الیکا الکتریک
سبد خرید

سافت استارتر ATS22 اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATS22D17Q
سافت استارتر چیست؟ یکی از مهم ترین موضوعات در موتور های الکتریکی، نیاز به جریان راه اندازی بالا است؛ که گاهی انتقال جریان زیاد به صورت مستقیم، باعث خراب شدن موتور می شود. برای حل این مشکل راه های مختلفی وجود دارد، اما یکی از ساده ترین راه ها استفاده از سافت استارتر است. سافت استارتر از..
31,100,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATS22D32Q
کاربرد سافت استارتربرای درک اهمیت وجود سافت استارتر در صنعت، یک پمپ آب كه آب را از موقعيت پائين به ارتفاع بالاتر هدايت می كند؛ در نظر بگیرید. چون پمپ ناگزير است به سيال (مثلاً آب) انرژی جنبشی وارد کند كه به اختلاف ارتفاع غلبه كند؛ در هنگام توقف، اختلالات ز..
33,100,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATS22D47Q
سافت استارتر اشنایدر الکتریکسافت استارتر (soft starter) اشنایدر الکتریک دستگاهی برای راه اندازی الكتروموتورها به صورت نرم و تدريجی است. روش های راه اندازی الکتروموتورهای سه فاز به صورت مستقیم و يا با استفاده از سافت استارتر است. اگر مستقيماً موتور به برق سه فاز متصل..
34,000,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATS22D62Q
سافت استارتر اشنایدر الکتریکسافت استارتر (soft starter) اشنایدر الکتریک دستگاهی برای راه اندازی الكتروموتورها به صورت نرم و تدريجی است. روش های راه اندازی الکتروموتورهای سه فاز به صورت مستقیم و يا با استفاده از سافت استارتر است. اگر مستقيماً موتور به برق سه فاز متصل..
48,600,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATS22D75Q
سافت استارتر اشنایدرسافت استارتر(soft starter) اشنایدر الکتریک دستگاهی برای راه اندازی الكتروموتورها به صورت نرم و تدريجی است. هنگام راه اندازی موتور، جريان زیادی نسبت به حالت دائم آن از شبكه كشیده می شود؛ که در موتورهای توان بالا ممكن است این جریان راه اندازی توسط شبکه قابل تأمین..
54,500,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATS22D88Q
کاربرد سافت استارتر سافت استارتر ها باعث افزایش راندمان، کاهش قابل توجه هزینه ها، شتاب دهی و شتاب گیری نرم و بدون پله، حذف جریان هجومی شدید در لحظه راه اندازی و کاهش تنش الکتریکی و مکانیکی  می شوند. به همین علت، سافت استارتر ها در صنعت کاربرد زیادی دارند. به عنوان مثال: ..
50,800,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATS22C11Q
چرا سافت استارتر اشنایدر ؟سافت استارتر ها باعث افزایش راندمان، کاهش قابل توجه هزینه ها، شتاب دهی و شتاب گیری نرم و بدون پله، حذف جریان هجومی شدید در لحظه راه اندازی و کاهش تنش الکتریکی و مکانیکی  می شوند. به همین علت، سافت استارتر ها در صنعت کاربرد زیادی دارند. به عنوان مثال:..
72,600,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATS22C14Q
راه اندازی سافت استارترسافت استارتر اشنایدر Altistart 22 از راه‌اندازی و توقف کنترل‌شده، از طریق ولتاژ و گشتاور، موتورهای سه فاز ناهمزمان(آسنکرون) قفس سنجابی را برای توان بین 4 تا 400 کیلووات پشتیبانی می‌کند. این سافت استارتر ها، آماده استفاده در برنامه های استاندار..
81,100,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATS22C17Q
مشخصات فنی سافت استارتر اشنایدر 90 کیلو وات مدل ATS22C17Qسافت استارتر 22Altistart با 3 ورودی و 2 خروجی،دارای بای پس داخلی، موتورهای ناهمزمان (آسنکرون) 3 فاز را در اتصال خط و یا مثلت تغذیه می کند؛ و دارای جریان نامی 170 آمپر و ولتاژ230 تا 440 ولت، توان نامی تا 90 کیلو وات (400..
105,000,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATS22C21Q
انواع سافت استارترسافت استارتر یا راه انداز نرم، دستگاهی برای راه اندازی الکتروموتورها به صورت نرم و تدریجی است. زمانی که یک موتور الکتریکی بدون اتصال سافت استارتر به شبکۀ برق وصل شود؛ جریان راه اندازی زیادی از شبکه می کشد، و عمر مفید موتور و اتصالات و کوپلینگ های مکانیکی و بار کاهش پیدا می..
134,000,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATS22C25Q
سافت استارتر اشنایدر یکی از مهم ترین موضوعات در موتور های الکتریکی، نیاز به جریان راه اندازی بالا است؛ که گاهی انتقال جریان زیاد به صورت مستقیم، باعث خراب شدن موتور می شود. برای حل این مشکل راه های مختلفی وجود دارد، اما یکی از ساده ترین راه ها استفاده از سافت استارتر است. سافت استارتر ..
167,000,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATS22C32Q
سافت استارتر سه فازسافت استارتر (soft starter) موتور سه فاز، دستگاهی برای راه اندازی الكتروموتورها به صورت نرم و تدريجی است. روش های راه اندازی الکتروموتورهای سه فاز، به صورت مستقیم و يا با استفاده از سافت استارتر است. اگر مستقيماً موتور به برق سه فاز متصل شود، هيچ ..
175,000,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATS22C41Q
کاربرد سافت استارتربرای درک اهمیت وجود سافت استارتر در صنعت، یک آسانسور که برای جابجایی افراد در طبقات استفاده می شود؛ در نظر بگیرید. می دانیم برای غلبه آسانسور به وزن افراد و بالا رفتن، و همین طور کنترل شتاب مخالف وزن افراد هنگام پایین رفتن؛ از طرف آسانسور باید نیروی بسیار زیادی وارد ..
246,000,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATS22C48Q
مزایای سافت استارترسافت استارتر ها مزایای بسیاری دارند. به همین علت است که در بسیاری از صنایع، از این محصول پر کاربرد استفاده می شود. برخی از مزایای سافت استارتر ها در ادامه آورده شده است:1-سافت استارتر برعکس استارت معمولی موتور، موجب افزایش تدریجی ولتاژ و سرعت آن می شود که یک راه اندازی بسی..
248,000,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATS22C59Q
مشخصات فنی سافت استارتر اشنایدر 315 کیلو وات مدل ATS22C59Qسافت استارتر 22Altistart با  3 ورودی و 2 خروجی،دارای بای پس داخلی، موتورهای ناهمزمان (آسنکرون) 3 فاز را در اتصال خط و یا مثلت تغذیه می کند؛ و دارای جریان نامی 590 آمپر و ولتاژ230 تا 440 ولت، توان نامی تا 355کیلو و..
302,000,000 تومان
نمايش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)
نقد و بررسی

 ما در شرکت الیکا الکتریک محصولات اشنایدر الکتریک را به کاربران صنعت برق معرفی می کنیم زیرا این محصولات با بهره گیری از آخرین فناوری های روز دنیا منطبق با استانداردهای لازم و با کیفیت عملکرد بالا ارائه شده اند که در صنایع و بازار جهانی نامی شناخته شده اند.

سافت استارتر دیجیتال اشنایدر ATS22 دارای کنتاکت بای پس داخلی می باشد. از ویژگی های بارز این سافت استارتر میتوان به سادگی در نصب و راه اندازی، ابعاد کوچک و مقرون به صرفه بودن آن اشاره کرد. سافت استارتر آلتی استارت 22  اشنایدر الکتریک با رنج 7.5 کیلو وات تا 315 کیلو وات تولید می شود و کنترل سه فاز از سیم پیچ های موتور، این قابلیت را در راه انداز نرم ATS22 ایجاد می کند تا كارايي موتور در هر وضعيتي (با بار یا بدون بار ، تمام ولتاژها و تمام رنج توان ها و …) افزایش یابد.

مشخصات کلی :

 • دارای کنتاکت بای پس داخلی

 • مد کاری : سافت استارت / سافت استوپ

 • پورت : 1*RJ45

 • ارتباط با برنامه SoMove و ارتباط از طریق بلوتوث و یا کابل

 • برد روکش شده،  برای حفاظت در برابر خوردگی

 • دارای نمایشگر 7segment و  4 عدد LED

 • دارای 4 کلید جهت پارامتردهی

 • پشتیبانی از شبکه Modbus

 • سرعت شبکه : 4800/9600/19200bps

 • نوع راه اندازی : Start with torque control (current limited to 3.5 In)

 • نوع خروجی : Relay outputs R1 230 V running, alarm, trip, stopped, not stopped, starting, ready C/O/Relay outputs R2 230 V

 • زمان راه اندازی قابل تنظیم : Class10:16s/Class20:32s/Class30:48s

سافت استارت Altistart22 کاربردهای مختلفی دارد که می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. پمپ های گریز از مرکز
 2. پمپ های پیستونی
 3. فن
 4. توربین
 5. کمپرسورهای سردخانه ای
 6. کمپرسورهای چرخشی و گریز از مرکز
 7. جابجایی مواد/ نوار نقاله
 8. بالابرهای چرخشی
 9. میکسر و ماشین های همزن مایعات
 10. پالایشگاه ها

ویژگی های سافت استارتر ATS22 اشنایدر الکتریک؟

نصب و بهره برداری را ساده می کند.
صرفه جویی در زمان سیم کشی (6 ترمینال به جای 12)
اندازه محفظه ها را بهینه می کند (محصول بسیار فشرده)
افزایش دما را به حداقل می رساند (تلفات کم حرارت)
تعداد اجزای مورد نیاز برای مدیریت را کاهش می دهد (محصول چند منظوره)
از تاسیسات محافظت می کند.
راه اندازی نرم، کاهش تنش های مکانیکی و افزایش عمر مفید موتورهای الکتریکی.
کاهش ناراحتی شنوایی اپراتور در هنگام کار
طراحی باریک این سافت استارتر، تطبیق پذیری و جایابی آن در تابلو برق ها را بهبود می بخشد
غلبه بر استارت های دشوار یا با گشتاور بالا.

ویدیو های مرتبط

 

سوال های پرتکرار

برای این کار باید سافت استارتر ATS22 اشنایدر را به گونه ای پروگرام کرد که با فراتر رفتن تعداد استارت ها از میزان مجاز در هر ساعت، تریپ کند. ابتدا باید به منوی Adj بروید و پارامتر Snb (تعداد استارت ها) را تعیین کنید. این پارامتر می تواند در حالت OFF باشد یا مقداری بین 1 تا 10 داشته باشد. سپس باید مقدار پارامتر SLG (دوره استارت ها) را مشخص کنید. این پارامتر می تواند مقداری از 1 دقیقه تا 60 دقیقه داشته باشد. مثلاً اگر Snb=3 و SLG=10 وارد شود، سافت استارتر می تواند سه استارت در 10 دقیقه داشته باشد و خارج از این مقدار تریپ می کند. نکته مهم در مورد سافت استارترهای ATS22 اشنایدر این است که نباید حداکثر سیکل استاندارد از 4 تا 6 استارت در هر ساعت فراتر رود.

سافت استارتر ATS22 اشنایدر قابلیت نظارت بر ولتاژ فاز به فاز ورودی را ندارد. با این حال، بر جریانی که از هر فاز کشیده می شود نظارت دارد و در صورت عدم وجود جریان در یک یا چند فاز یا تفاوت جریان زیاد بین پایه ها، با یک خطای فاز خاموش می شود. خطای فاز در سافت استارتر ATS22 اشنایدر با کد خطای PHF نمایش داده می شود. برای رفع آن، ابتدا ولتاژ خط و اتصالات سافت استارتر و هرگونه تجهیز جداساز قرار گرفته بین خط و سافت استارتر (کنتاکتورها، فیوزها و سایر تجهیزات) و سپس اتصالات موتور و سایر تجهیزات جداساز بین سافت استارتر و موتور (کنتاکتورها) را بررسی کنید. وضعیت موتور را چک کنید. وضعیت اجرای فرمان راه اندازی ATS22 بعد از اعمال منبع تغذیه به L1 ، L2 و L3 را مورد بازبینی قرار دهید. اگر سیم پیچ کنتاکتور جداساز (یا بای پس) همزمان با فرمان اجرا در LI2 تحریک شود، این فرمان قبل از اعمال تغذیه فعال می شود. با وقوع آن، سافت استارتر ATS22 هیچ آمپری برای شروع به کار نمی بیند و خطای PHF بلافاصله اتفاق می افتد.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email