الیکا الکتریک
سبد خرید
رله هوشمند مدولار زلیو لاجیک اشنایدر الکتریک 20 ورودی - خروجی 24 ولت DC
رله هوشمند مدولار زلیو لاجیک اشنایدر الکتریک 20 ورودی - خروجی 24 ولت DC
رله هوشمند مدولار زلیو لاجیک اشنایدر الکتریک 20 ورودی - خروجی 24 ولت DC
رله هوشمند مدولار زلیو لاجیک اشنایدر الکتریک 20 ورودی - خروجی 24 ولت DC

پی ال سی اشنایدر 20 ورودی – خروجی تغذیه 24 ولت DC با کلاک

15,400,000 تومان
ضمانت اصالت کالا
تحویل سریع
پشتیبانی فنی
گارانتی 12 ماهه

پی ال سی زلیو لاجیک 20 ورودی – خروجی تغذیه 24 ولت DC

پی ال سی اشنایدر با کد فنی SR2B201BD سری Zelio Logic SR2 یک رله کمپکت هوشمند است که با ولتاژ 24 ولت DC تغذیه می‌شود. این قطعه مجهز به 12 ورودی دیجیتالی و 8 عدد رله خروجی، ترمینال پیچی و یک صفحه نمایش LCD و یک ساعت (کلک) است. این رله بر روی دین ریل نصب می‌شود. برنامه‌ریزی این ماژول‌ها به دو روش انجام می‌شود. با استفاده از کلیدهای کنترلی و زبان برنامه‌نویسی Ladder می‌توان مستقیم روی صفحه نمایش آن‌ها را برنامه‌ریزی کرد. علاوه بر این با استفاده از نرم‌افزارZelio Soft PC و با کمک دو زبان Ladder یا FBD برنامه‌ریزی می‌شوند. برنامه نویسی با زبان Ladder کار را برای افراد تازه‌کار راحت‌تر می‌کند.

رله هوشمند مدولار زلیو لاجیک

برای نوشتن برنامه در زبان نردبانی بهتر است ابتدا مدار فرمان یا کنترل مربوطه به صورت اتصالات رله‌ای (Hard Line) تهیه گردد. قطعاً در این حالت مدار به صورت یک سری اتصالات NO یا NC که مربوط به سنسورها و کنتاکت‌های کمکی کنتاکتورها که در ترکیبات مختلف به شکل سری یا موازی قرار گرفته‌اند خواهد بود. سپس با توجه به این مدار و اتصالات، می‌توان آن را از طریق صفحه کلید PLC و نرم افزار زبان نردبانی وارد سیستم کرد. علاوه بر نمادهای بالا که در برنامه وجود دارد، سایر ماژول ها نظیر ماژول های تاخیر زمانی (Time Delay)، نگهدارنده‌ها (Holding Relay)، شمارنده ها (Counter) و ... نیز وجود دارند که بنابر ضرورت، در خطوط جای می‌گیرند. هر زمان که بر اساس نیاز خط تولید و یا فرآیند تحت کنترل مجبور به ایجاد تغییرات در ساختار مدار فرمان باشیم، بر خلاف سیستم رله‌ای که باید در سیم بندی تابلوی فرمان تغییرات انجام داد، در PLC فقط در خطوط برنامه و نرم افزار این کار انجام می‌شود و به ندرت نیاز به ایجاد تغییرات سخت افزاری است.

نکته مهم این است که در مدار فرمان چه به صورت رله‌ای و چه به صورت PLC، ساختار مدار قدرت از مدار فرمان جداست و بهتر است همیشه نقشه و دیاگرام‌های مدار قدرت و مدار فرمان به شکل جداگانه تهیه گردند. معمولاً تعداد خطوط برنامه حدود صد خط می‌شود و گیت‌های NO و NC زیادی در آن گنجانده شده‌اند که مربوط به کنتاکت‌های کمکی کنتاکتورها و یا سنسورها و میکروسوئیچ های مدار فرمان است. برای سهولت در پیدا کردن آنها، خطوط برنامه را شماره گذاری می‌کنند و این شماره‌گذاری را در لیست اجزاء قرار می‌دهند. برای مثال اگر یک فلوتر سوئیچ بنام LS1 را در لیست اجزاء قرار داده‌ایم، محل قرار گرفتن آن را در برنامه بدین صورت قید می کنیم که گیت LS1 در خط 17 برنامه وجود دارد.

فنی
تعداد خطوط برنامه نویسی0 تا 500 خط با برنامه نویسی FBD فانکشن بلاک - 0 تا 240 خط با برنامه نویسی نردبانی
رنج ورودی آنالوگ0 تا 10 و لت - 0 تا 24 ولت
زمان تناوب6 تا 90 میلی ثانیه
زمان پشتیبانی10 سال در 25ºC
فاصله عملیاتی10 متر بین ایستگاه و کابل پوشش داده شده - سنسور ایزوله نشده - برای مدار ورودی آنالوگ
کلاکدارد
کد فنیSR2A201BD
نوع استفادهزلیو لاجیک
نوع عملکردرله هوشمند کمپکت
تعداد خروجی8 خروجی (رله ای)
جریان خروجی8 آمپر برای همه خروجی ها
ولتاژ تغذیه24 ولت DC
تعداد ورودی آنالوگ6
تعداد ورودی گسسته12
نوع کنتاکتNO برای خروجی رله
خصوصیات ظاهری
صفحه نمایش گرافیکیدارد
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IP IP20-terminal block-conforming to IEC 60529 IP40-front panel-conforming to IEC 60529
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email