الیکا الکتریک
سبد خرید

رله کنترل فاز اشنایدر الکتریک

رله کنترل فاز اشنایدر برای مراقبت فازها در شبکه سه فاز به کار می رود به طوری که به محض قطع یکی از فازها، مدار فرمان را قطع می کند. به طور کلی یک رله کنترل فاز قادر است موارد زیر را تشخیص داده و در صورت نیاز مدار را قطع کند:

·         زمان تأخیر در وصل

·         تشخیص تغییر توالی فازها

·         تشخیص قطع بودن یک یا دو فاز

·         حساسیت در برابر عدم تقارن ولتاژ سه فاز

·         تشخیص کاهش و افزایش ولتاژ و اعلام آن توسط نشانگر

کنترل فاز اشنایدر انواع زیر را شامل می شود:

کنترل فاز تک حالته برای تشخیص توالی و عدم تقارن فاز

کنترل فاز 4 حالته به منظور تشخیص قطع یک فاز، تشخیص تغییر توالی فاز، تشخیص کاهش یا افزایش ولتاژ شبکه و تشخیص عدم تقارن ولتاژ شبکه استفاده می شود.

رله کنترل فاز 5 حالته با ولوم های انتخاب رنج ولتاژ، تنظیم حد آستانه اضافه ولتاژ، حد آستانه افت ولتاژ، پتانسیومتر حد آستانه عدم تقارن ولتاژ و پتانسیومتر کنترل زمان تأخیر است که به منظور تشخیص قطعی، توالی و عدم تقارن فاز و افزایش و کاهش ولتاژ از آن بهره گرفته می شود.

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM17TG20
  لزوم استفاده از رله کنترل فاز از موارد مهم در مورد موتورها که باید از آن پیش گیری و یا در صورت بروز اصلاح نمود، قطع فاز و تغییر در توالی فاز است.   در صورتی که یک فاز یا دو فاز یک موتور القایی قطع شود، شاهد ولتاژهای نامتعادل در سطح شدیدتر خواهیم بود. هم چنین قطع یک فاز ..
865,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM17TE00
کاربردهای رله کنترل فاز اشنایدر مدل RM17TE00رله کنترل فاز اشنایدر یکی از انواع رله های کنترلی اشنایدر است که در صنعت کاربرد فراوانی دارد. رله کنترل فاز RM17TE00 برای تشخیص قطع یک فاز، تشخیص تغییر توالی فاز، تشخیص کاهش یا افزایش ولتاژ شبکه و تشخیص عدم تقارن ولتاژ شبکه استفاده می شود. ..
968,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM35TF30
رله کنترل فاز 5 حالته اشنایدر   محصولات شرکت اشنایدر یکی از شناخته شده ترین محصولات در زمینه تجهیزات الکترونیکی و الکتریکی و در راستای حفاظت، توزیع و انتقال انرژی است. رله کنترل فاز اشنایدر از رله های کنترلی اشنایدر است که در صنعت بسیار پرکاربرد است.   یکی از مهم ترین..
1,638,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM4TR33
   رله های کنترل فاز، دو فاز شدن را قبل از ورودی خود تشخیص می دهند ولی قادر به تشخیص قطع شدن جریان در سرکلاف موتور نیستند. برای مدارهایی که دارای حساسیت بالا هستند جهت حفاظت بعد از کنتاکتور از سوپر کنترل فاز استفاده می شود.لازم به ذکر است برخی از سازندگان نام رله سوپر کنترل فاز را برا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM4TR32
رله کنترل فاز به عنوان یک دستگاه در جهت حفاظت مدارهای موتور دار نقش مهمی را ایفا می کند.در این بخش ابتدا به عیوب احتمالی در موتورهای القایی پرداخته و نقش رله کنترل فاز در این راستا بررسی می شود. هم چنین تفاوت انواع رله کنترل فاز اشنایدر در عملکرد و تنظیمات مورد بحث قرار می گیرد.عیوب احتمالی ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM4TR34
 از جمله رله های کنترلی اشنایدر، رله کنترل فاز است. رله کنترل فاز برای مراقبت فازها در شبکه سه فاز به کار می رود به طوری که به محض قطع یکی از فازها، مدار فرمان را قطع می کند.   تنظیمات رله کنترل فاز اشنایدر مدل RM4TR رله های کنترل فاز مدل RM4TR دارای تعدادی چراغ LE..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM17TT00
رله کنترل فاز RM17TT00رله کنترل فاز یک وسیله حفاظتی الکترونیکی است، که در مدار فرمان تابلوهای برق مورد استفاده قرار می گیرد. در رله کنترل فاز RM17TT00 قطعی فاز و عدم توالی فاز دیده می شود و مدار فرمان را قطع می کند. در این کنترل فاز LED سبز نشان دهندۀ روشن بودن و LED زرد آماده به کار بودن آ..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM17TG00
 رله کنترل فاز تک حالته اشنایدر    رله کنترل فاز با نام اختصاری RM17TG برای قطعی فاز یاعدم توالی فاز به کار می رود.    رله های کنترل فاز در مدارات الکتریکی صنعتی برای حفاظت از موتورها، ژنراتورها و ترانس های قدرت به کار می روند.    در گذشته بهم خوردن تقارن فازها ..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RM35TM50MW
رله کنترل دما و موتوراین محصول با ولتاژ تغذیه 24 تا 240 ولت DC و AC و با نام اختصاری RM35TM در بازار موجود می باشد. از عمده ترین کاربردهای این دستگاه، کنترل دمای موتور از طریق پروب PTC، توالی فاز و تشخیص خطای فاز برای موتورهای سه فاز است. این محصول در دو استاندارد EN/IEC 60255-6 و IEC 60034-11-2..
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email