الیکا الکتریک
سبد خرید

لوازم جانبی کنتاکتور اشنایدر الکتریک

لوازم جانبی کنتاکتور شامل: بوبین کنتاکتور اشنایدر سری D و سری F، تیغه کنتاکتور (پلاتین)، تایمر بادی (پنوماتیکی)، کنتاکت کمکی، قفل مکانیکی کنتاکتور، آداپتور برای ترمینال بلاک کنتاکتور، ست اتصال تغذیه و قفل کنتاکتور و کیت چپگرد است.

کنتاکتورهای اشنایدرالکتریک قابلیت اتصال به طیف کاملی از تجهیزات جانبی و مورد نیاز کنتاکتور هستند.

  • بوبین کنتاکتور: بوبین کنتاکتور یا کویل کنتاکتور از سری تجهیزات جانبی کنتاکتورها به شمار می رود. بوبین، یک هستۀ مغناطیسی سیم پیچی شده است که برای اتصال کنتاکت ها در کنتاکتور استفاده می شود. بوبین کنتاکتور به دو دستۀ  AC و  DC تقسیم می شوند.
  • پلاتین یا تیغۀ کنتاکتور: پلاتین یا تیغۀ کنتاکتور در داخل کنتاکتور به منظور قطع و وصل جریان به کار می رود.

  • تایمر بادی یا پنوماتیکی: این تایمر در دو نوع تاخیر در وصل و تاخیر در قطع تولید می شود و یکی از مهم ترین موارد کاربرد آنها در راه اندازی موتورهای سه فاز به صورت مدار ستاره و مثلث است.
  • کنتاکت کمکی: به منظور اتصال الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد. دارای حداقل یک کنتاکت باز یا بسته است و بر روی کنتاکتور نصب می شود.
  • قفل مکانیک کنتاکتور: وسیله ای است که بر روی کنتاکتور نصب می شود و می تواند توسط پالس قطع و وصل شود و در مدت زمان بین دو پالس، کنتاکتور را در حالت وصل باقی نگه دارد.
  • آداپتور برای ترمینال بلاک: تجهیزی است که برای استارترهای دستی و محافظت کنتاکتور استفاده می شود.
  • ست اتصال تغذیه و قفل کنتاکتور: این ست یک کیت است که برای کنتاکتور معکوس نصب می شود. قفل الکتریکی ندارد و بصورت مکانیکی است.
  • کیت چپگرد: برای کنتاکتور معکوس استفاده می شود و اینترلاک مکانیکی دارد و برای کنتاکتورهای اشنایدر سری 40 تا 65 آمپر قابل نصب است.

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LX1D8M7
بوبین کنتاکتور چیست؟بوبين کنتاکتور، یکی از اجزای داخلی کنتاکتورها هستند. در واقع، بوبین یک هسته مغناطیسی سیم پیچی شده‌است که نیروی لازم را برای اتصال فیزیکی کنتاکت های هادی الکتریسته فراهم می‌سازد. در نتیجه، بوبین کنتاکتور وظیفه تبدیل ولتاژ برق به میدان مغناطیسی را دارد.بوبین..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LX1D6M7
بوبین کنتاکتور چیست؟بوبين کنتاکتور، یکی از اجزای داخلی کنتاکتورها هستند. درواقع، بوبین یک هسته مغناطیسی سیم پیچی شده‌است که نیروی لازم را برای اتصال فیزیکی کنتاکت های هادی الکتریسته فراهم می‌سازد.در نتیجه، بوبین کنتاکتور وظیفه تبدیل ولتاژ برق به میدان مغناطیسی را دارد.بوبین کنتاکت..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LX1FF110
بوبین کنتاکتوربوبین اشنایدر الکتریک یک هستۀ مغناطیسی سیم پیچی شده‌است که نیروی لازم را برای اتصال فیزیکی کنتاکت های کنتاکتور ایجاد می کند. این نمونه بوبین برای کنتاکتورهای اشنایدر الکتریک سری LC1F115 و LC1F150 استفاده می شود و ولتاژ تحریک آن 110 تا 115 ولت AC است. ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LX1FH1102
بوبین کنتاکتور اشنایدر الکتریکدر صورتی که از بوبین کنتاکتور اشنایدر الکتریک جریان الکتریکی عبور نماید بوبین به صورت یک آهن ربای مغناطیسی در خواهد آمد و کنتاکت های اصلی کنتاکتور را به یکدیگر متصل می نماید و مسیر جریان اصلی در تیغه های کنتاکتور برقرار می شود. بوبین فوق برای کنتاکتورهای اشنایدر الک..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LX1FJ110
کاربرد بوبین کنتاکتور بوبین کنتاکتور به منظور جذب تیغه های کنتاکتور استفاده می شود که تحت ولتاژهای مختلف AC و DC تحریک می شود. نمونه بوبین فوق با ولتاژ 110 ولت AC فرمان می گیرد.این نمونه بوبین یا سیم پیچ با کد فنی  LX1FJ110  و نام اختصاری LX1FJ از سری تجهیزات جانبی کنتاکتور سری F به ش..
نمايش 1 تا 20 از 56 (3 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email