الیکا الکتریک
سبد خرید

تایمر بادی اشنایدر

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LADR2
تایمر بادی (هوای فشرده) اشنایدر LADR2تایمر بادی یا پنوماتیکی از جمله لوازم جانبی کنتاکتور است که برای کنتاکتورهای سری D و F اشنایدر الکتریک استفاده می شود. این تایمر در دو نوع تأخیر در وصل و تأخیر در قطع تولید می شود و یکی از مهم ترین موارد کاربرد آنها در راه اندازی موتورهای سه ف..
1,680,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LADR4
انواع تایمرهای بادی اشنایدر الکتریک تایمرهای بادی اشنایدر الکتریک به دو زیر تقسیم می شود: ، 1. رله های تأخیر در وصل ، 2. رله های تأخیر در قطع ، رله های تأخیر در وصل رله هایی هستند که باید به آنها انرژی داده شود تا رله عمل کرده و کنتاکتی را باز یا بس..
1,760,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LADT0
تایمر بادی اشنایدر LADT0تايمر بادی اشنایدر الکتریک با کد فنی LADT0 از سری تایمرهای برند اشنایدر نوع تأخیر در وصل محسوب می شود. این تایمر مخصوص کنتاکتورهای سری TeSys F و TeSysD (LC1D و LC1F و کنتاکتور فرمان CAD) بوده و با رنج تأخیر زمانی 0.3 تا 3 ثانیه متناسب با نیاز کاربر طرا..
2,030,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LADT2
مشخصات تایمر بادی اشنایدر LADT2یکی از انواع تایمرهای اشنایدر الکتریک، تایمر بادی است. تايمر زمانی 0.1 الی 30 ثانيه اشنایدر با کد فنی LADT2 از سری تایمرهای بادی است که با کنتاکتورهای سری TeSys D و TeSys F اشنایدر سازگار است. تایمر بادی (پنوماتیک) در واقع یک نوع تایمر مکانیکی ه..
1,650,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LADT4
تایمر بادی مخصوص رله کنترلیتايمر زمانی  LADT4در بازه زمانی 10 تا 180 ثانيه قابل تنظیم بوده و از سری محصولات TeSys اشنایدر است. به این نوع تایمر، تایمر بادی یا پنوماتیک هم گفته می شود که می توان در مدار فرمان از آن بهره برد. LADT4 یک نوع تایمر مکانیکی بوده که در راه اندازی آن نیازی..
1,670,000 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)
نقد و بررسی

تایمر بادی (پنوماتیک) یک نوع تایمر مکانیکی است که نیازی به تغذیه ندارد. این نمونه تایمر برای کنتاکتور های سری D و F اشنایدر الکتریک به کار می رود. تایمر بادی اشنایدر الکتریک مانند کنتاکت کمکی به کنتاکتور متصل می شود و به محض وصل شدن کنتاکتور عمل می کند. این تایمر در دو نوع تاخیر در وصل و تاخیر در قطع تولید می شود و یکی از مهم ترین موارد کاربرد آنها در راه اندازی موتورهای سه فاز به صورت مدار ستاره و مثلث است.

امکان نصب راحت تایمر بادی اشنایدر بر روی کنتاکتور از مزیت های آن به شمار می رود. تایمرهای بادی اشنایدر در انواع و رنج های متفاوت جهت تنظیم زمان طراحی و عرضه شده اند.

سوال های پرتکرار

تایمر بادی یا پنوماتیکی از جمله لوازم جانبی کنتاکتور است که برای کنتاکتورهای سری D و F اشنایدر الکتریک استفاده می شود. عملکرد تایمر بادی به کنتاکتور وابسته است و به محض وصل شدن کنتاکتور، فرمان را به صورت مکانیکی از کنتاکتور دریافت می کند. تایمر بادی از خاصیت ذخیره سازی و انبساط هوای فشرده استفاده می نماید. هنگامی که بوبین تحریک، قسمت متحرک را جذب می کند، اهرم قطعه ای را که به شکل دم آهنگری است فشار می دهد و هوای داخل دم از طریق سوپاپ یک طرفه خارج می گردد. زمانی که بوبین از تحریک خارج می شود، دم از طریق فنر به حالت اولیه خود بر می گردد و از طریق سوپاپ تنظیم، از هوا پر می شود. وقتی که دم به حالت عادی برگشت کنتاکت ها تغییر وضعیت می دهند. نسبت جريان اين هوا به وسيله يك كانال با طول متغير بين دو صفحه، كنترل مي شود. مدت زمان تايمر به وضع قرار گرفتن دو صفحه بستگي دارد. روی تایمر بادی یک ولوم نصب شده که با چرخاندن آن در جهت عقربه های ساعت می توان زمان تایمر را افزایش داد و همچنین با چرخاندن آن در خلاف جهت عقربه های ساعت، از زمان تنظیم آن کم کرد.

تایمر پنوماتیکی یکی از تجهیزات صنعتی محبوب است و در زمینه هایی که استفاده از جریان الکتریکی امکان پذیر نیست یا مخرب و خطرناک است؛ مثل بسیاری از صنایع نفت، گاز و سایر مواد قابل اشتعال، استفاده می شود. تایمر پنوماتیکی وابسته به کنتاکتور است و برای راه اندازی نیازی به تغذیه ندارد. یکی از پرکاربردترین موارد استفاده از تایمر بادی در مدارهای کنتاکتوری وابسته به زمان مثل مدار ستاره مثلث است. برای نصب تایمر پنوماتیکی روی کنتاکتور، ابتدا در پوش کنتاکتور را برداشته و تایمر را به صورت کشویی از بالا به پایین حرکت می دهیم. باید دقت کرد که زائده زیر تایمر در محل اتصال به کنتاکتور قرار گیرد.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email