الیکا الکتریک
سبد خرید

سافت استارتر آلتی استارت 22 اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATS22D17Q
عملکرد سافت استارتر   سافت استارتر از تنش هاي الكتريكي و مكانيكي جلوگيری می کند بر این اساس به آن راه انداز نرم نیز گفته می شود. ازسوي ديگر راه انداز نرم به اين معنی است كه موتور تدريجاً دور گرفته و به دور نامی خود مي رسد. به صورت طبيعي مدت زمان راه اندازي در هنگام استفاده از سافت استا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATS22D32Q
کاربرد سافت استارتر یا راه انداز نرم   سافت استارتر نقش يك راه انداز نرم و يا توقف کنندۀ نرم را برعهده دارد. در يك سافت استارت ولتاژ از مقدار قابل تنظيمي شروع به افزايش مي كند و به صورت تدريجي افزايش مي يابد، تا حد بالای ولتاژ به موتور اعمال شود. در يك سافت استارت جريان به ميزان ا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ATS22D47Q
سافت استارتر اشنایدر الکتریک   سافت استارتر اشنایدر الکتریک دستگاهی جهت راه اندازي الكتروموتورها به صورت نرم و تدريجي است. روش های راه اندازی الکتروموتورهای سه فاز به صورت مستقیم و يا با استفاده از سافت استارتر است. اگر مستقيماً موتور به برق سه فاز متصل شود هيچ گونه  كنت..
نمايش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)

 ما در شرکت الیکا الکتریک محصولات اشنایدر الکتریک را به کاربران صنعت برق معرفی می کنیم زیرا این محصولات با بهره گیری از آخرین فناوری های روز دنیا منطبق با استانداردهای لازم و با کیفیت عملکرد بالا ارائه شده اند که در صنایع و بازار جهانی نامی شناخته شده اند.

 سافت استارتر آلتی استارت 22  اشنایدر الکتریک با رنج 7.5 کیلو وات تا 315 کیلو وات تولید می شود و کنترل سه فاز از سیم پیچ های موتور، این قابلیت را در راه انداز نرم ATS22 ایجاد می کند تا كارايي موتور در هر وضعيتي (با بار یا بدون بار ، تمام ولتاژها و تمام رنج توان ها و …) افزایش یابد.

سافت استارترهای ATS22 با ولتاژ تغذیه 230 تا 440 ولت سه فاز است و زمان راه اندازی قابل تنظیم در آن بسته به کلاس سافت استارتر 16، 32 و 48 ثانیه است.
سافت استارت Altistart22 کاربردهای مختلفی دارد که می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. پمپ های گریز از مرکز
  2. پمپ های پیستونی
  3. فن
  4. توربین
  5. کمپرسورهای سردخانه ای
  6. کمپرسورهای چرخشی و گریز از مرکز
  7. جابجایی مواد/ نوار نقاله
  8. بالابرهای چرخشی
  9. میکسر و ماشین های همزن مایعات
  10. پالایشگاه ها

 

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email