سافت استارتر 22 کيلو وات ATS22 اشنایدر الکتریک

سافت استارتر 22 کيلو وات ATS22 اشنایدر الکتریک

سافت استارتر 22 کيلو وات ATS22 

ATS22D47Q 


کاتالوگ کالا


   سافت استارتر اشنایدر الکتریک

سافت استارتر اشنایدر الکتریک دستگاهی جهت راه اندازي الكتروموتورها به صورت نرم و تدريجي است. روش های راه اندازی الکتروموتورهای سه فاز به صورت مستقیم و يا با استفاده از سافت استارتر است. اگر مستقيماً موتور به برق سه فاز متصل شود هيچگونه  كنترلي در راه اندازي آن نخواهیم داشت اما سافت استارتر امكان كنترل راه اندازي موتور را فراهم می نماید. در واقع با تنظيم سافت استارتر (soft starter) جريان راه اندازي موتور به ميزان مورد نياز محدود مي شود و اجازه كشيدن جريان زياد در لحظۀ راه اندازی به موتور داده نخواهد شد.

در واقع يكي از قابليت هاي اصلي راه انداز نرم موتور، محدود كردن جريان راه اندازي است. هنگام راه اندازي يك موتور سه فاز فعالیت های الكترويكي و مكانيكي رخ مي دهد كه متفاوت از حالت كار دائم موتور پس از راه اندازي است به عنوان مثال در هنگام راه اندازي موتور جريان زیادی نسبت به حالت دائم آن از شبكه كشیده می شود که در موتورهای توان بالا ممكن است این جریان راه اندازی توسط شبکه قابل تأمین نباشد و همچنین كشيدن جريان ناگهاني زياد از شبکه باعث افت ولتاژ لحظه اي شدید شده و در كار ساير تجهيزات برقي و الكترونيكي اختلال ايجاد می کند. سافت استارترها قادر هستند موتورهای سه فاز القائي يا قفس سنجابي را راه اندازی کنند.

   سافت استارتر اشنایدر به طور كامل موتور را در مقابل هر نوع خطا حفاظت می كند اما استفاده از کلید حرارتی-مغناطیسی متناسب با بار قبل از آن الزامی است. البته سافت استارترهای اشنایدر حفاظت های بـي متـال و كنترل فاز و … را هم انجام مي دهند.

    در مدل ATS22D47Q كنتاكتور باي پس خارجي مورد نياز نيست بای پاس نمودن يعني سافت استارتر از مدار خارج شود و از مسير کنتاکتور جریان الکتریکی موتور تأمين گردد به عبارت دیگر كنتاكتور به صورت موازي به سافت استارت متصل شده و كنتاكتور پس از راه اندازي کامل به طور مستقیم جریان الکتریکی موتور را تأمین می کند.

   راه انداز نرم   ATS22 اشنایدر الکتریک نمونه ای از سافت استارت پيشرفته است که نياز به كنتاكتور باي پس ندارد و قادر است موتور را در مقابل اضافه جريان، حفظ نماید و از سوي ديگر اگر موتور داراي ترميستور حفاظتي باشد مي توان آن را به سافت استارت متصل نمود و موتور را در مقابل قطع شدن فاز ورودي و يا بهم خوردن توالي فازها و همچنين عدم تقارن جريان هاي سه فاز حفاظت نمود یعنی وظايف بي متال و كنترل فاز توسط سافت استارت انجام می شود. سافت استارتر اشنایدر در مقابل سوختنSCR ، اشكالات مدار قدرت، گرم شدن هيت سينگ و يا طولاني شدن زمان راه اندازي حفاظت شده است. فنی
کد فنیATS22D47Q
نام اختصاریAltistart 22
نوع ولتاژ380V ... 415
جریان نامی پیوسته (آمپر)47A
کاربرد محصولراه اندازهای نرم دیجیتال توان متوسط کاربرد ساده
تعداد فازسه فاز
کاربرد کنترل دورموتورهای آسنکرون
توان موتور(کیلو وات)22KW
پورت ارتباطیModbus
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IPIP20

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال کالا

ارسال کالا به تمام نقاط ایران در سریعترین زمان ممکن

  • مدل کالا: ATS22D47Q
  • موجودی: در انبار

برچسب ها: سافت استارتر 22 کيلو وات ATS22, سافت استارتر, سافت استارتر اشنایدر الکتریک