الیکا الکتریک
سبد خرید

مبدل آنالوگ ولتاژ و جریان اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RMCA61BD
مبدل آنالوگ جریان به ولتاژ/جریان ایزوله شدهگاهی در طراحی مدارها نیاز است که دو کمیت ولتاژ و جریان را با توجه به کاربرد هدف به یکدیگر تبدیل کرد. مبل جریان به ولتاژ و یا ولتاژ به جریان، اماکن این کار را برای ما فراهم می کند.رله مبدل آنالوگ ایزوله با کد فنی RMCA61BD برای تبدیل جریان به ولت..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RMCV60BD
مبدل آنالوگ ولتاژ به جریان/ولتاژگاهی در طراحی مدارها نیاز است که دو کمیت ولتاژ و جریان را با توجه به کاربرد هدف به یکدیگر تبدیل کرد. مبل جریان به ولتاژ و یا ولتاژ به جریان، اماکن این کار را برای ما فراهم می‌آورد.رله مبدل آنالوگ ایزوله با کد فنی RMCV60BD برای تبدیل سیگنال ولتاژ به سیگنال..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RMCL55BD
 مبدل آنالوگ ولتاژ به جریان Zelio  مبدل آنالوگ Zelio به منظور تبدیل سیگنال های خروجی از سنسورها یا دستگاه های اندازه گیری الکتریکی به سیگنال های الکتریکی استاندارد که با اساس اتوماسیون و کنترلر ها (در فرآیندهای حرارتی، مکانیکی و ...) سازگارند، طراحی شده اند.   گاهی این مب..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
نقد و بررسی

مدارهای الکتریکی با دو کمیت پایه ولتاژ و جریان شناخته می‌شوند. در برخی کاربردها نیاز است که این دو کمیت به یکدیگر تبدیل شده و مورد استفاده قرار بگیرند. مبدل ولتاژ به جریان و یا مبدل جریان به ولتاژ از جمله قطعاتی هستند که این کار را انجام می‌دهند. 

مبدل جریان به ولتاژ اشنایدر، ابزاری است که جریان را در ورودی گرفته و خروجی ولتاژ تولید می‌کند. مبدل ولتاژ به جریان اشنایدر، ولتاژ را در ورودی می‌گیرد و خروجی جریان تولید می‌کند. 

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email