الیکا الکتریک
سبد خرید

رله کنترل سطح اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM35LM33MW
رله کنترل سطح مایعات اشنایدریکی از رله های کنترلی اشنایدر که در صنعت کاربرد فراوانی دارد، رله کنترل سطح اشنایدر است. رله کنترل سطح مایعات اشنایدر با در نظر گرفتن یک یا دو سطح آستانه عمل پر یا خالی شدن را کنترل کرده و از سرریز کردن مخازن یا خشک کار کردن پمپ ها جلوگیری می کند . این رله ها یک پوشش ..
1,980,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM35BA10
رله کنترل پمپ اشنایدر الکتریک برای کنترل پمپ ها به منظور پر کردن اتوماتیک مخازن آب و یا حفاظت پمپ های شناور از خشک و بدون آب کار کردن و یا همچنین برای تشخیص سطح مایعات به کار می رود...
ناموجود
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)
نقد و بررسی

رله کنترل سطح برای کنترل پمپ هایی که برای پر کردن اتوماتیک مخازن آب به کار می روند استفاده می گردد؛ و یا برای حفاظت پمپ های شناور در مقابل خشک شدن و یا بدون آب کار کردن پمپ بهره برده می شود. همچنین برای تشخیص سطح مایعات و کنترل میزان مایعات در فرآیند ترکیب مواد به کار می رود.

از رلۀ کنترل سطح در بسیاری از کارخانجات صنعتی مانند کارخانجات فعال در صنایع شیمیایی، بهداشتی، غذایی، ساختمانی و غیره که ملزم به ذخیرۀ مواد جامد یا مایع در مخازن هستند استفاده می گردد.

 رله کنترل سطح مایعات اشنایدر دو نوع رایج برای مایعات رسانا و نارسانا به ترتیب با کد فنی RM35LM33MW و RM35LV14MW طراحی و تولید شده اند.

  عملکرد رله کنترل سطح اشنایدر به این صورت است که به طور کلی برای کنترل در دو حالت عمل تخلیه کردن و پر کردن طراحی شده است و در هر کدام از این دو حالت می توان رله را به صورت دو سطحی، یک سطحی با تأخیر و یک سطحی بدون تأخیر تنظیم کرد.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email