الیکا الکتریک
سبد خرید

رله کنترلی اشنایدر الکتریک

رله های کنترلی یکی از پرکاربردترین تجهیزات در اتوماسیون صنعتی هستند و برای کنترل و فرمان به بخش های مختلف یک سیستم در یک کارگاه یا کارخانه مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از رله های کنترلی اشنایدر به دسته های زیر تقسیم می شوند:

رله کنترل فاز : از این رله به منظور تشخیص قطع و تغییر توالی فاز، تشخیص کاهش ولتاژ شبکه و تشخیص عدم تقارن ولتاژ شبکه استفاده می شود.

رله کنترل جریان : عملکرد این رله، منطبق بر اضافه جریان مصرف کننده بوده از اینرو جایگزین مناسبی برای رله های بی متال هستند.

رله کنترل ولتاژ : از این رله برای حفاظت شبکه های الکتریکی در برابر تغییرات ولتاژ و مشخص نمودن کاهش یا افزایش ولتاژ استفاده می شود.

رله کنترل فرکانس : از این رله، به منظور ارزیابی و مانیتور فرکانس های ورودی به یک دستگاه استفاده می شود. از طریق این رله می توان حد پایین و حد بالای فرکانس دریافتی را اندازه گیری نمود.

رله کنترل سرعت : آنچه که در فرآیند نظارت شده توسط رله کنترل سرعت اندازه گیری می شود نتیجه پالس هایی است که شامل یک سیگنال با دو موقعیت بالا و پایین است و کنترل سرعت با اندازه گیری دوره زمانی در این سیگنال، تشخیص داده می شود.

رله کنترل سطح : رلۀ کنترل سطح برای کنترل پمپ ها به منظور پر کردن اتوماتیک مخازن آب و یا حفاظت پمپ های شناور در برابر خشک یا بدون آب کار کردن و یا همچنین برای تشخیص سطح مایعات و کنترل میزان مایعات در فرآیند ترکیب مواد به کار می رود.

رله کنترل دما : رله کنترل دما برای تنظیم دما در محیط هایی مثل موتورخانه آسانسور استفاده می شود و می توان سطح آستانه دمای بالا و پایین و همینطور میزان تاخیر در فرمان رله را تنظیم کرد.

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RXM2AB1B7
   ﻫﻤﺎن طور ﻛﻪ در اﺻﻮل اﻟﻜﺘﺮﻳﺴﻴﺘﻪ وﺟﻮد دارد ﻫﺮﮔﺎه از ﺳﻴﻢ ﭘﻴچی ﻛﻪ دارای ﻫﺴﺘﻪ آﻫنی اﺳﺖ ﺟﺮﻳﺎن اﻟﻜﺘﺮﻳکی ﻋﺒﻮر ﻛﻨﺪ ﻫﺴﺘﻪ ﺳﻴﻢ ﭘﻴﭻ آﻫﻨﺮﺑﺎ می شود از اﻳﻦ ﺧﺎﺻﻴﺖ ﺑﺮای ﻗﻄﻊ و وﺻﻞ ﻣﺪارﻫﺎ اﺳﺘﻔﺎده می ﮔﺮدد. ﺟﺰئی ﻛﻪ  اﻳﻦ ﻋﻤﻞ را اﻧﺠﺎم می دهد رﻟﻪ ﻧﺎم دارد.رﻟﻪ ﻫﺎی ﻛﻨﺘﺮلی ﻛﺎرﺑﺮد وﺳیعی در ﻛﻨﺘﺮل ﺑﺎرﻫ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RHN411M
   رله پلاگین اشنایدررله پلاگین 5 آمپر 220 ولت  ACیکی از رله های قدیمی اشنایدر الکتریک است که همچنان مورد استفاده بوده و در مدارات فرمان به کار برده می شود. این رله با عملکرد کنتاکت ها به دو صورت عملکرد استاندارد و عملکرد فوری، می تواند با برقدار شدن بوبینش، کنتاکت هایی را وصل نمو..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RXM4AB1P7
                                                                                   &nb..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RXM2AB2BD
                                                                                   &nb..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM17TG20
مشخصات اصلی رله کنترل فاز تک چراغرله های کنترل فاز در مدارات و تابلو برق هنگام وقوع اختلالات ولتاژی بصورت الکترونیکی از الکتروموتور محافظت می کنند. یکی از انواع رله کنترل فاز اشنایدر، رله کنترل فاز تک حالته با کد فنی RM17TG20 است. رله کنترل فاز از رله های کنترلی شرکت اشنایدر است که در تغذیه..
830,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM17TE00
مشخصات اصلی رله کنترل فاز سه چراغرله کنترل فاز اشنایدر از رله های کنترلی اشنایدر است که در صنعت بسیار پرکاربرد است. رله کنترل فاز یکی از تجهیزات حفاظت موتور الکتریکی در برابر اختلالات ولتاژ است. این محصول با کد فنی RM17TE00، یک رله کنترل فاز..
1,350,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM35TF30
مشخصات اصلی رله کنترل فاز 5 چراغ اشنایدررله کنترل فاز اشنایدر از رله های کنترلی اشنایدر است که در صنعت بسیار پرکاربرد است. رله کنترل فاز یکی از تجهیزات حفاظت موتور الکتریکی در برابر اختلالات ولتاژ است. رله کنترل فاز اشنایدر با کد فنی RM35TF30، یک رله کنترل ..
1,660,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM4TR33
   رله های کنترل فاز، دو فاز شدن را قبل از ورودی خود تشخیص می دهند ولی قادر به تشخیص قطع شدن جریان در سرکلاف موتور نیستند. برای مدارهایی که دارای حساسیت بالا هستند جهت حفاظت بعد از کنتاکتور از سوپر کنترل فاز استفاده می شود.لازم به ذکر است برخی از سازندگان نام رله سوپر کنترل فاز را برای محصول خو..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM4TR32
رله کنترل فاز به عنوان یک دستگاه در جهت حفاظت مدارهای موتور دار نقش مهمی را ایفا می کند.در این بخش ابتدا به عیوب احتمالی در موتورهای القایی پرداخته و نقش رله کنترل فاز در این راستا بررسی می شود. هم چنین تفاوت انواع رله کنترل فاز اشنایدر در عملکرد و تنظیمات مورد بحث قرار می گیرد.عیوب احتمالی ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM4TR34
 از جمله رله های کنترلی اشنایدر، رله کنترل فاز است. رله کنترل فاز برای مراقبت فازها در شبکه سه فاز به کار می رود به طوری که به محض قطع یکی از فازها، مدار فرمان را قطع می کند.   تنظیمات رله کنترل فاز اشنایدر مدل RM4TR رله های کنترل فاز مدل RM4TR دارای تعدادی چراغ LE..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM17TT00
رله کنترل فاز RM17TT00رله کنترل فاز یک وسیله حفاظتی الکترونیکی است، که در مدار فرمان تابلوهای برق مورد استفاده قرار می گیرد. در رله کنترل فاز RM17TT00 قطعی فاز و عدم توالی فاز دیده می شود و مدار فرمان را قطع می کند. در این کنترل فاز LED سبز نشان دهندۀ روشن بودن و LED زرد آماده به کار بودن آ..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM17TG00
 رله کنترل فاز تک حالته اشنایدر    رله کنترل فاز با نام اختصاری RM17TG برای قطعی فاز یاعدم توالی فاز به کار می رود.    رله های کنترل فاز در مدارات الکتریکی صنعتی برای حفاظت از موتورها، ژنراتورها و ترانس های قدرت به کار می روند.    در گذشته بهم خوردن تقارن فازها ..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM35TM50MW
رله کنترل دما و موتوراین محصول با ولتاژ تغذیه 24 تا 240 ولت DC و AC و با نام اختصاری RM35TM در بازار موجود می باشد. از عمده ترین کاربردهای این دستگاه، کنترل دمای موتور از طریق پروب PTC، توالی فاز و تشخیص خطای فاز برای موتورهای سه فاز است. این محصول در دو استاندارد EN/IEC 60255-6 و IEC 60034-11-2..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM35JA32MW
 رله کنترل جریان اشنایدریکی از رله های کنترلی اشنایدر الکتریک رله کنترل جریان مدل RM35JA32MW است.رله کنترل جریان اشنایدر با کد فنی RM35JA32MW نیز مانند بسیاری از رله های دیگر بر روی وجه جلوی خود ولوم ها و چراغ های LED نشانگری دارد.   اجزاء ولوم ها و تنظیمات رله کنت..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM35JA31MW
رله کنترل بار بر اساس اضافه جریانرله کنترل بار اشنایدر رله ای است که عملکرد آن مبتنی بر اضافه جریان مصرف کننده است و می تواند جایگزین مناسبی برای رله بی متال باشد. رله های بی متال اشنایدر به علت عملکرد وابسته به حرارت، زمان عکس العمل طولانی تری در مقابل اضافه جریان از خود نشان می دهند.علاوه..
نمايش 1 تا 20 از 38 (2 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email