الیکا الکتریک
سبد خرید

رله کنترل فاز اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM17TG20
   از موارد مهم در مورد موتورها که باید از آن پیش گیری و یا در صورت بروز اصلاح نمود، قطع فاز و تغییر در توالی فاز است.   در صورتی که یک فاز یا دو فاز یک موتور القایی قطع شود، شاهد ولتاژهای نامتعادل در سطح شدیدتر خواهیم بود. هم چنین قطع یک فاز باعث افزایش جریان فازهای دیگ..
840,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM17TE00
رله کنترل فاز RM17TE00 برای تشخیص قطع یک فاز، تشخیص تغییر توالی فاز، تشخیص کاهش یا افزایش ولتاژ شبکه و تشخیص عدم تقارن ولتاژ شبکه استفاده می شود.در این بخش با استفاده از تصویر زیر به یک معرفی کلی از پتانسیومترها و LED های موجود در این رله کنترل فاز می پردازیم. 1: پیچ ولوم ا..
950,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM35TF30
رله کنترل فاز 5 حالته:   محصولات شرکت اشنایدر یکی از شناخته شده ترین محصولات در زمینه تجهیزات الکترونیکی و الکتریکی و در راستای حفاظت، توزیع و انتقال انرژی است .   یکی از مهم ترین بخش های یک سیستم الکتریکی، موتور الکتریکی است. بنابراین عملکرد صحیح موتور اهمیت بسیاری د..
1,590,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM4TR33
   رله هایکنترل فاز، دو فاز شدن را قبل از ورودی خود تشخیص می دهندولی قادر به تشخیص قطع شدن جریان در سرکلاف موتور نمی باشند. برای مدارهایی کهدارای حساسیت بالا هستند جهت حفاظت بعد از کنتاکتور از سوپر کنترل فاز استفاده میشود.لازم به ذکر است برخی از سازندگان نام رله سوپر کنترل فاز را برای..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM4TR32
    رله کنترل فاز به عنوان یک دستگاه در جهت حفاظت مدارهای موتور دار نقش مهمی را ایفا می کند.    در موتورهای القایی حالات متفاوتی ممکن است رخ دهد که شرایط غیر عادی و نامطلوب محسوب می شوند.    موتور در شرایطی که توان بار متصل به آن بالاتر از توان نامی موتور باشد، ب..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM4TR34
   رله کنترل فاز برای مراقبت فازها در شبکه سه فاز به کار می رود بطوری که به محض قطع یکی از فازها، مدار فرمان را قطع می کند.    رله های کنترل فاز مدل RM4TR دارای تعدادی چراغ LED نشانگر، سوئیچ و ولوم های قابل تنظیم هستند. در مورد ویژگی ها و تنظیمات روی این رله با توجه به ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM17TT00
 رله کنترل فازرله کنترل فاز یک وسیله حفاظتی الکترونیکی است، که در مدار فرمانتابلوهای برق مورد استفاده قرار می گیرد. در رله کنترل فاز RM17TT00 قطعی فاز و عدم توالی فاز دیده می شود و مدار فرمان را قطع می کند. در این کنترل فاز LED سبز نشان دهندۀ روشن بودن و LED زرد آماده به کار بودن آن را..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM17TG00
 رله کنترل فاز تک حالته    رله کنترل فاز با نام اختصاری RM17TG برای قطعی فاز یاعدم توالی فاز به کار می رود.    رله های کنترل فاز در مدارات الکتریکی صنعتی برای حفاظت از موتورها، ژنراتورها و ترانس های قدرت به کار می روند.    در گذشته بهم خوردن تقارن فازها از طریق ..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM35TM50MW
رله کنترل دما و موتوراین محصول با ولتاژ تغذیه 24 تا 240 ولت DC و AC و با نام اختصاری RM35TM در بازار موجود می باشد. از عمده ترین کاربردهای این دستگاه، کنترل دمای موتور از طریق پروب PTC، توالی فاز و تشخیص خطای فاز برای موتورهای سه فاز است. این محصول در دو استاندارد EN/IEC 60255-6 و IEC 60034-11-2..
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

رله کنترل فاز اشنایدر برای مراقبت فازها در شبکه سه فاز به کار می رود به طوری که به محض قطع یکی از فازها، مدار فرمان را قطع می کند. به طور کلی یک رله کنترل فاز قادر است موارد زیر را تشخیص داده و در صورت نیاز مدار را قطع کند:

·         زمان تأخیر در وصل

·         تشخیص تغییر توالی فازها

·         تشخیص قطع بودن یک یا دو فاز

·         حساسیت در برابر عدم تقارن ولتاژ سه فاز

·         تشخیص کاهش و افزایش ولتاژ و اعلام آن توسط نشانگر

کنترل فاز اشنایدر انواع زیر را شامل می شود:

کنترل فاز تک حالته برای تشخیص توالی و عدم تقارن فاز

کنترل فاز 4 حالته به منظور تشخیص قطع یک فاز، تشخیص تغییر توالی فاز، تشخیص کاهش یا افزایش ولتاژ شبکه و تشخیص عدم تقارن ولتاژ شبکه استفاده می شود.

رله کنترل فاز 5 حالته با ولوم های انتخاب رنج ولتاژ، تنظیم حد آستانه اضافه ولتاژ، حد آستانه افت ولتاژ، پتانسیومتر حد آستانه عدم تقارن ولتاژ و پتانسیومتر کنترل زمان تأخیر است که به منظور تشخیص قطعی، توالی و عدم تقارن فاز و افزایش و کاهش ولتاژ از آن بهره گرفته می شود.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email