الیکا الکتریک
سبد خرید

سنسور فشار اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XMLA010A2S11
سنسور   سنسور تجهیزی است که کمیت های فیزیکی مانند تعداد، اندازه، دما، رنگ، فاصله، حجم، سرعت و غیره را به کمیت های الکتریکی آنالوگ یا دیجیتال تبدیل می کند تا بدین ترتیب نتایج به دست آمده از سنسورهای گوناگون توسط کنترل کننده های مختلف مانند PLC مورد بررسی قرار گیرند. سنسور اولین بخش از س..
4,580,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XMLB004A2S11
تابع خروجی سنسورها سنسورهای اشنایدر از لحاظ مشخصات خروجی به چند نوع زیر تقسیم می شوند.سنسور با خروجی در حالت عادی باز Normal openدر حالت عادی خروجی سنسور قطع است، و زمانی که قطعه در مقابل سنسور قرار می گیرد خروجی سنسور از حالت قطع به وصل تغییر وضعیت می دهد.سنسو..
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)
نقد و بررسی

سنسور فشار الکترومکانیکال اشنایدر، می تواند به صورت تک آستانۀ فشار و یا تنظیم بین دو آستانۀ فشار را آشکارسازی نماید. در نمونه سنسورهای کنترل فشار الکترونیکی، خروجی آنالوگ 4 تا 20 میلی آمپر با ولتاژ تغذیۀ 24 ولت DC به صورت خروجی کنتاکتوری NO/NC و یا خروجی ترانزیستوری به صورت NPN/PNP ایجاد می شود.

سنسور فشار یا ترانسمیتر فشار به منظور اندازه گیری فشار در سطح، فشار گازها و یا مایعات مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع سنسور معمولاً به صورت مبدل کار می‌کند و سیگنالی تابع اثر فشار تولید می کند. سنسور کنترل فشار اشنایدر الکتریک، در رنج 0.07 تا 600 بار تولید و عرضه می شود.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email