الیکا الکتریک
سبد خرید

کلید مینیاتوری چهار پل تیپ B اشنایدر الکتریک

برند: اسپکتر کد فنی: 24101-SE
مشخصات کلید مینیاتوری چهار پل 6 آمپر اشنایدر 24101-SE کلید مینیاتوری یا MCB از تجهیزات الکتریکی است که مدار را در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار به صورت حرارتی-مغناطیسی محافظت می‌کند. کلید مینیاتوری چهار پل اشنایدر سری Multi9 با کد فن..
برند: اسپکتر کد فنی: 24102-SE
مشخصات کلید مینیاتوری چهار پل 10 آمپر اشنایدر 24102-SE کلید مینیاتوری یا MCB از تجهیزات الکتریکی است که مدار را در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار به صورت حرارتی-مغناطیسی محافظت می‌کند. کلید مینیاتوری چهار پل اشنایدر سری Multi9 با کد ف..
برند: اسپکتر کد فنی: 24103-SE
مشخصات کلید مینیاتوری چهار پل 16 آمپر اشنایدر 24103-SE کلید مینیاتوری یا MCB از تجهیزات الکتریکی است که مدار را در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار به صورت حرارتی-مغناطیسی محافظت می‌کند. کلید مینیاتوری چهار پل اشنایدر سری Multi9 با کد ف..
برند: اسپکتر کد فنی: 24104-SE
مشخصات کلید مینیاتوری چهار پل 20 آمپر اشنایدر 24104-SE کلید مینیاتوری یا MCB از تجهیزات الکتریکی است که مدار را در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار به صورت حرارتی-مغناطیسی محافظت می‌کند. کلید مینیاتوری چهار پل اشنایدر سری Multi9 با کد ف..
برند: اسپکتر کد فنی: 24105-SE
مشخصات کلید مینیاتوری چهار پل 25 آمپر اشنایدر 24105-SE کلید مینیاتوری یا MCB از تجهیزات الکتریکی است که مدار را در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار به صورت حرارتی-مغناطیسی محافظت می‌کند. کلید مینیاتوری چهار پل اشنایدر سری Multi9 با کد ف..
برند: اسپکتر کد فنی: 24106-SE
مشخصات کلید مینیاتوری چهار پل 32 آمپر اشنایدر 24106-SE کلید مینیاتوری یا MCB از تجهیزات الکتریکی است که مدار را در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار به صورت حرارتی-مغناطیسی محافظت می‌کند. کلید مینیاتوری چهار پل اشنایدر سری Multi9 با کد ف..
برند: اسپکتر کد فنی: 24107-SE
مشخصات کلید مینیاتوری چهار پل 40 آمپر اشنایدر 24107-SE کلید مینیاتوری یا MCB از تجهیزات الکتریکی است که مدار را در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار به صورت حرارتی-مغناطیسی محافظت می‌کند. کلید مینیاتوری چهار پل اشنایدر سری Multi9 با کد ف..
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)
نقد و بررسی

حفاظت کامل از مدار الکتریکی با کلید مینیاتوری چهار پل تیپ B اشنایدر

فیوزهای مینیاتوری اشنایدر بر اساس نوع بار دسته بندی می‌شوند که معمولاً به آنها منحنی یا curve گفته می‌شود. به طور کلی برای حفاظت از تجهیزات روشنایی از کلید مینیاتوری تیپ B و برای حفاظت از سایر لوازم برقی از کلید مینیاتوری تیپ C استفاده می‌شود. از لحاظ قدرت قطع اتصال کوتاه کلیدهای مینیاتوری در رنج‌های مختلف وجود دارد که از ۶ کیلو آمپر شروع شده و بسته به نوع پروژه با قدرت قطع‌های بالا تر نیز تولید می‌شوند.کلید مینیاتوری اشنایدر با تغذیه AC و DC قابل تهیه است و این کلیدها مجهز به تجهیزات کمکی از جمله کنتاکت کمکی؛ بوبین شنت جهت فرمان قطع از راه دور ، کنتاکت خطا و ماژول های حفاظتی نشت جریان است. فیوز های مینیاتوری اشنایدر چهار پل از رنج 2 تا 63 آمپر تولید و عرضه می‌گردد. نکته حائز اهمیت درباره نصب این کلیدها این است که انواع فیوز مینیاتوری اشنایدر به راحتی و به صورت ریلی نصب می‌شوند که این امر باعث صرفه جویی در زمان است.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email