تايمر بادی 0.1 تا 30 ثانيه مخصوص رله کنترلی و کنتاکتور سری D و F اشنایدر الکتریک

تايمر بادی 0.1 تا 30 ثانيه مخصوص رله کنترلی و کنتاکتور سری D و F اشنایدر الکتریک

تايمر بادی 0.1 تا 30 ثانيه مخصوص رله کنترلی و کنتاکتور سری D و F

LADR2


کاتالوگ کالا


تایمر بادی (هوای فشرده)

   تایمر بادی از خاصیت ذخیره سازی و انبساط هوای فشرده استفاده می نمایند. هنگامی که بوبین تحریک، قسمت متحرک را جذب می کند، اهرم قطعه ای را که به شکل دم آهنگری است فشار می دهد و هوای داخل دم از طریق سوپاپ یک طرفه خارج می گردد زمانی که بوبین از تحریک خارج می شود، دم از طریق فنر به حالت اولیه خود بر می گردد و از طریق سوپاپ تنظیم، از هوا پر می شود.

وقتی که دم به حالت عادی برگشت کنتاکت ها تغییر وضعیت می دهند. نسبت جريان اين هوا به وسيله يك كانال با طول متغيير بين دو صفحه، كنترل مي شود. مدت زمان تايمر به وضع قرار گرفتن دو صفحه بستگي دارد.تایمر بادی یا پنوماتیکی از جمله لوازم جانبی کنتاکتور است که برای کنتاکتورهای سری D و F اشنایدر الکتریک استفاده می شود. این تایمر در دو نوع تأخیر در وصل و تأخیر در قطع تولید می شود و یکی از مهم ترین موارد کاربرد آنها در راه اندازی موتورهای سه فاز به صورت مدار ستاره و مثلث است.

 

    تایمر بادی LADR2 با رنج تأخیر زمانی0.1  الی 30 ثانيه  یک نمونه تایمر تأخیر در قطع است و در واقع نیازمند تغذیه برای راه اندازی ندارد.   تایمر بادی از خاصیت ذخیره سازی و انبساط هوای فشرده استفاده می نماید. 

روی تایمر بادی یک ولوم نصب شده که با چرخاندن آن در جهت عقربه های ساعت، می توان زمان تایمر را افزایش داد و همچنین با چرخاندن آن در خلاف جهت عقربه های ساعت، از زمان تنظیم آن کم کرد. این محصول دارای یک کنتاکت باز و یک کنتاکت بسته )1NO+1NC) است پایۀ اتصال ورودی NO در سمت چپ تایمر و پایۀ اتصال خروجی NC در سمت راست آن قرار دارد.

   برای نصب تایمر روی کنتاکتور، به عنوان مثال کنتاکتور 9 آمپر LC1D12M7، ابتدا در پوش کنتاکتور را برداشته و تایمر را به صورت کشویی از بالا به پایین حرکت می دهیم باید دقت کرد که زائده زیر تایمر در محل اتصال به کنتاکتور قرار گیرد.


فنی
کد فنیLADR2
نوع ولتاژ690VAC-25-400HZ
نوع عملکردOff Delay
تعداد کنتاکتهای کمکی1NO+1NC
رنج کنتاکتورLC1D & LC1F

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال کالا

ارسال کالا به تمام نقاط ایران در سریعترین زمان ممکن

  • تعداد بازدید: 28
  • مدل کالا: LADR2
  • موجودی: در انبار

برچسب ها: تايمر زمانی 0.1 الی 30 ثانيه, تایمر بادی, تایمر, تایمر اشنایدر الکتریک