الیکا الکتریک
سبد خرید

سنسور القایی اشنایدر الکتریک

 سنسور القایی، سنسوری بدون تماس یا مجاورتی است که تنها در مقابل فلزات عکس العمل نشان می دهد و می تواند بخش فلزی را شناسایی کند و اطلاعات را به المان های الکتریکی مانند رله ها، شیرهای برقی، سیستم های اندازه گیری و مدارات کنترل الکتریکی مانند PLC ارسال کند.

سنسور القایی اسپید مانیتور اشنایدر الکتریک سرعت را از طریق شمارش پالس هایی که توسط سنسور مجاورتی حساس به فلز ایجاد شده، مقایسه نموده و آشکار می سازد. سنسور القایی در نوار نقاله ها، پمپ ها، مخلوط کن ها، بالابرها و در تجهیزاتی که آشکار سازی سرعت در آن ها مهم باشد به کار می رود.   

برای بررسی دقیق تر سنسور القایی اشنایدر کلیک کنید.

از جمله کاربردهای سنسورهای القایی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  تشخیص فلزات آهنی – فولاد، آهن، کبالت، نیکل
  •  تشخیص موقعیت حرکت و کنترل حرکت
  •  موقعیت ابزار و اندازه گیری فاصله
  •  کنترل سیستم نقاله
  •  سنجش سرعت، محدود کردن سوئیچینگ، و تولید پالس
  •  فرایندهای صنعتی خودکار
  •  برای تشخیص حضور یک شی در یک برنامه انتخابی و در هنگام بازرسی
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XS7D1A1PAL2
سنسورهای القایی اشنایدر یکی از انواع سنسورهای پرکاربرد صنعتی است. در زیر به توضیح پارامترهایی که معمولاً در مورد سنسورها به کار می رود، می پردازیم: فاصله عملکرد سنسور(S: Sensing Distance)   فاصله عملکرد سنسورهای القایی بر اساس قطعه استاندارد تعریف می شود.   قطعه ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XS630B1PAL2
سنسورهای القایی   سنسورهای القایی اشنایدر، سنسورهای بدون تماس هستند که جهت تشخیص وجود قطعات فلزی استفاده می شوند.   سنسورهای القایی را می توان پرکاربردترین سنسور مورد استفاده در صنعت نامید. دلیل این امر سادگی کار با این سنسورها، هزینه پایین، مقاومت بالا در برابر شرایط نام..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XS612B1PAL2
انواع سنسورهای القایی   دسته بندی سنسورهای القایی اشنایدر به شرح زیر است: 1- الکتریکی·        سنسورهای دو سیمه Namur·        سنسورهای دو سیمه DC،AC،AC/DC· &nbs..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XSAV11373
کاربرد سنسورهای القائی   سنسورهای القائی  یکی از انواع سنسورها هستند که می توانند در کاربردهای وسیعی همچون اندازه گیری یک فاصله، تعیین یک سطح، اندازه گیری یک ضخامت و اندازه گیری یک ارتفاع به کار برده شوند.   توجه شود که سنسورهای القائی قابلیت تشخیص فلزات ساخته شده، ا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XSAV11801
سنسور کنترل سرعت اشنایدر سنسور کنترل سرعت XSAV اشنایدر با ولتاژ تغذیه 24...240 ولت متناوب و سیم بندی دو سیمه به منظور سنجش میزان دوران، مورد استفاده قرار می گیرد. نوع کاربرد این سنسور به صورت مجاورتی- القایی است. خروجی این قطعه به صورت AC/DC بوده و در دامنۀ فرکانس 6 .....
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XSAV12801
سنسورهای القایی Inductive Sensors   سنسورهای القایی اشنایدر از جمله سنسورهای پرکاربرد در صنعت هستند و جهت آشکارسازی فلزات مورد استفاده قرار می گیرند. این سنسورها دارای درجه حفاظت IP67 هستند.   سنسور کنترل سرعت در حرکت دورانی سنسور اسپید مانیتور هم نامیده می..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XSAV12373
 اطلاعات فنی سنسورهاهیسترزیس (H: Hysteresis)   هیسترزیس بر حسب درصد فاصله عملکرد (Sr) داده می شود و آن مقدار اختلاف بین نقطه وصل و قطع سنسور است. هیسترزیس در سنسورهای سوئیچینگ، فاصله مابین لحظه وصل و قطع مجدد خروجی سنسور است که به صورت درصدی از فاصله عملکرد نامی تعریف می شود.&..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XS530B1PAM12
ویژگی های سنسور کنترل سرعت اشنایدر مدل XS5 یکی از انواع سنسورهای صنعتی، سنسور کنترل سرعت XS5 با ولتاژ تغذیه 12...48VDC به منظور سنجش میزان دوران استفاده می شود. نوع سیم بندی که در این محصول به کار رفته به صورت سه سیمه و جنس بدنه این محصول از فلز بوده و در اندازه 55 میلی متر طراحی و ساخته ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XS618B1MAL2
در مطالعه کاتالوگ یک سنسور ممکن است با موارد زیر برخورد نمایید:Normally Open: در این حالت خروجی سنسور دیجیتالی و از نوع در حالت عادی باز می باشد و هنگامی که سنسور عمل شناسایی را انجام می دهد این خروجی در وضعیت بسته قرار می گیرد. Normally Close: در این حالت خروجی سنسور دیجیتالی و از نوع ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XS508B1PAM8
در مطالعه کاتالوگ یک سنسور ممکن است با موارد زیر برخورد نمایید:NormallyOpen: دراین حالت خروجی سنسور دیجیتالی و از نوع در حالت عادی باز است و هنگامی که سنسور عمل شناسایی را انجام می دهد این خروجی در وضعیت بسته قرار می گیرد. Normally Close: در این حالت خروجی سنسور دیجیتالی و از نوع در حال..
نمايش 1 تا 20 از 23 (2 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email