الیکا الکتریک
سبد خرید

پی ال سی زلیو اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: SR2A101FU
کنترلرهای قابل برنامه ریزی Programmable Logic Controllers----   کنترلرهای قابل برنامه ریزی غالباً به کنترلرهای قابل برنامه ریزی منطقی یا PLC اطلاق می شود که یک دستگاه پیچیده کنترل موتوری است. این دستگاه یک میکروپروسسور قدرت کامپیوتری است. بجز PLC یک سری رله، سوئیچ، میکروکنترلر، و دستگا..
4,300,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: SR2B121BD
کنترل کننده های قابل برنامه ریزی (PLC)   امروزه در بین کشورهای صنعتی رقابت فشرده و شدید در ارائه راهکارهایی برای کنترل بهتر فرآیندهای تولید وجود دارد. این رقابت مدیران و مسئولان صنایع در این کشورها را بر آن داشته است تا تجهیزاتی را مورد استفاده قرار دهند که سرعت و دقت عمل بالایی داشته ..
5,480,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: SR2B121FU
زبان برنامه نویسی PLC   برای سیستم های PLC برنامه های مختلفی توسط شرکت های سازنده نوشته شده است که رایجترین آنها عبارتند از:   الف) زبان نردبانی Ladder Schedule یا زبان LAD   ب) زبان فلوچارت Control System Flowchart  یا زبان CSF   ج) زبان ..
5,780,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: SR2B201FU
مفهوم کنترل کننده های قابل برنامه ریزی PLC    PLCکنترل کننده نرم افزاری است که در قسمت ورودی اطلاعاتی را به صورت باینری دریافت و آنها را طبق برنامه ای که در حافظه اش ذخیره شده پردازش می‌کند سپس نتیجه عملیات را از قسمت خروجی به صورت فرمان هایی به گیرنده ها و عملگرها ارسال..
6,600,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: SR2A201BD
کاربرد رله های هوشمند  مبحث کنترل در پروژه های تاسیسات الکتریکی همیشه دارای اهمیت ویژه ای بوده است. در حالت ساده و اولیه هدف از ایجاد تاسیسات، باز و بسته کردن یک کلید قدرت از طریق اعمال یک سیگنال جریان ضعیف است. اعمال سیگنال بر اساس دریافت سیگنال های ورودی از یک سلسله عملیات یا داده ها و یا..
6,500,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: SR2B201BD
رله هوشمند مدولار زلیو لاجیک   برای نوشتن برنامه در زبان نردبانی بهتر است ابتدا مدار فرمان یا کنترل مربوطه به صورت اتصالات رله ای (Hard Line) تهیه گردد. قطعاً در این حالت مدار به صورت یک سری اتصالات NO یا NC که مربوط به سنسورها و کنتاکت های کمکی کنتاکتورها که در ترکیبات مختلف به شکل سر..
8,000,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: SR2A201FU
 کاربرد PLCنیاز به کنترل کننده هایی با هزینه کمتر و تنوع بیشتر و سهولت در بهره برداری، منجر به توسعه کنترل کننده های منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) بر مبنای CPU و حافظه شده و از آن ها به طور گسترده ای در کنترل فرایندها و ماشین آلات استفاده گردید.PLC ها در آغاز به عنوان جانش..
5,480,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: SR3B101FU
نقش کنترلر های قابل برنامه ریزی (PLC) در اتوماسیون صنعتی   یک سیستم اتوماسیون PLC به عنوان قلب سیستم کنترلی عمل می‌کند. هنگام اجرای یک برنامه کنترلی که در حافظۀ آن ذخیره شده است PLC همواره وضعیت سیستم را بررسی می‌کند این کار با گرفتن فیدبک از قطع..
6,000,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: SR3B101BD
رله های هوشمند Zelio Logic  رله های هوشمند به منظور ساده نمودن ارتباطات و سیم کشی های الکتریکی و ارائه راه حل های هوشمند طراحی شده اند. رله هوشمند جهت تسهیل در پیاده سازی کنترل سیستم های اتوماسیون به کار می رود.   انعطاف پذیری و کارایی بالای این گونه رله ها امکان صرفه جوی..
6,400,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: SR3B261FU
کنترل کننده های منطقی برنامه پذیر PLC     نیاز به کنترل کننده هایی با هزینه کمتر و تنوع بیشتر و سهولت در بهره برداری، منجر به توسعه کنترل کننده های منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) بر مبنای CPU و حافظه شده و از آن ها به طور گسترده ای در کنترل فرایندها و ماشین آلات استفاده گردید.PL..
8,700,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: SR3B261BD
 کنترلرهای قابل برنامه ریزی غالباً به کنترلرهای قابل برنامه ریزی منطقی یا PLC اطلاق می شود که یک دستگاه پیچیده کنترل موتوری است. این دستگاه یک میکروپروسسور قدرت کامپیوتری است. بجز PLC یک سری رله، سوئیچ، میکروکنترلر، و دستگاه های ورودی و خروجی آنالوگ و دیجیتال و کنترلرهای مغن..
6,400,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: SR2USB01
   رله های هوشمند به منظور ساده نمودن ارتباطات و سیم کشی های الکتریکی و ارائه راه حل های هوشمند طراحی شده اند. رله هوشمند جهت تسهیل در پیاده سازی کنترل سیستم های اتوماسیون به کار می رود.   انعطاف پذیری و کارایی بالای این گونه رله ها امکان صرفه جویی در وقت و هزینه را برای کارب..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: SR3XT43BD
 ماژول 4 ورودی-خروجی  آنالوگ 24 ولت DC  رله هوشمند زلیوSR3XT43BD ..
2,630,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: SR3XT141FU
 ماژول14 ورودی-خروجی 100-240 ولت AC رله هوشمند زلیو SR3XT141FU ..
3,600,000 تومان
نمايش 1 تا 17 از 17 (1 صفحه)
نقد و بررسی

پی ال سی زلیو یا رله هوشمند دستگاهی است که به واسطۀ آن می توان فرآیندهای صنعتی را هوشمند یا اتوماتیک نمود.PLC  در مدارهای فرمان الکتریکی جایگزین مدارات رله ای و کنتاکتوری می شود. پی ال سی زلیو (Zelio)، یکی از محصولات اشنایدر الکتریک است که در بخش های مختلف اتوماسیون صنعتی استفاده می شود. این سری از پی ال سی به مینی پی ال سی یا Smart Relay مشهور است.

 رله های زلیو دارای تعداد ورودی-خروجی، تایمر و کانتر مشخصی بوده که طبق برنامۀ داده شده به آنها عملی می کند.

PLC های اشنایدر مدل Zelio، برای مدیریت سیستم های اتوماسیون ساده طراحی شده اند و با ویژگی های منحصر به فرد خود و سهولت در استفاده از آن مورد استقبال کاربران در صنعت قرار گرفته است.

PLC زلیو اشنایدر به دو صورت ماژولار و کمپکت و با دو زبان برنامه نویسی FBD و Ladder طراحی و تولید شده اند.

تعداد ورودی، خروجی های رله های هوشمند زلیو لاجیک مدل کمپکت:

تعداد 12 یا 20 ورودی خروجی (I/O) برای تغذیه 24 ولت AC یا 12 ولت DC

20 ورودی خروجی برای تغذیه 48 ولت AC

10، 12 یا 20 ورودی خروجی (I/O) با تغذیه 240-100 ولت AC یا 24 ولت DC

تعداد ورودی، خروجی های رله های هوشمند زلیو لاجیک مدل ماژولار:

تعداد 26 ورودی خروجی (I/O) برای تغذیه 12 ولت DC

10 یا 20 ورودی خروجی (I/O) با تغذیه 24 ولت AC و 240-100 ولت AC یا 24 ولت DC

سوال های پرتکرار

ميني پي ال سي ZELIO کوچکترین PLC ساخت شرکت اشنایدر است که با کارایی بالا و وزن کم در صنایع و ماشین آلات بسته بندی، پله برقی و غیره کاربرد دارد. از این رله های هوشمند برای کنترل سیستم‌های با حجم کوچک (تعداد ورودی و خروجی‌های محدود) استفاده می شود. ماژول اصلی وظیفه پردازش مرکزی سیگنال ها برای قطعات و در صورت نیاز برای کنترل کننده های دیگر را دارد و شامل تعدادی ورودی و خروجی است. تغذیۀ رله هوشمند زلیو لاجیک می تواند 24VAC و 100VAC و 240VAC و 12VDC و 24VDC باشد. نوعی از این رله های هوشمند زلیو اشنایدر دارای صفحه نمایش بوده که برنامه ریزی آن ها با استفاده از کلیدهای موجود روی آن یا نرم افزار Zelio Soft انجام می شود. سخت افزار رله های هوشمند زلیو شامل ماژول اصلی، پایه کارت های افزایش ماژول تغذیه و قطعات جانبی آن است. یکی از ویژگی های خوب این رله، توانایی اتصال ماژول های ورودی خروجی اضافی یا ماژول های ارتباطی از جمله رابط USB، رابط کابلی و رابط بلوتوثی به آن است. همچنین ماژول های حافظه برای تبادل اطلاعات رله در زمان کمتر از 40 ثانیه، توانایی این نمونه رله ها را بسیار بالا می برد.

رله های هوشمند Zelio Logic برای کنترل سیستم های ساده اتوماسیون با 10 تا 40 ورودی و خروجی تشکیل شده است. این مینی PLC با تلفیق منحصر به فرد ارزش مالی و سهولت در استفاده، جایگزین واقعی برای روش های مبتنی بر مدارهای منطقی کابلی یا specific cards هستند. با انتخاب، نصب و برنامه ریزی ساده، Zelio Logic مناسب تمام کاربردها است. نسخه های Compact یک پیکربندی ثابت و نسخه ی Modular مجموعه ای از ماژول ها را میسر می سازد. رله هوشمند با استفاده از modem (آنالوگ یا GSM) امکان کنترل از راه دور تأسیسات اتوماتیک را به کاربر می دهد. توسط ارتباط بی سیم Bluetooth و نرم افزار Zelio Soft 2، در مکان های با دسترسی محدود، یک ارتباط ساده و سریع را ممکن می سازد. نرم افزار Zelio Soft با حداقل خطای ورودی، قرمز می شود و مشکل را مشخص می کند. توسط نرم افزار Zelio Soft 2 و کابل ارتباطی کامپیوتر (PC) حداکثر تا 3 متر فاصله امکان برنامه نویسی، شبیه سازی، بارگذاری و اصلاح آن فراهم می شود. همچنین امکان اتصال نمایشگر بزرگ اضافی به منظور مشاهده راحت اطلاعات، اجرای آسان و ایجاد تغییرات لازم در برنامه Zelio امکان پذیر است.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email