الیکا الکتریک
سبد خرید

کنتاکتور اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D09M7
کاربرد کنتاکتورکنتاکتور کلید مغناطیسی است و مهمترین جزء مدارهای فرمان الکتریکی را تشکیل می دهد. از کنتاکتورها به منظور قطع و وصل، کنترل و فرمان مدار و ... بهره گرفته می شود.   به منظور حفاظت در مقابل جریان اضافه بار، می توان از کنتاکتور به همراه رله حرارتی استفا..
315,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D12M7
 از جمله محصولات اشنایدر الکتریک که در بسیاری از کاربردهای صنعتی به منظور کنترل در قطع و وصل موتور از راه دور بسیار مورد استفاده است کنتاکتورهای اشنایدر است.همان طور که می دانید کنتاکتور یک رله و مانند یک کلید سه فاز ساده است که سه کنتاکت اصلی آن مربوط به مدار قدرت و کنتاکت های کمکی آن..
350,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D18M7
بالاترین سطح ایمنی و قابلیت اطمینان، عملکرد انعطاف پذیر در فرآیندهای معمول تا پیشرفته، کنترل عملکرد موتورها همه با بهره گیری از رنج گسترده محصولات اشنایدر الکتریک از جمله کنتاکتورهای سری TeSyse D امکان پذیر است.در هر کجا و برای هر پروژه ای امکان دسترسی و بهره گیری از کنتاکتورها، قطع کننده های مد..
429,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D25M7
کنتاکتور اشنایدر الکتریک   شرکت الیکا الکتریک در راستای ارائه محصولات مرتبط با تابلو برق و برق صنعتی که معتبر و با کیفیت شناخته شده در سطح جهانی باشند، و با تجربه حاصل از رضایت کاربران از محصولات اشنایدر الکتریک، سال هاست که نسبت به تأمین و عرضه محصولات اشنایدر الکتریک به متقاضیان..
565,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D32M7
   ما در الیکا الکتریک طیف گسترده ای از قطعات در راستای تغذیه، کنترل و محافظت از مدار و موتورهای الکتریکی را از محصولات اشنایدر ارائه می دهیم.برای کنترل و راه اندازی موتور به روش های مختلف مانند صورت مستقیم و ستاره مثلث می توانید کنتاکتور مورد نظر خود در هر رنجی از جریان و ولتاژ بوبین ..
886,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D38M7
دلیل ایجاد لرزش و صدا در هسته کنتاکتور و راهکار جلوگیری از لرزش و نویز کنتاکتورکنتاکتورهای اشنایدر الکتریک در دو مدل AC وDC  ساخته می شود. تفاوت این دو کنتاکتور در یک حلقه اتصال کوتاه است؛ بدین شرح که در کنتاکتورهای AC برای جلوگیری و رفع لرزش حاصل از فرکانس برق، از یک حلقه اتصال کوتاه بهره ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D40AM7
کنتاکتور اشنایدر با کد فنی LC1D40AM7 یک کنتاکتور سه پل با سه کنتاکت اصلی NO با جریان نامی 40 آمپر است که ولتاژ کنترل مدار یا تغذیه بوبین آن 220 ولت AC است. این کنتاکتور که از کنتاکتورهای سری TeSys D اشنایدر است، قابل بهره برداری در مصارف گروه AC-4،AC-3  و AC-1 است. ..
1,380,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D50AM7
ساختمان كنتاكتور   كنتاكتور وسیله ای است که از يك مغناطيس الكتريكي متحرك تشكيل شده و با یک فنر از قسمت ثابت جدا نگه داشته مي شود و يك سري كنتاكت عايق شده به آن متصل است و با آن حركت مي كند.    در قسمت ثابت تعدادی كنتاكت ديگر متصل شده هنگ..
1,669,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D65AM7
کنتاکتور اشنایدر الکتریک با کد فنی LCD65AM7، از کنتاکتورهای سه پل با جریان نامی 65 آمپر است که جریان تغذیه کویل آن 220 ولت AC است. هم چنین از نکات شایان ذکر در مورد این کنتاکتور این است که اتصال در آن از نوع Everlink است. در ادامه به بررسی ساختار و اصول عملکرد یک کنتاکتور قدرت می پردازیم.سا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D80M7
کنتاکتورها در حالت نرمال باز NO طراحی شده اند. با قطع برق تیغه های کنتاکتور هم قطع می شود.کنتاکتور اشنایدر با کد فنی LC1D80M7 یک کنتاکتور سه پل با سه کنتاکت NO، جریان نامی 80 آمپر و ولتاژ تغذیه بوبین 220 ولت است. در این جا سعی داریم به بیان توضیح مختصری در مورد تفاوت رله و کنتاکتور به منظور انتخ..
2,533,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D95M7
کنتاکتورهای سه پل اشنایدر الکتریک دارای سه کنتاکت اصلی (برای تغذیه مصرف کننده) و چند کنتاکت فرعی (برای مدار فرمان) است.مقادیر نامی کنتاکتور: این مقادیر اغلب بر روی کنتاکتور نوشته شده و یا در کاتالوگ آنها درج می شود. جریان نامی   می دانیم که بر اثر عمل کنتاکتور، کنتاکت ..
3,130,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D115M7
کنتاکتور اشنایدر با کد فنی LC1D115M7، یک کنتاکتور سه پل با سه کنتاکت NO، با جریان نامی 115 آمپر و ولتاژ بوبین 220 ولت AC است. این کنتاکتور از جمله کنتاکتورهای سری TeSys D اشنایدر و مناسب برای کنترل موتور و بارهای مقاومتی است. هم چنین این کنتاکتور مطابق با استاندارد طبقه بندی AC-3 ،AC-1 و AC-4 ا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D150M7
كنتاكتورها يا كليدهاي مغناطيسي مهمترين جزء مدارها و از وسايل پرمصرف در تابلوهاي برق هستند كه در راه اندازي موتورهاي الكتريكي مورد استفاده قرارمي گيرند. كنتاكتورها در واقع نوعي رله هستند كه با عبور جريان از بوبين آنها و ايجاد خاصيت مغناطيسي، تيغه ها را جذب و عمل سوئيچ زني را انجام مي دهند.اين نو..
5,180,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D09F7
طول عمر کنتاکتور   به طور کلی طول عمر یک کلید به تعداد دفعات قطع و وصل آن بستگی دارد به طوری که این کلید پس از این تعداد قطع و وصل، به علت فرسودگی یا سائیدگی دیگر قابل استفاده نخواهد بود. طول عمر کلیدهای مختلف متفاوت است به طور مثال برای کلیدهای اهرمی و کلیدهای حفاظتی حدود 103 بار و بر..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D12F7
کنتاکتور اشنایدر با کد فنی LC1D12F7، یک کنتاکتور سه پل با سه کنتاکت NO، با جریان نامی 12 آمپر و ولتاژ بوبین 110 ولت AC است. این کنتاکتور از جمله کنتاکتورهای سری TeSys D اشنایدر و مناسب برای کنترل موتور و بارهای مقاومتی است. هم چنین این کنتاکتور مطابق با استاندارد طبقه بندی AC-3 ،AC-1 و AC-4 است..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D18F7
   کنتاکتورهای اشنایدر الکتریک، کلیدهای مغناطیسی هستند که از طریق مدار فرمان، مدار را قطع و وصل می کنند. کنتاکتورهای اشنایدر الکتریک جهت استفاده در مدار موتورها هیچ نقش حفاظتی ندارند و از بی متال و فیوز و یا سایر وسایل حفاظتی مناسب در کنار آن ها باید استفاده نمود. ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D25F7
کنتاکتور اشنایدر با کد فنی LC1D25F7 یک کنتاکتور سه پل با سه کنتاکت اصلی NO با جریان نامی 25 آمپر است که ولتاژ کنترل مدار یا تغذیه بوبین آن 110 ولت AC است. این کنتاکتور که از کنتاکتورهای سری TeSys D اشنایدر است، قابل بهره برداری در مصارف گروه AC-4 ،AC-3 و AC-1 است.اصول کار مدارهای کنترل با ک..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D32F7
کنتاکتور اشنایدر با کد فنی LC1D32F7 یک کنتاکتور سه پل با سه کنتاکت اصلی NO با جریان نامی 32 آمپر است که ولتاژ کنترل مدار یا تغذیه بوبین آن 110 ولت AC است. این کنتاکتور که از کنتاکتورهای سری TeSys D اشنایدر است، قابل بهره برداری در مصارف گروه AC-4 ،AC-3 و AC-1 است.کنتاکتورها و مشخصات فنی آنه..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D40AF7
کنتاکتور اشنایدر با کد فنی LC1D40AF7 یک کنتاکتور سه پل با سه کنتاکت اصلی NO با جریان نامی 40 آمپر است که ولتاژ کنترل مدار یا تغذیه بوبین آن 110 ولت AC است. این کنتاکتور که از کنتاکتورهای سری TeSys F اشنایدر است، قابل بهره برداری در مصارف گروه AC-4 ،AC-3 و AC-1 است.ساختمان و اصول کار کنتاکتو..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LC1D50AF7
روش استفاده از کنتاکتور   برای اینکه مدار قدرت جریان را به مصرف کننده برساند، باید بوبین کنتاکتور تحریک شود، معمولاً برای رساندن جریان به بوبین هر کنتاکتور به جای استفاده از کلید یک پل از شستی استفاده می شود. البته می دانیم که اگر در یک مدار برای قطع و وصل از شستی استفاده کنیم، مدار لح..
نمايش 1 تا 20 از 221 (12 صفحه)

کنترل و فرمان مدار با انواع کنتاکتور اشنایدر 

برای کنترل موتور به صورت راه اندازی مستقیم، ستاره مثلث و ... می توانید کنتاکتور مورد نظر خود را در هر رنجی از جریان و ولتاژ بوبین از میان محصولات اشنایدر بیابید و در ترکیب آن ها با قطع کننده های مدار اشنایدر (بریکرها) مانند کلیدهای اتوماتیک اشنایدر، از موتور در برابر اضافه بار و اتصال کوتاه محافظت کنید.الیکا الکتریک طیف گسترده ای از قطعات را در راستای تغذیه، کنترل و محافظت از مدار موتورهای الکتریکی از محصولات اشنایدر الکتریک ارائه می دهد.

 

مشخصات کنتاکتور اشنایدر

کنتاکتور (Contactor) یک کلید مغناطیسی جهت قطع و وصل، کنترل و فرمان الکتریکی است که برای کلیدزنی یک مدار قدرت مورد استفاده قرار می‌گیرد. کنتاکتور از چند تیغه  باز و بسته دارد که با وصل جریان برق به دو سر بوبین آن عمل می کند و تیغه های باز را بسته و تیغه های بسته را باز می کند. با قطع جریان بوبین، به واسطه فنرهای تعبیه شده داخل کنتاکتور، تیغه ها به حالت اولیه باز می گردد. کنتاکتور دارای تیغه های قدرت و فرمان است. کنتاکتور ها در هنگام قطع و وصل کنتاکت ها بر روی هم سائیدگی مکانیکی ندارند . در نتیجه عمر مکانیکی آن ها نسبت به سایر کلیدها بیشتر است. کنتاکتور اشنایدر الکتریک برای کنترل بارهای مختلف الکتریکی اعم از الکتروموتورها، بانکهای خازنی، مدارات روشنایی و سایر تجهیزات الکتریکی استفاده می شود.

 

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email