الیکا الکتریک
سبد خرید

سافت استارتر اشنایدر الکتریک

یکی از راه های جلوگیری از صدمه دیدن مدار موتور در اثر جریان راه اندازی بالا و کاهش طول عمر موتور، راه اندازی موتور با استفاده از سافت استارتر مناسب در راستای راه اندازی به صورت نرم و تدریجی است. بنابراین در انتخاب سافت استارتر باید جریان و توان الکتروموتور، نوع کاربری، شرایط محیطی و ... در نظر گرفته شود.

دقت، صحت و کیفیت عملکرد سافت استارتر اشنایدر با توجه به کاربرد وسیع آن در صنایع مختلف شناخته شده است و همواره انتخاب بسیاری از مهندسان صنایع بزرگ بوده است.
سافت استارتر اشنایدر الکتریک یک وسیلۀ مناسب و قدرتمند جهت راه اندازی موتورهای القایی است که با روش برش ولتاژ اعمالی به موتور می تواند ضربه های مکانیکی و استرس های ناشی از آن را کاهش دهد. یک موتور القایی در روش راه اندازی مستقیم بین 5 تا 7 برابر جریان نامی جریان از خط می کشد، ولی با استفاده از سافت استارتر (راه انداز نرم) می توان آن را بین 2 تا 3 برابر محدود کرد. سافت استارتر اشنایدر الکتریک به دو دسته تقسیم می شود:

الف: سافت استارتر آنالوگ آلتی استارت ATS01

ب: سافت استارتر دیجیتال آلتی استارت ATS22 و ATS48

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATS01N103FT
 راه انداز نرم یا سافت استارتر   راه انداز نرم یا سافت استارتر 1.1 کيلو وات با نام اختصاری ATS01 و در ولتاژ 110 تا 480 ولت با جریان نامی 3 آمپر برای راه اندازی موتورهای آسنکرون و کاربردهای ساده دیگر به کار می رود.   برای راه اندازی موتورهای سه فاز توان بالا در ایران ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATS01N112FT
 راه انداز نرم یا سافت استارترراه انداز نرم یا سافت استارتر 5.5 کيلو وات با نام اختصاری ATS01 و در ولتاژ 110 تا 480 ولت با جریان نامی 12 آمپر برای راه اندازی موتورهای آسنکرون و کاربردهای ساده دیگر به کار می رود.مزایای سافت استارترها  از جمله مزایایی که می توان برای سافت استارت..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATS01N212QN
   سافت استارتر آنالوگ   سافت استارتر (راه انداز نرم) 5.5 کيلو وات ATS01N2 آنالوگ با نام اختصاری Altistart 01 به منظور راه اندازی نرم و تدریجی توان پایین برای استارت موتورهای تک فاز و سه فاز به کار می رود. این نمونه سافت استارتر اشنایدر توانایی راه اندازی موتورهای سنکرون..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATS22D17Q
عملکرد سافت استارتر   سافت استارتر از تنش هاي الكتريكي و مكانيكي جلوگيری می کند بر این اساس به آن راه انداز نرم نیز گفته می شود. ازسوي ديگر راه انداز نرم به اين معنی است كه موتور تدريجاً دور گرفته و به دور نامی خود مي رسد. به صورت طبيعي مدت زمان راه اندازي در هنگام استفاده از سافت استا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATS22D32Q
کاربرد سافت استارتر یا راه انداز نرم   سافت استارتر نقش يك راه انداز نرم و يا توقف کنندۀ نرم را برعهده دارد. در يك سافت استارت ولتاژ از مقدار قابل تنظيمي شروع به افزايش مي كند و به صورت تدريجي افزايش مي يابد، تا حد بالای ولتاژ به موتور اعمال شود. در يك سافت استارت جريان به ميزان ا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATS22D47Q
سافت استارتر اشنایدر الکتریکسافت استارتر اشنایدر الکتریک دستگاهی جهت راه اندازي الكتروموتورها به صورت نرم و تدريجي است. روش های راه اندازی الکتروموتورهای سه فاز به صورت مستقیم و يا با استفاده از سافت استارتر است. اگر مستقيماً موتور به برق سه فاز متصل شود هيچ گونه  كنترلي در راه ان..
نمايش 1 تا 20 از 43 (3 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email