الیکا الکتریک
سبد خرید

ABB

درباره شرکت ABB

شرکتABB  یکی از رهبران پیشگام در تکنولوژی و تحول در صنعت است که ارتباط نزدیکی با صنایع بزرگ دنیا دارد. ABB مجموعه کاملی از محصولات تکنولوژی صنعتی را برای کاربران و مشتریان عرصه خدمات، صنعت، حمل و نقل و زیر ساخت ها ارائه داده است. این شرکت یک شرکت چند ملیتی سوئیسی سوئدی است و دفتر مرکزی آن در سوئیس واقع شده است.

برخی زمینه های فعالیت شرکت ABB شامل برق، اتوماسیون صنعتی، هوشمندسازی ساختمان، رباتیک و ... است.

طیف گسترده محصولات و کیفیت و عملکرد مطلوب و ایده آل محصولات این شرکت انگیزه ای برای استفاده از این محصولات در شرکت ها و صنایع مهم و بزرگ شده است.

محصولات این شرکت در دسته های مختلف از جمله موارد زیر قرار می گیرد.

سیستم های پیشرفته حمل و نقل

سیستم های اتوماسیون صنعتی

سیستم های دوار، الکتروموتورها و ژنراتورها

تجهیزات کنترل و رباتیک

تجهیزات نیروگاهی و برق فشار قوی

محصولات فشار ضعیف ABB

برخی محصولات ABB در زمینه تجهیزات فشار ضعیف شامل موارد زیر است:

انواع کنتاکتور ABB

رله حرارتی بی متال ABB

MCCB یا کلیدهای اتوماتیک کمپکت ABB

کلیدهای مینیاتوری ABB


محافظ جان ABB

کلیدهای هوایی ABB

کلیدهای حرارتی مغناطیسی ABB

اینورتر ABB

راه انداز نرم موتور یا سافت استارتر ABB

PLC های ABB


برند: ABB کد فنی: 1SDA067010R1
کلید کمپکت 16 آمپر سه پل ABB، با کد فنی 1SDA067010R1 از لوازم حفاظتی در سیستم های قدرت به حساب می آیند، این کلید کمپکت ABB با رنج جریان اسمی 16 آمپر است. این محصول از سری محصولات XT2 برند ABB بوده که می تواند در طراحی و حفاظت سیستم های الکتریکی و برقی انتخاب مطمئنی را پیش روی کاربر قر..
برند: ABB کد فنی: 2CDS251001R0024
کلید مينياتوری تک پل 2 آمپر  از برند ABB و با کد فنی 2CDS251001R0024، از سری کلیدهای حفاظتی در برابر حفاظت جریان و اتصال کوتاه است. این فیوز مینیاتوری دارای دو نوع مکانیسم تریپینگ است که عبارتند از مکانیسم تأخیر حرارتی به منظور حفاظت اضافه بار و مکانیسم تریپینگ الکترومغناطیسی برای حفاظت اتصال ک..
برند: ABB کد فنی: 1SDA066422R1
به طور کلی، کنتاکت به معنی اتصال است و در اصطلاح برق به مفهوم یک اتصال الکتریکی است. کنتاکت ها دارای انواع گوناگونی هستند که به دو نوع باز و بسته (در حالت عادی) تقسیم بندی می‌شوند که اصطلاحاً نرمال اپن/کلوز  هم (normal open/close)نامیده می‌شوند.این کد محصول برای این نوع ..
برند: ABB کد فنی: 1SDA067391R1
 کليد اتوماتیک کمپکت 25  آمپر سه پل برند ABB و با ظرفیت قطع 25 کیلوآمپر از سری محصولات فشار ضعیف به شمار می رود. کلید اتوماتیک به منظور شناسایی اضافه بار و جریان اتصال کوتاه در مدار استفاده می شود. کلید اتوماتیک بلافاصله پس از قطع شدن آمادۀ استفاده است.برخی از ویژگی های فنی این محصول ع..
برند: ABB کد فنی: 1SDA067393R1
کليد اتوماتیک کمپکت 40 آمپر سه پلABB  با قدرت قطع 25 کیلو آمپر برای حفاظت جریان اتصال کوتاه و اضافه بار به کار می رود.برخی از ویژگی های فنی این محصول عبارتند از:تعداد پل: 3رنج جریان: 40 آمپررنج فرکانس: 50/60 Hzرنج ولتاژ: 690 ولت..
برند: ABB کد فنی: 1SDA067395R1
کاربرد عمده کليد اتوماتیک در شناسایی اضافه و جریان اتصال کوتاه در مدار است. کليد اتوماتیک کمپکت ABB این کاربرد را به راحتی برای کاربر در دسترس قرار داده است.برخی از ویژگی های فنی و کاربردی این محصول شامل:تعداد پل: 3رنج جریان: 63 آمپررنج فرکانس: 50/60 Hzرنج ولتاژ: 690 ولتظرف..
برند: ABB کد فنی: 1SDA067397R1
کليد اتوماتیک کمپکت 100 آمپر سه پل ABB با ظرفیت قطع 25 کیلو آمپر به منظور شناسایی اضافه بار و جریان اتصال کوتاه در مدار به کار می رود. عمده خصوصیات فنی این کلید اتوماتیک کمپکت ABB عبارتند از:تعداد پل: 3رنج جریان: 100 آمپررنج فرکانس: 50/60 Hzرنج ولتاژ: 690 ولتنوع رله: حرارتی- مغن..
نمايش 1 تا 20 از 83 (5 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email