الیکا الکتریک
سبد خرید

تایمر بادی اشنایدر الکتریک

تایمر بادی (پنوماتیک) یک نوع تایمر مکانیکی است که نیازی به تغذیه ندارد. این نمونه تایمر برای کنتاکتور های سری D و F اشنایدر الکتریک به کار می رود. تایمر بادی اشنایدر الکتریک مانند کنتاکت کمکی به کنتاکتور متصل می شود و به محض وصل شدن کنتاکتور عمل می کند. این تایمر در دو نوع تاخیر در وصل و تاخیر در قطع تولید می شود و یکی از مهم ترین موارد کاربرد آنها در راه اندازی موتورهای سه فاز به صورت مدار ستاره و مثلث است.

امکان نصب راحت تایمر بادی اشنایدر بر روی کنتاکتور از مزیت های آن به شمار می رود. تایمرهای بادی اشنایدر در انواع و رنج های متفاوت جهت تنظیم زمان طراحی و عرضه شده اند.

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LADR2
تایمر بادی (هوای فشرده)یکی از انواع تایمر، تایمر بادی از خاصیت ذخیره سازی و انبساط هوای فشرده استفاده می نمایند. هنگامی که بوبین تحریک، قسمت متحرک را جذب می کند، اهرم قطعه ای را که به شکل دم آهنگری است فشار می دهد و هوای داخل دم از طریق سوپاپ یک طرفه خارج می گردد زمانی که بوبین از تحریک خارج..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LADR4
انواع تایمرهای بادی اشنایدر الکتریک تایمرهای بادی اشنایدر الکتریک به دو زیر تقسیم می شود: ، 1. رله های تأخیر در وصل ، 2. رله های تأخیر در قطع ،     رله های تأخیر در وصل رله هایی هستند که باید به آنها انرژی داده شود تا رله عمل کرده و کنتاکت..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LADT0
تایمر بادیتايمر بادی اشنایدر الکتریک با کد فنی LADT0 از سری تایمرهای برند اشنایدر نوع تأخیر در وصل محسوب می شود. این تایمر مخصوص کنتاکتورهای سری TeSys F و TeSysD بوده و با رنج تأخیر زمانی 0.1 تا 3 ثانیه متناسب با نیاز کاربر طراحی شده است. کنتاکت کمکی تایمر بادی شامل یک ک..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LADT2
تایمر بادی اشنایدر الکتریکیکی از انواع تایمرهای اشنایدر الکتریک تایمر بادی است. تايمر زمانی 0.1 الی 30 ثانيه اشنایدر با کد فنی LADT2 از سری تایمرهای بادی است که با کنتاکتورهای سری TeSys D و TeSys F اشنایدر سازگار است.تایمر بادی (پنوماتیک) در واقع یک نوع تایمر مکانیکی هست که نی..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LADT4
تایمر بادی مخصوص رله کنترلیتايمر زمانی  LADT4در بازه زمانی 10 تا 180 ثانيه قابل تنظیم بوده و از سری محصولات TeSys اشنایدر است. به این نوع تایمر، تایمر بادی یا پنوماتیک هم گفته می شود که می توان در مدار فرمان از آن بهره برد.LADT4 یک نوع تایمر مکانیکی بوده که در راه اندازی آن نیازی ب..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email