الیکا الکتریک
سبد خرید

تایمر اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RE7RB11MW
   تایمر تأخیر در قطع    تایمر، تجهیزی است که به صورت اتوماتیک به مدار فرمان می دهد. گاهی طراحی مدار به گونه ای است که به تایمر تأخیر در قطع نیاز پیدا می کنیم، تا با قطع جریان برق یک تجهیز، سیستم یا بخشی از مدار تحریک شده و عمل نماید. البته به این نکته دقت شود که در..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RE7TP13BU
تايمر تاخیر در وصل قابل تنظیم 0.05 ثانیه تا 300 ساعت ، RE7TP13BU کاتالوگ    تایمر یکی از تجهیزاتی است که کاربرد گسترده ای در مدارها و سیستم های متنوع صنعتی دارد. در واقع تایمر در مدارهای برق صنعتی و قدرت به عنوان تجهیزات فرمان محسوب می شود و می تواند به صورت اتوماتیک به..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RE9TA31MW
تایمر تاخیر در وصل 0.3 تا 30 ثانیه ، RE9TA31MW         تایمر یکی از تجهیزاتی است که کاربرد گسترده ای در مدارها و سیستم های متنوع صنعتی دارد. در واقع تایمر در مدارهای برق صنعتی و قدرت به عنوان تجهیزات فرمان محسوب می شود و می تواند به صورت اتوماتیک به مدار کنتاک..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RE8TA11BUTQ
تايمر مولتی ولت 0.1 تا 10 ثانیه تأخیر در وصل RE8TA11BUTQ     نقش تایمر در مدار فرمان یکی دﻳﮕﺮ از ﺗﺠﻬﻴﺰاﺗﻲ ﻛﻪ در ﻣﺪارات ﻓﺮﻣﺎن ﺑﺴﻴﺎر ﺑﻪ ﭼﺸﻢ ﻣﻲﺧﻮرد ﺗﺎﻳﻤﺮ ﻫﺎ ﻣﻲ ﺑﺎﺷﻨﺪ. ﮔﺎﻫﻲ اوﻗﺎت اﻧﺘﻈﺎر ﻣﻲرود ﻛﻪ ﻳﻚ ﭘﺮوﺳﻪ ﻣﺪت زﻣﺎﻧﻲ ﭘﺲ از اﺳﺘﺎرت ﺷﺮوع ﺑﻪ ﻛﺎر ﻧﻤﺎﻳﺪ ﻳﺎ اﻳﻦ ﻛﻪ ﺑﻌﺪ از ﻣﺪت زﻣﺎﻧﻲ از ﻛ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RE8TA21BUTQ
تايمر مولتی ولت 3 تا 300 ثانیه RE8TA21BUTQ          تایمر مولتی ولت  تايمر مولتی ولت RE8TA21BUTQ با نام صنعتی RE8 و قابلیت تنظیم زمان (3...300 ثانیه) و همچنین رنج ولتاژ تغذیه 24 ولت AC/DC یا 100 تا 240 ولت AC&nbs..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RE8TA31BUTQ
تايمر مولتی ولت 0.3 تا 30 ثانیه تأخیر در وصل RE8TA31BUTQ      ، رلۀ زمانی (تایمر)    رله های زمانی یکی از وسایل فرمان دهنده مدارهای کنترل اتوماتیک هستند که وظیفه کنترل مدار را برای مدت زمانی معین برعهده دارند. به طور کلی رله  زمانی کلیدی است که د..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RE17RAMU
   يكي از وسايل فرمان دهندۀ مدارهاي كنترل اتوماتيك تايمر ها يا رله هاي زماني هستند كه وظيفۀ كنترل مدار را براي مدت زمان معيني بر عهده دارند.در اغلب تایمرها ترمینال های A1 و A2 به ولتاژ متناسب با تغذیه سیستم متصل می گردند. ترمینال های 15، 16 و 18 مربوط به کنتاکت های باز ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RE22R1QCMU
تايمر ستاره مثلث 0.05 ثانیه تا 300 ثانیهRE22R1QCMU کاتالوگ   تایمر الکترونیکی   در این نوع تایمر از عناصر الکترونیکی (مقاومت، خازن، ترانزیستور، بوبین و ...) استفاده می شود. اصول ساختمان و عملکرد تایمر الکترونیکی بر مبنای مدار RC و برحسب تأخیر زمانی استوار..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: RE48AMH13MW
تایمر 2 حالته 0.02 ثانیه تا 300 ساعت با یک کنتاکت  C/ORE48AMH13MWکاتالوگ تایمر دو حالته تایمر دو حالته 0.02 ثانیه تا 300 ساعت اشنایدر با نام اختصاری RE48 و در ولتاژ24-240VAC/DC@50/60Hz  به عنوان رله زمانی الکترونیکی در بازار شناخته می شود.   تایمرها  یا رله های زمانی ..
نمايش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)

تایمر اشنایدر الکتریک یکی از وسایل فرمان در مدار کنترل اتوماتیک است که مدار را برای مدت زمان معینی کنترل می کند.

تایمر اشنایدر الکتریک در دو مدل تایمر الکترنیکی و تایمر بادی تولید و عرضه می شود.در تایمر الکترونیکی رلۀ زمانی الکترونیکی وظیفۀ تنظیم زمان کمتر از ثانیه تا چند دقیقه و حتی ساعت را برعهده دارد و در تایمر بادی از خاصیت ذخیره سازی و انبساط هوای فشرده استفاده می شود.

تایمر الکترونیکی اشنایدر الکتریک از لحاظ عملکرد به دو دستۀ تایمر تأخیر در وصل و تایمر تأخیر در قطع  تقسیم می شود.

تایمر تأخیر در وصل (on delay timer) : 

   رله با تأخیر در وصل، پس از مدت معینی از آغاز تحریک شدن پایۀ تریگر، خروجی آن فعال می شود اگر پیش از سپری شدن زمان تعیین شده، تحریک قطع شود تایمر غیر فعال می شود.

تایمر با تأخیر در قطع (Off delay timer) : 

   در این رله ها همزمان با تحریک پایه تریگر تایمر فعال می شود که پس از قطع شدن تحریک خروجی و پس از زمان تعیین شده تیغه به حالت اولیه بر خواهد گشت.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email