الیکا الکتریک
سبد خرید

سافت استارتر ATS22 اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATS22D17Q
عملکرد سافت استارتر   سافت استارتر از تنش هاي الكتريكي و مكانيكي جلوگيری می کند بر این اساس به آن راه انداز نرم نیز گفته می شود. ازسوي ديگر راه انداز نرم به اين معنی است كه موتور تدريجاً دور گرفته و به دور نامی خود مي رسد. به صورت طبيعي مدت زمان راه اندازي در هنگام استفاده از سافت استا..
14,200,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATS22D32Q
کاربرد سافت استارتر یا راه انداز نرم   سافت استارتر نقش يك راه انداز نرم و يا توقف کنندۀ نرم را برعهده دارد. در يك سافت استارت ولتاژ از مقدار قابل تنظيمي شروع به افزايش مي كند و به صورت تدريجي افزايش مي يابد، تا حد بالای ولتاژ به موتور اعمال شود. در يك سافت استارت جريان به ميزان ا..
15,900,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATS22D47Q
سافت استارتر اشنایدر الکتریکسافت استارتر اشنایدر الکتریک دستگاهی جهت راه اندازي الكتروموتورها به صورت نرم و تدريجي است. روش های راه اندازی الکتروموتورهای سه فاز به صورت مستقیم و يا با استفاده از سافت استارتر است. اگر مستقيماً موتور به برق سه فاز متصل شود هيچ گونه  كنترلي در راه ان..
19,900,000 تومان
نمايش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)
نقد و بررسی

 ما در شرکت الیکا الکتریک محصولات اشنایدر الکتریک را به کاربران صنعت برق معرفی می کنیم زیرا این محصولات با بهره گیری از آخرین فناوری های روز دنیا منطبق با استانداردهای لازم و با کیفیت عملکرد بالا ارائه شده اند که در صنایع و بازار جهانی نامی شناخته شده اند.

 سافت استارتر آلتی استارت 22  اشنایدر الکتریک با رنج 7.5 کیلو وات تا 315 کیلو وات تولید می شود و کنترل سه فاز از سیم پیچ های موتور، این قابلیت را در راه انداز نرم ATS22 ایجاد می کند تا كارايي موتور در هر وضعيتي (با بار یا بدون بار ، تمام ولتاژها و تمام رنج توان ها و …) افزایش یابد.

سافت استارترهای ATS22 با ولتاژ تغذیه 230 تا 440 ولت سه فاز است و زمان راه اندازی قابل تنظیم در آن بسته به کلاس سافت استارتر 16، 32 و 48 ثانیه است.
سافت استارت Altistart22 کاربردهای مختلفی دارد که می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. پمپ های گریز از مرکز
  2. پمپ های پیستونی
  3. فن
  4. توربین
  5. کمپرسورهای سردخانه ای
  6. کمپرسورهای چرخشی و گریز از مرکز
  7. جابجایی مواد/ نوار نقاله
  8. بالابرهای چرخشی
  9. میکسر و ماشین های همزن مایعات
  10. پالایشگاه ها
ویدیو های مرتبط

 

سوال های پرتکرار

برای این کار باید سافت استارتر ATS22 اشنایدر را به گونه ای پروگرام کرد که با فراتر رفتن تعداد استارت ها از میزان مجاز در هر ساعت، تریپ کند. ابتدا باید به منوی Adj بروید و پارامتر Snb (تعداد استارت ها) را تعیین کنید. این پارامتر می تواند در حالت OFF باشد یا مقداری بین 1 تا 10 داشته باشد. سپس باید مقدار پارامتر SLG (دوره استارت ها) را مشخص کنید. این پارامتر می تواند مقداری از 1 دقیقه تا 60 دقیقه داشته باشد. مثلاً اگر Snb=3 و SLG=10 وارد شود، سافت استارتر می تواند سه استارت در 10 دقیقه داشته باشد و خارج از این مقدار تریپ می کند. نکته مهم در مورد سافت استارترهای ATS22 اشنایدر این است که نباید حداکثر سیکل استاندارد از 4 تا 6 استارت در هر ساعت فراتر رود.

سافت استارتر ATS22 اشنایدر قابلیت نظارت بر ولتاژ فاز به فاز ورودی را ندارد. با این حال، بر جریانی که از هر فاز کشیده می شود نظارت دارد و در صورت عدم وجود جریان در یک یا چند فاز یا تفاوت جریان زیاد بین پایه ها، با یک خطای فاز خاموش می شود. خطای فاز در سافت استارتر ATS22 اشنایدر با کد خطای PHF نمایش داده می شود. برای رفع آن، ابتدا ولتاژ خط و اتصالات سافت استارتر و هرگونه تجهیز جداساز قرار گرفته بین خط و سافت استارتر (کنتاکتورها، فیوزها و سایر تجهیزات) و سپس اتصالات موتور و سایر تجهیزات جداساز بین سافت استارتر و موتور (کنتاکتورها) را بررسی کنید. وضعیت موتور را چک کنید. وضعیت اجرای فرمان راه اندازی ATS22 بعد از اعمال منبع تغذیه به L1 ، L2 و L3 را مورد بازبینی قرار دهید. اگر سیم پیچ کنتاکتور جداساز (یا بای پس) همزمان با فرمان اجرا در LI2 تحریک شود، این فرمان قبل از اعمال تغذیه فعال می شود. با وقوع آن، سافت استارتر ATS22 هیچ آمپری برای شروع به کار نمی بیند و خطای PHF بلافاصله اتفاق می افتد.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email