الیکا الکتریک
سبد خرید

سنسور فتوالکتریک اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XUB0BPSNM12
سنسور فتو الکتریک استوانه‌ای اشنایدر الکتریک با قطر 18 میلی متر - خروجی PNP و کانکتور 4 پینسنسور فوتوالکتریک اشنایدر با کد فنی XUB0BPSNM12 سری OsiSense XU دارای سیستم تشخیص چندحالته است. این سنسور با ولتاژ 12 تا 24 ولت DC تغذیه می‌شود. خروجی آن به صورت 1NO یا 1NC و PNP است. طراحی ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XUB0BNSNL2
سنسور فتو الکتریک استوانه‌ای اشنایدر الکتریک با قطر 18 میلی متر - خروجی NPNسنسور فوتوالکتریک اشنایدر با کد فنی XUB0BNSNL2 سری OsiSense XU دارای سیستم تشخیص چندحالته است. این سنسور با ولتاژ 12 تا 24 ولت DC تغذیه می‌شود. خروجی آن به صورت 1NO یا 1NC و NPN است. طراحی این..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XUB0BPSNL2
سنسور فتو الکتریک استوانه‌ای اشنایدر الکتریک با قطر 18 میلی متر - خروجی PNPسنسور فوتوالکتریک اشنایدر با کد فنی XUB0BPSNL2 سری OsiSense XU دارای سیستم تشخیص چندحالته است. این سنسور با ولتاژ 12 تا 24 ولت DC تغذیه می‌شود. خروجی آن به صورت 1NO یا 1NC و PNP است. طراحی این تجهیز استوانه..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XUB1BPANL2
سنسور فتو الکتریک رفلکتوری 3 سیمه اشنایدر الکتریک با تغذیۀ 12 تا 24 ولت DCسنسور فوتوالکتریک رفلکتوری اشنایدر با کد فنی XUB1BPANL2 سری OsiSense XU دارای سیستم تشخیص تک حالته است. این سنسور با ولتاژ 12 تا 24 ولت DC تغذیه می‌شود. خروجی آن به صورت 1NO و PNP است. طراحی این سنسور استوانه&zwn..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XUX5ARCNT16
سنسور فتو الکتریک يکطرفه 5 سیمه اشنایدر الکتریک با تغذیۀ 24 تا 240 ولت AC  و DCسنسور فوتوالکتریک یک طرفه با کد فنی XUX5ARCNT16 سری OsiSense XU در ابعاد کوچک طراحی شده است. این سنسور با ولتاژ 24 تا 240 ولت AC/DC تغذیه می‌شود. خروجی آن به صورت 1 C/O است. طراحی سنسور یک طرفه XUX اشنایدر ب..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XUM5APCNL2
سنسور فتو الکتریک يکطرفه 3 سیمه اشنایدر الکتریک با تغذیۀ 12 تا 24 ولت DCسنسور فوتوالکتریک یک طرفه با کد فنی XUM5APCNL2 سری OsiSense XU در ابعاد کوچک طراحی شده است. این سنسور با ولتاژ 12 تا 24 ولت DC تغذیه می‌شود. خروجی آن به صورت 1NO یا 1NC و PNP است. طراحی سنسور یک طرفه XUX اشنایدر به صورت..
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)
نقد و بررسی

سنسور فتوالکتریک از ابزارهای تشخیص موقعیت است که تشخیص آن با استفاده از پرتوی نور مدوله شده است. این پرتو توسط شی منعکس شده و یا قطع می گردد. این سنسور از یک منبع انتشار نور، یک گیرنده برای کشف نور ارسالی و مدارات الکترونیکی برای تقویت سیگنال کشف شده جهت راه اندازی مدارات کنترلی تشکیل شده است.

از کاربردهای این نوع حسگر می توان به سنجش ارتفاع، تشخیص اجسام، عمل شمارش به صورت تک سنسوری (روش انعکاس) و دو سنسوری اشاره نمود.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email