الیکا الکتریک
سبد خرید

سنسور خازنی اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XT112S1NAL2
سنسور خازنی بدنه فلزی اشنایدر الکتریک با قطر 12 میلی‌مترسنسور خازنی اشنایدر با کد فنی XT112S1NAL2 سری OsiSense XT برای شناسایی اجسام عایق یا رسانا کاربرد دارد. بدنه این سنسور به صورت استوانه‌ای با قطر 30 میلی‌متر طراحی شده و روکشی از جنس فلز ضد زنگ دارد. اتصالات این قطعه توس..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XT130B1PCM12
سنسور خازنی بدنه فلزی (برنج) اشنایدر الکتریک با قطر 30 میلی‌مترسنسور خازنی اشنایدر با کد فنی XT130B1PCM12 سری OsiSense XT برای شناسایی اجسام عایق یا رسانا کاربرد دارد. بدنه این سنسور به صورت استوانه‌ای با قطر 30 میلی‌متر طراحی شده و روکشی از جنس نیکل دارد. اتصالات این قطعه تو..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XT230A1PCM12
سنسور خازنی بدنه پلاستیکی اشنایدر الکتریک با قطر 30 میلی‌مترسنسور خازنی اشنایدر با کد فنی XT230A1PCM12 سری OsiSense XT برای شناسایی اجسام عایق یا رسانا کاربرد دارد. طراحی این سنسور به صورت استوانه‌ای با قطر 30 میلی‌متر بوده و دارای یک محفظه پلاستیکی است. این قطعه مجهز به یک کانکتو..
ناموجود
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)
نقد و بررسی

سنسور خازنی از سری سنسور های بدون تماس است که برای تشخیص اجسام فلزی و غیرفلزی استفاده می شوند. سنسورهای خازنی دارای حساسیت و پهنای باند بالایی هستند. از مزایای سنسور های خازنی اشنایدر الکتریک می توان به کم حجم بودن و سادگی نصب آن اشاره نمود.کاربرد سنسور خازنی در کنترل سطح، کنترل مایعات داخل محفظه (بطری) و عمل شمارش اجسام است.

مزیت سنسورهای خازنی نسبت به سنسورهای القایی: 

سنسورهای خازنی علاوه بر اجسام هادی، اشیا عایق را نیز حس می کنند.

در این نوع از سنسورها جهت ایجاد میدان الکتریکی از دو الکترود استفاده می شود که یکی از الکترودها فعال بوده و دیگری به زمین متصل است. همچنین الکترود خنثی کننده ای وجود دارد که اثر رطوبت هوا را بر روی خازن از بین می برد.  اگر فلز، مواد مصنوعی، شیشه، چوب، آب و … وارد محدودۀ فعال سنسور گردد محدوده انتشار میدان الکتریکی نشتی خازن، باعث تغییر ظرفیت آن گردیده که مقدار این تغییرات به عوامل زیر بستگی دارد:

۱- فاصله جسم از سنسور

۲- ابعاد جسم

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email