الیکا الکتریک
سبد خرید

سنسور فتوالکتریک اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XUB0BPSNM12
سنسورهای فتوالکتریک (نوری)سنسورهای فتوالکترونیک اشنایدر نوع دیگری از ابزارهای تشخیص موقعیت هستند. این سنسور از پرتوی نور مدوله شده استفاده می کند. این پرتو توسط شیء، منعکس شده و یا قطع می گردد. شاید کاربرد این سنسورها در تشخیص حضور افراد در مغازه ها دیده باشید. این سنسور شامل منبع انتشار نور، یک..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XUB0BNSNL2
تکنیک های اسکن سنسور فتوالکتریکتکنیک اسکن، روشی است که برای ردیابی شیء به کار گرفته می شود. بهترین روش ردیابی بستگی به نوع شیء دارد. بعضی اشیاء کدر و بعضی بسیار شفاف هستند. بعضی اوقات ردیابی رنگ احتیاج است. تشخیص فاصله نیز عاملی در روش اسکن است. بعضی روش ها برای فواصل دور و برخی برای فواصل کوتاه..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XUB0BPSNL2
سنسور نوری دو طرفه یا پرتوی کامل (Thru-Beam) در این روش سنسور از دو بخش مجزا، یک فرستنده (Transmitter) و دیگری گیرنده (Receiver) تشکیل شده است. پرتو نوری از فرستنده ارسال و توسط گیرنده دریافت می گردد. حال اگر جسمی بین فرستنده و گیرنده قرار گیرد پرتو را قطع کرده و به این ترتیب عمل شناسایی تو..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XUX5ARCNT16
سنسورهای نوری Optical Sensors   از سنسورهای نوری اشنایدر برای تشخیص تمام اجسام (فلزی و غیر فلزی) استفاده می شود. انواع سنسورهای نوری عبارتند از: سنسورهای مادون قرمز یکطرفه، دو طرفه، رفلکتوری، فیبر نوری و ...سیستم های حفاظتی پرده نوری Safety Light Curtains   سی..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XUM5APCNL2
سنسور فتو الکتریک    وظیفه اندازه گیری، تشخیص، تجزیه و تحلیل و پردازش رخدادها در محیط صنعتی برعهده سنسور (حسگر) های صنعتی است. شرکت اشنایدر الکتریک رنج وسیعی از سنسورهای نوری و لیزری (سنسور فتوالکتریک اشنایدر) را جهت مصارف مختلف صنعتی ارائه نموده است.   سنسورهای..
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)
نقد و بررسی

سنسور فتوالکتریک از ابزارهای تشخیص موقعیت است که تشخیص آن با استفاده از پرتوی نور مدوله شده است. این پرتو توسط شی منعکس شده و یا قطع می گردد. این سنسور از یک منبع انتشار نور، یک گیرنده برای کشف نور ارسالی و مدارات الکترونیکی برای تقویت سیگنال کشف شده جهت راه اندازی مدارات کنترلی تشکیل شده است.

از کاربردهای این نوع حسگر می توان به سنجش ارتفاع، تشخیص اجسام، عمل شمارش به صورت تک سنسوری (روش انعکاس) و دو سنسوری اشاره نمود.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email