستم در یک کارگاه یا کارخانه مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از رله های کنترلی اشنایدر به دسته های زیر تقسیم می شوند:

رله کنترل فاز : از این رله به منظور تشخیص قطع و تغییر توالی فاز، تشخیص کاهش ولتاژ شبکه و تشخیص عدم تقارن ولتاژ شبکه استفاده می شود.

رله کنترل جریان : عملکرد این رله، منطبق بر اضافه جریان مصرف کننده بوده از اینرو جایگزین مناسبی برای رله های بی متال هستند.

رله کنترل ولتاژ : از این رله برای حفاظت شبکه های الکتریکی در برابر تغییرات ولتاژ و مشخص نمودن کاهش یا افزایش ولتاژ استفاده می شود.

رله کنترل فرکانس : از این رله، به منظور ارزیابی و مانیتور فرکانس های ورودی به یک دستگاه استفاده می شود. از طریق این رله می توان حد پایین و حد بالای فرکانس دریافتی را اندازه گیری نمود.

رله کنترل سرعت : آنچه که در فرآیند نظارت شده توسط رله کنترل سرعت اندازه گیری می شود نتیجه پالس هایی است که شامل یک سیگنال با دو موقعیت بالا و پایین است و کنترل سرعت با اندازه گیری دوره زمانی در این سیگنال، تشخیص داده می شود.

رله کنترل سطح : رلۀ کنترل سطح برای کنترل پمپ ها به منظور پر کردن اتوماتیک مخازن آب و یا حفاظت پمپ های شناور در برابر خشک یا بدون آب کار کردن و یا همچنین برای تشخیص سطح مایعات و کنترل میزان مایعات در فرآیند ترکیب مواد به کار می رود.

رله کنترل دما : رله کنترل دما برای تنظیم دما در محیط هایی مثل موتورخانه آسانسور استفاده می شود و می توان سطح آستانه دمای بالا و پایین و همینطور میزان تاخیر در فرمان رله را تنظیم کرد.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email