الیکا الکتریک
سبد خرید

سنسور اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XS7D1A1PAL2
سنسورهای القایی اشنایدر یکی از انواع سنسورهای پرکاربرد صنعتی است. در زیر به توضیح پارامترهایی که معمولاً در مورد سنسورها به کار می رود، می پردازیم: فاصله عملکرد سنسور(S: Sensing Distance)   فاصله عملکرد سنسورهای القایی بر اساس قطعه استاندارد تعریف می شود.   قطعه ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XS630B1PAL2
سنسورهای القایی   سنسورهای القایی اشنایدر، سنسورهای بدون تماس هستند که جهت تشخیص وجود قطعات فلزی استفاده می شوند.   سنسورهای القایی را می توان پرکاربردترین سنسور مورد استفاده در صنعت نامید. دلیل این امر سادگی کار با این سنسورها، هزینه پایین، مقاومت بالا در برابر شرایط نام..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XS612B1PAL2
انواع سنسورهای القایی   دسته بندی سنسورهای القایی اشنایدر به شرح زیر است: 1- الکتریکی·        سنسورهای دو سیمه Namur·        سنسورهای دو سیمه DC،AC،AC/DC· &nbs..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XSAV11373
کاربرد سنسورهای القائی   سنسورهای القائی یکی از انواع سنسورها هستند که می توانند در کاربردهای وسیعی همچون اندازه گیری یک فاصله، تعیین یک سطح، اندازه گیری یک ضخامت و اندازه گیری یک ارتفاع به کار برده شوند.   توجه شود که سنسورهای القائی قابلیت تشخیص فلزات ساخته شده، از آهن ..
4,110,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XSAV11801
سنسور کنترل سرعت اشنایدر   سنسور کنترل سرعت XSAV اشنایدر با ولتاژ تغذیه 24...240 ولت متناوب و سیم بندی دو سیمه به منظور سنجش میزان دوران، مورد استفاده قرار می گیرد. نوع کاربرد این سنسور به صورت مجاورتی- القایی است. خروجی این قطعه به صورت AC/DC بوده و در..
3,600,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XSAV12801
سنسورهای القایی Inductive Sensors   سنسورهای القایی اشنایدر از جمله سنسورهای پرکاربرد در صنعت هستند و جهت آشکارسازی فلزات مورد استفاده قرار می گیرند. این سنسورها دارای درجه حفاظت IP67 هستند.   سنسور کنترل سرعت در حرکت دورانی سنسور اسپید مانیتور هم نامیده می..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XSAV12373
 اطلاعات فنی سنسورهاهیسترزیس (H: Hysteresis)   هیسترزیس بر حسب درصد فاصله عملکرد (Sr) داده می شود و آن مقدار اختلاف بین نقطه وصل و قطع سنسور است. هیسترزیس در سنسورهای سوئیچینگ، فاصله مابین لحظه وصل و قطع مجدد خروجی سنسور است که به صورت درصدی از فاصله عملکرد نامی تعریف می شود.&..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XS530B1PAM12
ویژگی های سنسور کنترل سرعت اشنایدر مدل XS5 یکی از انواع سنسورهای صنعتی، سنسور کنترل سرعت XS5 با ولتاژ تغذیه 12...48VDC به منظور سنجش میزان دوران استفاده می شود. نوع سیم بندی که در این محصول به کار رفته به صورت سه سیمه و جنس بدنه این محصول از فلز بوده و در اندازه 55 میلی متر طراحی و ساخته ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XS508BSCAL01M12
سنسور القایی 2 سیمه (کانکتور 4 پین) با قطر 8 میلی متر و حساسیت 1.5 میلی متر ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XS618B1MAL2
در مطالعه کاتالوگ یک سنسور ممکن است با موارد زیر برخورد نمایید:Normally Open: در این حالت خروجی سنسور دیجیتالی و از نوع در حالت عادی باز می باشد و هنگامی که سنسور عمل شناسایی را انجام می دهد این خروجی در وضعیت بسته قرار می گیرد. Normally Close: در این حالت خروجی سنسور دیجیتالی و از نوع ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XS508B1DAM12
سنسور القایی 2 سیمه (کانکتور 4 پین) بلند با قطر 8 میلی متر و حساسیت 1.5 میلی متر ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XS508B1NAM8
سنسور القایی 3 سیمه (کانکتور 3 پین) با قطر 8 میلی متر و حساسیت 1.5 میلی متر - خروجی NPN ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XS508BLNAM12
سنسور القایی 3 سیمه (کانکتور 4 پین) بلند با قطر 8 میلی متر و حساسیت 1.5 میلی متر - خروجی NPN ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XS508B1NAL2
سنسور القایی 3 سیمه با قطر 8 میلی متر و حساسیت 1.5 میلی متر - خروجی NPN..
1,690,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XS508BLPAM12
سنسور القایی 3 سیمه (کانکتور 4 پین) بلند با قطر 8 میلی متر و حساسیت 1.5 میلی متر - خروجی PNP..
نمايش 1 تا 20 از 41 (3 صفحه)
نقد و بررسی

سنسور مبدلی است که کمیت هایی نظیر فشار، حرارت، رطوبت، صدا و ... به کمیت های الکتریکی پیوسته (آنالوگ) و یا ناپیوسته (دیجیتال) تبدیل می کنند. سنسورها در انواع تجهیزات و دستگاه های اندازه گیری استفاده می شوند. سنسورهای اشنایدر که بیشترین کاربرد را دارند شامل سنسور القایی، سنسور کنترل فشار، سنسور خازنی، سنسور فتوالکتریک و سنسور آلتراسونیک هستند.

سوال های پرتکرار

سنسور در واقع وسیله ای است که می تواند کمیت های مختلف فیزیکی مانند فشار، حرارت، رطوبت و دما را به کمیت های الکتریکی آنالوگ یا دیجیتال تبدیل کند. برای انتخاب سنسور متناسب با پروژه باید با عملکرد انواع سنسور ها آشنا باشید. سنسور القایی نوعی سنسور مجاورتی است که در مقابل فلزات عکس العمل نشان می دهد. سنسور آلتراسونیک با ارسال یک پالس صوتی کوتاه و دریافت انعکاس آن از جسم مورد نظر فاصله را اندازه گیری می کند و به سطح سنج هم معروف است. سنسور خازنی برای کنترل سطح مایعات و شمارش اجسام فلزی و غیر فلزی استفاده می شود. سنسور فوتوالکتریک در تشخیص موقعیت شی با استفاده از پرتو نور کاربرد دارد. شناسایی گازها و آلاینده های مختلف با سنسورهای گاز امکان پذیر است و در نهایت، اندازه گیری فشار سطح، فشار گاز ها و مایعات با سنسورهای فشار انجام می شود. 

نوع A: سنسورهایی با ماهیت قطع و وصل خروجی (دیجیتالی) مانند سنسورهای مجاورتی، فشار، اندازه گیری سطح مایعات و … این نوع سنسورها را می توان به طور مستقیم به دستگاه PLC متصل نمود. نوع B: سنسورهایی که سیگنال خروجی آنها به صورت پالسی هستند، مانند سنسورهای اندازه گیری میزان چرخش و یا طول و … این نوع سنسورها را می توان با استفاده از Interface به PLC متصل کرد. نوع C: سنسورهایی که سیگنال خروجی آنها به صورت آنالوگ بوده ولی بخش تقویت کننده و یا تبدیل کننده ندارند. این سیگنال ها خیلی ضعیف بوده (در حد میلی ولت) و قابل استفاده مستقیم در دستگاه های کنترل نیستند، مانند سنسورهای پیزوالکتریک و یا سنسورهای هال.  نوع D: سنسورهایی که سیگنال خروجی آنها به صورت آنالوگ بوده و واحد الکترونیک (تقویت کننده، تبدیل کننده) در خود سنسور تعبیه شده است. در این نوع سنسور، خروجی ها را می توان به طور مستقیم جهت استفاده در دستگاه های کنترل استفاده کرد.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email