الیکا الکتریک
سبد خرید

رله ضربه ای اشنایدر

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9C30211
ویژگی های رله ضربه ای اشنایدر با کد فنی A9C30211رله ضربه ای سری Acti9 iTL اشنایدر یک رله حافظه دار است که وضعیت قبلی خود را علیرغم قطعی برق حفظ می کند. رله ضربه ای اشنایدر با کد فنی A9C30211 تک پل بوده و دارای یک کنتاکت نرمال باز (1NO) است.  این تجهیز با جریان نامی 16 آمپر و ولتاژ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9C30811
ویژگی های رله ضربه ای اشنایدر با کد فنی A9C30811رله ضربه ای سری Acti9 iTL اشنایدر یک رله حافظه دار است که وضعیت قبلی خود را علیرغم قطعی برق حفظ می کند. رله ضربه ای اشنایدر با کد فنی A9C30811 تک پل بوده و دارای یک کنتاکت نرمال باز (1NO) است.  این تجهیز با جریان نامی 16 آمپر و ولتاژ کاری..
913,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9C30812
 ویژگی های رله ضربه ای اشنایدر با کد فنی A9C30812رله ضربه ای سری Acti9 iTL اشنایدر یک رله حافظه دار است که وضعیت قبلی خود را علیرغم قطعی برق حفظ می کند. رله ضربه ای اشنایدر با کد فنی A9C30812 دو پل بوده و دارای دو کنتاکت نرمال باز (2NO) است. این تجهیز با جریان نامی 16 آمپر و ولتاژ کار..
1,900,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9C30815
ویژگی های رله ضربه ای اشنایدر با کد فنی A9C30815رله ضربه ای سری Acti9 iTLi اشنایدر یک رله حافظه دار است که وضعیت قبلی خود را علیرغم قطعی برق حفظ می کند. رله ضربه ای اشنایدر با کد فنی A9C30815 دو پل بوده و دارای یک کنتاکت نرمال باز و یک کنتاکت نرمال بسته (1NO+1NC) است.  این تجهیز با جری..
1,950,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
نقد و بررسی

رله ضربه ای شامل یک بوبین و یک اهرم در بالای بوبین است. کنتاکت این رله با اتصال برق به بوبین آن، وصل می شود و با قطع ولتاژ بوبین باز هم کنتاکت وصل است. وقتی دوباره ولتاژ بوبین وصل می شود کنتاکت رله قطع خواهد شد.

رله ضربه ای اشنایدر الکتریک جهت محدود کردن عملکرد سیستم روشنایی به یک مدت زمان مشخص و کاهش مصرف انرژی و امکان اتصال چندین شاسی جهت کنترل روشنایی راه پله ها و پارکینگ استفاده می شود.

رله ضربه ای با نام های رله راه پله و ایمپالس رله (Impulse Relay) نیز شناخته شده و در بازار عرضه می شود. این رله ها در دو نوع تک پل و دو پل در شرکت اشنایدر الکتریک ساخته و عرضه می شوند.

سوال های پرتکرار

رله ضربه ای یک تجهیز کنترلی مورد استفاده در مدار فرمان است که با سیگنال ضربه یا ایمپالس عمل می کند. با اعمال هر ایمپالس کوتاه به بوبین آن، تغییری در وضعیت کنتاکت ها ایجاد می شود. در صورت قطع تغذیه بوبین، کنتاکت ها وضعیت فعلی خود را حفظ می کنند. با تحریک مجدد بوبین، خروجی رله ضربه ای در هر وضعیتی که باشد معکوس می شود. این رله ها اخیراً برای کنترل مدارهای روشنایی مکان های عمومی با چندین نقطه کنترل استفاده می شوند. استفاده از رله ضربه ای نسبت به رله های تایمر دار، مقرون به صرفه و ساده تر است.

رله ضربه ای با اعمال فرمان به پوش باتن ها و مدارهای روشنایی، عملیات قطع و وصل بارهای مصرفی را از چند نقطه انجام می دهد. بارهای مقاومتی (لامپ های معمولی، لامپ های نئونی، لامپ های هالوژنی ولتاژ پایین و...) و بارهای سلفی (لامپ های فلوئورسنت و لامپ های تخلیه) قابل اتصال به رله ضربه ای هستند. رله ضربه ای در مکان هایی مانند راه پله و پارکینگ مجتمع های مسکونی کاربرد دارد. به عنوان مثال هنگام خروج از منزل با فشردن یک پوش باتن می توان تمامی چراغ های خانه را خاموش کرد. به دلیل عملکرد مداوم و بی سر و صدای رله ضربه ای در مقایسه با کاربردهای مشابهی که از کنتاکتور استفاده می شود، می توان رله ضربه ای را در تابلوی توزیع محیط های نیازمند سکوت مثل دفتر کار و اتاق خواب قرار داد. 

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email