تايمر بادی 10تا 180ثانيه مخصوص رله کنترلی و کنتاکتور سری D و F اشنایدر الکتریک

تايمر بادی 10تا 180ثانيه مخصوص رله کنترلی و کنتاکتور سری D و F اشنایدر الکتریک

تايمر بادی 10تا 180ثانيه مخصوص رله کنترلی و کنتاکتور سری D و F

LADT4


کاتالوگ کالا


تایمر بادی مخصوص رله کنترلی

تايمر زمانی  LADT4در بازه زمانی 10 تا 180 ثانيه قابل تنظیم بوده و از سری محصولات TeSys اشنایدر است. به این نوع تایمر، تایمر بادی یا پنوماتیک هم گفته می شود که می توان در مدار فرمان از آن بهره برد.

LADT4 یک نوع تایمر مکانیکی بوده که در راه اندازی آن نیازی به جریان الکتریکی نیست. این محصول دارای یک کنتاکت باز و یک کنتاکت بسته (1NO+1NC) است که عملکرد آن به کنتاکتور بستگی دارد.

تایمرهای بادی به لحاظ عملکرد در دو نوع تأخیر در وصل (on delay) و تأخیر در قطع (off delay) طراحی شده اند. عملکرد تايمر زمانی  LADT4، تأخیر در وصل است. لازم به ذکر است که تفاوت بین تایمر LADT4 و LADR4 تنها در نوع تاخیر آنها است که LADT4 تأخیر در وصل و LADR4 تاخیر در قطع به شمار می آید.

در مدل های قدیمی کنتاکتوهای اشنایدر نظیر LC1D3210G6 که ساخت شرکت Telemecanique بوده، ماژول فرمان کنتاکتور در بالای آن و در کنار کویل اصلی قرار داشت. در هنگامی که سیم بندی مدار قدرت انجام می گرفت، به دلیل جلوتر بودن سیم بندی نسبت به ماژول مدار فرمان، دسترسی به ماژول سخت می شد.

ولی در مدل های جدید کنتاکتور که همگی با نام واحد اشنایدر الکتریک به بازار ارائه می شوند، ماژول فرمان کنتاکتور در جلوی آن طراحی و نصب شده، با رنگ سفید که کاملاً متمایز از رنگ بدنه کنتاکتور است قابل دسترسی است و می توان کنتاکت های اضافی و دیگر لوازم جانبی را به راحتی بر روی آن نصب نمود.فنی
کد فنیLADT4
نوع ولتاژ690VAC-25-400HZ
نوع عملکردon delay
تعداد کنتاکتهای کمکی1NO+1NC
رنج کنتاکتورLC1D & LC1F
رنج تاخیر زمانی10 الی 180 ثانیه

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال کالا

ارسال کالا به تمام نقاط ایران در سریعترین زمان ممکن

  • مدل کالا: LADT4
  • موجودی: در انبار

برچسب ها: تايمر زمانی 10 الی 180 ثانيه, تایمر, تایمر, تایمر بادی, تایمر اشنایدر الکتریک