الیکا الکتریک
سبد خرید

رله کنترل سطح اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM35LM33MW
رله کنترل سطح مایعات اشنایدریکی از رله های کنترلی اشنایدر که در صنعت کاربرد فراوانی دارد، رله کنترل سطح اشنایدر است. رله کنترل سطح مایعات اشنایدر با در نظر گرفتن یک یا دو سطح آستانه عمل پر یا خالی شدن را کنترل کرده و از سرریز کردن مخازن یا خشک کار کردن پمپ ها جلوگیری می کند . این رله ها یک پوشش ..
4,450,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM35BA10
رله کنترل پمپ اشنایدر الکتریکرله کنترل پمپ اشنایدر الکتریک برای کنترل پمپ ها به منظور پر کردن اتوماتیک مخازن آب و یا حفاظت پمپ های شناور از خشک و بدون آب کار کردن و یا همچنین برای تشخیص سطح مایعات به کار می رود. رله کنترل پمپ اشنایدر با کد فنی RM35BA10 سری RM35-BA  برای کنترل سطح ..
10,500,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LA9RM201
پراب اندازه گیری سطح مایع, <=100 سانتی گرادپراب اندازه‌گیری سطح مایع اشنایدر با کد فنی LA9RM201 سری LA9 تجهیز جانبی رله کنترل محسوب می‌شود. این تجهیز سطح مایع داخل مخزن را بررسی می‌کند و با رله کنترل سری RM84، RM4L و RM35LM سازگار است. پراب اندازه‌گیری LA9 یک وسیله جانبی ب..
ناموجود
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)
نقد و بررسی

رله کنترل سطح برای کنترل پمپ هایی که برای پر کردن اتوماتیک مخازن آب به کار می روند استفاده می گردد؛ و یا برای حفاظت پمپ های شناور در مقابل خشک شدن و یا بدون آب کار کردن پمپ بهره برده می شود. همچنین برای تشخیص سطح مایعات و کنترل میزان مایعات در فرآیند ترکیب مواد به کار می رود.

از رلۀ کنترل سطح در بسیاری از کارخانجات صنعتی مانند کارخانجات فعال در صنایع شیمیایی، بهداشتی، غذایی، ساختمانی و غیره که ملزم به ذخیرۀ مواد جامد یا مایع در مخازن هستند استفاده می گردد.

 رله کنترل سطح مایعات اشنایدر دو نوع رایج برای مایعات رسانا و نارسانا به ترتیب با کد فنی RM35LM33MW و RM35LV14MW طراحی و تولید شده اند.

  عملکرد رله کنترل سطح اشنایدر به این صورت است که به طور کلی برای کنترل در دو حالت عمل تخلیه کردن و پر کردن طراحی شده است و در هر کدام از این دو حالت می توان رله را به صورت دو سطحی، یک سطحی با تأخیر و یک سطحی بدون تأخیر تنظیم کرد.

سوال های پرتکرار

اصول عملکرد رله کنترل سطح مبتنی بر اندازه گیری مقاومت ظاهری مایع بین دو الکترود است. رله کنترل سطح اشنایدر یک پوشش ضدآب و سه پراب برای اندازه گیری رسانایی یا مقاومت مایع دارد که هر پراب از یک جفت الکترود تشکیل می شود. الکترودها در سطح های تعیین شده از مایع قرار می گیرند و توسط کابل عایق به ترمینال مربوط به خود روی رله کنترلی (ترمینال Max، Min و C) متصل می شوند. مقدار جریان عبوری از الکترودها خطری برای افراد ایجاد نمی کند. برای جلوگیری از الکترولیت شدن و خوردگی فلزات، جریان عبوری از الکترودها به صورت AC انتخاب می شود. زمانی که مایع اطراف الکترود را فرا بگیرد، مدار الکتریکی کامل می شود. تغذیه رله کنترل سطح اشنایدر از طریق ترمینال A1 و A2 و حفاظت از آن توسط یک فیوز تأمین می شود. پایه های 11 و 14 برای تغییر وضعیت موتور با توجه به میزان مقاومت به دست آمده از پراب ها استفاده می شود. برای قطع و وصل مدار باید از کنتاکتور در کنار رله کنترل سطح استفاده کرد. رله RM35LM33MW در کنترل آب بندی پمپ ها و در آب های رسانا مانند آب باران، آب شهری، آب صنعتی، آب دریا، کود شیمیایی مایع و آب های اسیدی کاربرد دارد. ولوم هایی که روی پنل رله کنترل سطح اشنایدر قرار دارد، برای کاربردهای مختلفی تنظیم می شود. ولوم اول روی این رله برای تنظیم میزان حساسیت بر اساس مقدار مقاومت است که به نوع مایع و میزان رسانایی آن وابسته است. علاوه بر این، توسط این ولوم می توان وضعیت صدور فرمان را در حالت پر یا خالی کردن قرار داد. ولوم دوم میزان حساسیت را از صفر تا 100 درصد تنظیم می کند. با استفاده از ولوم سوم می توان تعداد سطح قابل کنترل توسط رله و تأخیر در قطع یا وصل را تعیین کرد. ولوم آخر برای تعیین میزان تأخیر از 0.1 تا 5 ثانیه استفاده می شود.

رله کنترل سطح مایعات اشنایدر با در نظر گرفتن یک یا دو سطح آستانه، عمل پر یا خالی کردن مخازن را کنترل کرده و از سر ریز شدن مخازن یا خشک کار کردن پمپ ها جلوگیری می کند. به طور کلی عملکرد رله کنترل سطح اشنایدر در کاربرد خالی کردن مخزن به این صورت است که خروجی های رله باز می مانند تا زمانی که سطح مایع به الکترود Max برسد. وقتی سطح مایع به Max رسید، کنتاکت ها بسته می شود و امکان تخلیه مخزن فراهم می شود. زمانی که سطح مایع به کمتر از Min برسد، کنتاکت ها باز می شود تا فرآیند تخلیه مخزن متوقف شود. در کاربرد پر کردن مخزن، خروجی رله تا زمانی که سطح مایع به الکترود Max برسد در حالت تحریک باقی می ماند. زمانی که سطح مایع به Max رسید، کنتاکت ها باز می شود و پمپ متوقف می شود. زمانی که سطح مایع کمتر از Min شود، کنتاکت ها دوباره بسته شده و پمپ ها برای افزایش سطح مایع راه اندازی می شوند.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email