الیکا الکتریک
سبد خرید

رله کنترل سطح اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM35LM33MW
رله کنترل سطح مایعات اشنایدر با در نظر گرفتن یک یا دو سطح آستانه عمل پر یا خالی شدن را کنترل کرده و از سرریز کردن مخازن یا خشک کار کردن پمپ ها جلوگیری می کند . این رله ها یک پوشش ضد آب دارند و شرایط کنترلی با LED تعبیه شده روی پنل رله مشخص می شود.     رله کنترل سطح مایعات..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM35BA10
رله کنترل پمپ اشنایدر الکتریک برای کنترل پمپ ها به منظور پر کردن اتوماتیک مخازن آب و یا حفاظت پمپ های شناور از خشک و بدون آب کار کردن و یا همچنین برای تشخیص سطح مایعات به کار می رود...
ناموجود
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

رله کنترل سطح برای کنترل پمپ هایی که برای پر کردن اتوماتیک مخازن آب به کار می روند استفاده می گردد؛ و یا برای حفاظت پمپ های شناور در مقابل خشک شدن و یا بدون آب کار کردن پمپ بهره برده می شود. همچنین برای تشخیص سطح مایعات و کنترل میزان مایعات در فرآیند ترکیب مواد به کار می رود.

از رلۀ کنترل سطح در بسیاری از کارخانجات صنعتی مانند کارخانجات فعال در صنایع شیمیایی، بهداشتی، غذایی، ساختمانی و غیره که ملزم به ذخیرۀ مواد جامد یا مایع در مخازن هستند استفاده می گردد.

 رله کنترل سطح مایعات اشنایدر دو نوع رایج برای مایعات رسانا و نارسانا به ترتیب با کد فنی RM35LM33MW و RM35LV14MW طراحی و تولید شده اند.

  عملکرد رله کنترل سطح اشنایدر به این صورت است که به طور کلی برای کنترل در دو حالت عمل تخلیه کردن و پر کردن طراحی شده است و در هر کدام از این دو حالت می توان رله را به صورت دو سطحی، یک سطحی با تأخیر و یک سطحی بدون تأخیر تنظیم کرد.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email