الیکا الکتریک
سبد خرید

سنسور خازنی اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XT112S1NAL2
مزیت و کاربرد سنسورهای خازنیسنسورهای خازنی اشنایدر الکتریک بسیار ساده و کم حجم بوده و به سادگی قابل نصب هستند. ولی دارای فاصله سوئیچ کمتری نسبت به سنسورهای القائی اشنایدر هستند.ویژگی های سنسورهای خازنی اشنایدر الکتریکقابلیت تشخیص اشیاء غیر فلزیقابلیت تشخیص اشیاء کوچک و با وزن کم که ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XT130B1PCM12
نکاتی در مورد شناسایی تارگت (هدف) توسط سنسورهای خازنیدر کاتالوگ مربوط به سنسور، قطعه ای که شناسایی می شود Target نام دارد و خود سنسور نیز Housing نامیده می شود. قدرت تشخیص تارگت (هدف) توسط سنسورهای خازنی اشنایدر به عوامل زیر بستگی دارد:· جنس تارگت· اندازه و فاصله ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XT230A1PCM12
 سنسورهای خازنی Capacitive Sensors   از سنسورهای خازنی اشنایدر برای تشخیص اجسام فلزی و غیر فلزی استفاده می شود. این سنسورها در سه نوع خروجی دیجیتالی، نامور و آنالوگ تولید می شود. فاصله عملکرد این سنسورها قابل تنظیم بوده و دارای درجه حفاظت IP67 هستند.  ..
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)
نقد و بررسی

سنسور خازنی از سری سنسور های بدون تماس است که برای تشخیص اجسام فلزی و غیرفلزی استفاده می شوند. سنسورهای خازنی دارای حساسیت و پهنای باند بالایی هستند. از مزایای سنسور های خازنی اشنایدر الکتریک می توان به کم حجم بودن و سادگی نصب آن اشاره نمود.کاربرد سنسور خازنی در کنترل سطح، کنترل مایعات داخل محفظه (بطری) و عمل شمارش اجسام است.

مزیت سنسورهای خازنی نسبت به سنسورهای القایی: 

سنسورهای خازنی علاوه بر اجسام هادی، اشیا عایق را نیز حس می کنند.

در این نوع از سنسورها جهت ایجاد میدان الکتریکی از دو الکترود استفاده می شود که یکی از الکترودها فعال بوده و دیگری به زمین متصل است. همچنین الکترود خنثی کننده ای وجود دارد که اثر رطوبت هوا را بر روی خازن از بین می برد.  اگر فلز، مواد مصنوعی، شیشه، چوب، آب و … وارد محدودۀ فعال سنسور گردد محدوده انتشار میدان الکتریکی نشتی خازن، باعث تغییر ظرفیت آن گردیده که مقدار این تغییرات به عوامل زیر بستگی دارد:

۱- فاصله جسم از سنسور

۲- ابعاد جسم

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email