الیکا الکتریک
سبد خرید

لیمیت سوئیچ اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKM102
لیمیت سوئیچ قرقره ای-فشاری اشنایدر الکتریک (1 یا 2 جهته-فلزی)لیمیت سوئیچ اشنایدر با کد فنی XCKM102 دارای یک قرقره ی فشاری یا همان پیستون غلطکی از جنس فولاد است. همچنین جنس بدنه آن از آلیاژ زاماک ساخته شده، دارای 3 ورودی برای کابل است. اهرم قرقره ی آن با مکانیسم بازگشت فنری کار می کند و عکس العمل..
1,840,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKM106
لیمیت سوئیچ آنتنی فلزی اشنایدر الکتریکلیمیت سوئیچ ها از دسته کلیدهای فرمان به شمار می آیند که به منظور کنترل کردن دستگاه ها و یا کنترل بخشی از یک فرآیند عمل می کنند. لیمیت سوئیچ، از طریق یک عملگر مکانیکی که به دسته ای از کنتاکت ها متصل شده عمل می کند و در واقع می توان گفت یک وسیلۀ الکترومکانیکی..
1,830,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKM110
لیمیت سوئیچ فشاری فلزی اشنایدر الکتریکلیمیت سوئیچ اشنایدر با کد فنی XCKM110  دارای یک پیستون فلزی است. جنس بدنه سوئیچ حد از آلیاژ زاماک ساخته شده، دارای 3 مدخل ورودی برای کابل است. پیستون آن با مکانیسم فشاری و بازگشت فنری کار می کند و عکس العمل فوری دارد. دامنه حرکت این سوئیچ عمودی و یک جه..
1,970,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKM115
لیمیت سوئیچ قرقره ای فلزی اشنایدر الکتریکلیمیت سوئیچ اشنایدر با کد فنی XCKM115 دارای یک قرقره ی ترموپلاستیکی است و بدنه و سری آن از آلیاژ زاماک ساخته شده است. اهرم قرقره ی آن با مکانیسم بازگشت فنری کار می کند و عکس العمل فوری دارد. این سوئیچ با یک دندانه 30 درجه شروع به کار می کند  و دامنه ..
1,960,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKM121
لیمیت سوئیچ قرقره ای-فشاری اشنایدر الکتریک (1جهته-فلزی)لیمیت سوئیچ اشنایدر با کد فنی XCKM121 دارای یک قرقره ی فشاری یا همان پیستون غلطکی از جنس فولاد است. جنس بدنه آن از آلیاژ زاماک ساخته شده، دارای 3 مدخل ورودی برای کابل است. اهرم قرقره ی آن با مکانیسم بازگشت فنری کار می کند و عکس العمل فوری دا..
1,900,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKMR54D1
لیمیت سوئیچ مربعی فلزی اشنایدر الکتریکلیمیت سوئیچ با کد فنی XCKMR54D1 محصولی از سری XC OsiSense شرکت اشنایدر الکتریک فرانسه است. این ابزار حرکت مکانیکی را به سیگنال کنترل الکتریکی تبدیل می کند. این تجهیز دارای 2 جفت کنتاکت نرمال بسته 2*(2NC) است، به عبارت دیگر برای هر جهت یک کنتاکت..
10,200,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKMR54D1H29
لیمیت سوئیچ مربعی فلزی اشنایدر الکتریکلیمیت سوئیچ با کد فنی XCKMR54D1H29 محصولی از سری XC Special شرکت اشنایدر الکتریک فرانسه است. این ابزار حرکت مکانیکی را به سیگنال کنترل الکتریکی تبدیل می کند. این تجهیز دارای 2 جفت کنتاکت نرمال بسته 2*(2NC) است، به عبارت دیگر برای هر جهت یک کنتاکت تع..
10,200,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKJ10541
 لیمیت سوئیچ قرقره ای فلزی اشنایدر الکتریک با طول قابل تغييرلیمیت سوئیچ اشنایدر با کد فنی XCKJ10541 دارای یک قرقره ی ترموپلاستیکی است که اندازه طول آن قابل تغییر است. جنس بدنه و سری آن از آلیاژ زاماک ساخته شده است. اهرم قرقره ی آن با مکانیسم بازگشت فنری کار می کند و عکس العمل فوری دارد. این..
3,170,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKJ10511
لیمیت سوئیچ قرقره ای فلزی اشنایدر الکتریکلیمیت سوئیچ های اشنایدر یا سوئیچ های محدود کننده معمولاً برای فرمان های مکانیکی یا محدود کردن حرکت فیزیکی دستگاه ها به کار می روند. ساختمان خارجی لیمیت سوئیچ ها متفاوت بوده و بسته به چگونگی استفاده در یک سیستم مکانیکی انتخاب می شوند. لیمیت سوئیچ اشنایدر ب..
3,710,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKJ10513
لیمیت سوئیچ قرقره ای فلزی اشنایدر الکتریکلیمیت سوئیچ های اشنایدر یا سوئیچ های محدود کننده معمولاً برای فرمان های مکانیکی یا محدود کردن حرکت فیزیکی دستگاه ها به کار می روند. ساختمان خارجی لیمیت سوئیچ ها متفاوت بوده و بسته به چگونگی استفاده در یک سیستم مکانیکی انتخاب می شوند. لیمیت سوئیچ اشنایدر ب..
3,710,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCMD2102L1
لیمیت سوئیچ فلزی قرقره ای-فشاری چند جهته کابل دار اشنایدر الکتریکلیمیت سوئیچ وسیله ای است که حرکت مکانیکی را به سیگنال کنترل الکتریکی تبدیل می کند. لیمیت سوئیچ اشنایدر با کد فنی XCMD2102L1   دارای یک قرقره ی فشاری یا همان پیستون غلطکی از جنس فولاد است. دارای 3 ورودی برا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCMD2106L1
لیمیت سوئیچ آنتنی-کابل دار اشنایدر الکتریکلیمیت سوئیچ وسیله ای است که حرکت مکانیکی را به سیگنال کنترل الکتریکی تبدیل می کند. لیمیت سوئیچ اشنایدر با کد فنی XCMD2106L1 دارای یک اهرم آنتنی است. جنس بدنه سوئیچ حد از آلیاژ زاماک ساخته شده و ابعاد آن 30*16*50 میلی متر با وزن 0.18 کیلوگرم اس..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCMD2110L1
لیمیت سوئیچ فشاری کابل دار اشنایدر الکتریکلیمیت سوئیچ اشنایدر با کد فنی XCMD2110L1 دارای یک پیستون فلزی است. جنس بدنه سوئیچ حد از آلیاژ زاماک ساخته شده و در آن یک کابل یک متری برای اتصالات الکتریکی تعبیه شده است. پیستون آن با مکانیسم فشاری و بازگشت فنری کار می کند و عکس العمل فوری دارد. دا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCMD2145L1
لیمیت سوئیچ فلزی قرقره ای کابل دار اشنایدر الکتریکلیمیت سوئیچ وسیله ای است که حرکت مکانیکی را به سیگنال کنترل الکتریکی تبدیل می کند. لیمیت سوئیچ اشنایدر با کد فنی XCMD2145L1 دارای یک قرقره ی ترموپلاستیکی است که اندازه طول آن قابل تغییر است. جنس بدنه و سری آن از آلیاژ زاماک ساخته شده است. اهرم قر..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCRT115
لیمیت سوئیچ میله ای اشنایدر الکتریکلیمیت سوئیچ وسیله ای است که حرکت مکانیکی را به سیگنال کنترل الکتریکی تبدیل می کند.لیمیت سوئیچ با کد فنی XCRT115 با نام اختصاری XCR محصولی شرکت اشنایدر الکتریک فرانسه است. این ابزار حرکت مکانیکی را به سیگنال کنترل الکتریکی تبدیل می کند. این تجهیز دارای 2 کنتاکت ..
11,600,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCRF17
لیمیت سوئیچ مربعی فلزی اشنایدر الکتریکلیمیت سوئیچ با کد فنی XCRF17 محصولی از سری XC Special شرکت اشنایدر الکتریک فرانسه است. این ابزار حرکت مکانیکی را به سیگنال کنترل الکتریکی تبدیل می کند. این تجهیز دارای 2 جفت کنتاکت نرمال بسته و نرمال باز 2*(1NO+1NC) است، به عبارت دیگر برای هر جهت یک..
11,600,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKN2102P20
لیمیت سوئیچ قرقره ای-فشاری اشنایدر الکتریک (2 جهته-پلاستیکی) لیمیت سوئیچ وسیله ای الکترومکانیکی است که شامل یک محرک مکانیکی اتصال یافته به یک سری کنتاکت است، هنگامی که یک جسم در تماس با محرک قرار می گیرد، دستگاه کنتاکت ها را برای ایجاد یا قطع اتصال برق فعال می کند. لیمیت سوئیچ ها با جن..
772,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKN2106P20
لیمیت سوئیچ آنتنی پلاستیکی اشنایدر الکتریکلیمیت سوئیچ حرکت مکانیکی را به سیگنال کنترل الکتریکی تبدیل می کند. لیمیت سوئیچ اشنایدر با کد فنی XCKN2106P20  دارای یک اهرم آنتنی است. جنس بدنه سوئیچ حد از پلاستیک ساخته شده، دارای یک ورودی برای اتصال کابل است. اهرم آن با مکانیسم بازگشت فنری کار می..
824,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKN2118P20
لیمیت سوئیچ قرقره ای پلاستیکی اشنایدر الکتریکلیمیت سوئیچ وسیله ای است که حرکت مکانیکی را به سیگنال کنترل الکتریکی تبدیل می کند. لیمیت سوئیچ اشنایدر با کد فنی XCKN2118P20 دارای یک قرقره ی ترموپلاستیکی است و بدنه از پلاستیک ساخته شده است. اهرم قرقره ی آن با مکانیسم بازگشت فنری کار می کند و عکس الع..
952,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKN2110P20
لیمیت سوئیچ فشاری پلاستیکی اشنایدر الکتریکلیمیت سوئیچ اشنایدر با کد فنی XCKN2110P20 دارای یک پیستون فلزی است. جنس بدنه سوئیچ حد از پلاستیک ساخته شده، دارای یک ورودی برای اتصال کابل M20 x 1.5 است. پیستون آن با مکانیسم فشاری و بازگشت فنری کار می کند و عکس العمل فوری دارد. دامنه حرکت این..
772,000 تومان
نمايش 1 تا 20 از 26 (2 صفحه)
نقد و بررسی

از ليمیت سوئيچ اشنایدر الکتریک در مدارهای فرمان برای كنترل و محدود كردن حركت قسمت های مكانيكی، تغيير جهت حركت و به عنوان كليد برای قطع يا وصل استفاده می شود. ساختمان این کلید مانند شستی یا پوش باتن بوده و توسط سیستم متحرک متصل به آن نیروی فشار وارد می شود. در لیمیت سوئیچ مانند شستی با برطرف شدن نیروی مکانیکی وارد بر اهرم آن، مجدداً انرژی ذخیره شده در فنر لیمیت سوئیچ، آن را به حالت اول بر می گرداند.

سوال های پرتکرار

لیمیت سوئیچ های اشنایدر از کلیدهای فرمان هستند که مانند شستی های استپ و استارت به مدارها فرمان می دهند و تنها فرق آن با استپ استارت های معمولی در طریقۀ فرمان دادن به آن ها است. از لیمیت سوئیچ در مدارهای فرمان برای کنترل و محدود کردن حرکت قسمت های مکانیکی، تغییر جهت حرکت و در تایمرها، شناورها و ... به عنوان کلید برای قطع و وصل استفاده می شود. ساختمان خارجی لیمیت سوئیچ ها متفاوت بوده و بسته به چگونگی استفاده در یک سیستم مکانیکی انتخاب می شوند. انواع لیمیت سوئیچ اشنایدر شامل لیمیت سوئیچ با اهرم قرقره ای، لیمیت سوئیچ با اهرم فشاری، لیمیت سوئیچ با اهرم آنتنی و لیمیت سوئیچ با اهرم غلطکی است.

لیمیت سوئیچ یک وسیلۀ مکانیکی و از جمله کلیدهای فرمان است که با اتصال فیزیکی، حضور یک شی را آشکار می کند. یک لیمیت سوئیچ معمولاً شامل بدنه و محرک است. بدنه حاوی مدارات الکتریکی برای قطع یا وصل مدارات دیگر است. لیمیت سوئیچ ها با توجه به مکان کاربرد، محرک های مختلفی دارند. نوع استاندارد غلطکی برای کارهای چرخشی کاربرد دارد. نوع انشعابی یا چنگالی باید به صورت دستی بعد از هر عملکرد به جای اولش برگردد. لیمیت سوئیچ ها شامل کلید محدود کنندۀ فشاری انتهایی، کلید محدود کنندۀ قرقره ای، کلید محدود کنندۀ قرقره ای از راست، کلید محدود کنندۀ قرقره ای یک طرف از چپ، کلید محدود کنندۀ قرقره ای دو طرفه و کلید محدود کنندۀ آنتنی دو طرفه هستند. بسیاری از لیمیت سوئیچ ها محرک گذرا دارند یعنی با وجود نیروی خارجی عمل می کنند و با برداشتن نیرو آزاد می شوند. بعضی از لیمیت سوئیچ ها مانند چنگالی با وارد شدن فشار در همان موقعیت می مانند و تا زمانی که نیرویی در جهت مخالف وراد نشود، آزاد نمی شوند. بدنه لیمیت سوئیچ ها از یک کنتاکت NC و یک کنتاکت NO تشکیل شده است. فنر Snap ارتباط مستقیم با محرک داشته و باعث عمل کردن کنتاکت ها می گردد. فنر برگشتی، هنگام عدم وجود محرک خارجی، کنتاکت ها را به حالت اول برمی گرداند.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email