الیکا الکتریک
سبد خرید

سوئيچ طنابی اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XY2CE1A250
سوئیچ طنابی اشنایدر-عملکرد از راستسوئیچ های امرجنسی طنابی یا راپ سوئیچ با کد فنی XY2CE1A250 از شرکت اشنایدر الکتریک با عملکرد از راست به چپ طراحی شده است. نصب این تجهیز در محل هایی که ماشین های خطرساز وجود دارد، ضروری است. چرا که سوئیچ طنابی به اپراتور این امکان را می دهد که در هر نقطه از محل ک..
14,900,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XY2CE2A250
سوئیچ طنابی اشنایدر-عملکرد از چپسوئیچ های امرجنسی طنابی یا راپ سوئیچ با کد فنی XY2CE2A250 از شرکت اشنایدر الکتریک با عملکرد از چپ به راست طراحی شده است. نصب این تجهیز در محل هایی که ماشین الات صنعتی خطرساز وجود دارد، ضروری است. چرا که سوئیچ طنابی به اپراتور این امکان را می دهد که در هر نقطه از م..
14,400,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XY2CH13250
سوئیچ طنابی اشنایدر-عملکرد از چپ یا راستسوئیچ های امرجنسی طنابی یا راپ سوئیچ با کد فنی XY2CH13250 از شرکت اشنایدر الکتریک با عملکرد از چپ یا راست طراحی شده است. نصب این تجهیز در محل هایی که ماشین الات صنعتی خطرساز وجود دارد، ضروری است. چرا که سوئیچ طنابی به اپراتور این امکان را می دهد که در هر ن..
10,100,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XY2CH13270H29
سوئیچ طنابی اشنایدر-عملکرد از چپ یا راستسوئیچ های امرجنسی طنابی یا راپ سوئیچ با کد فنیXY2CH13270H29 از شرکت اشنایدر الکتریک با نام اختصاریXY2CH  شناخته میشود و با عملکرد از چپ یا راست طراحی شده است. نصب این تجهیز در محل هایی که ماشین الات صنعتی خطرساز وجود دارد، ضروری است. چرا که ..
10,100,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XY2CEDA190H7
سوئیچ طنابی اشنایدر-عملکرد از چپ و راستسوئیچ های امرجنسی طنابی یا راپ سوئیچ با کد فنی XY2CEDA190H7 از شرکت اشنایدر الکتریک با عملکرد از چپ و راست (دو طرفه) طراحی شده است. نصب این تجهیز در محل هایی که ماشین الات صنعتی خطرساز وجود دارد، ضروری است. چرا که سوئیچ طنابی به اپراتور این امکان را می دهد ..
ناموجود
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)
نقد و بررسی

   سوئيچ طنابی یا سوئیچ قطع کن نوار نقاله به منظور قطع عملیات ماشین آلات و دستگاه ها در صورت وجود حادثه در خطوط تولید و برای جلوگیری از خطراتی که می تواند موجب آسیب به افراد و ماشین آلات شود، طراحی و ایجاد شده است.

   از سوئیچ حفاظتی نوار نقاله می توان در خطوط تولید فولاد، ماشین آلات درودگری، ماشین برش، نوار نقاله، دستگاه های پرینت، نساجی، دستگاه نورد، تست های آزمایشگاهی، کارخانه های تولید رنگ، کارخانه های تولید کاشی و سرامیک و... بهره گرفت.

   سوئيچ امرجنسی طنابی اشنایدر الکتریک به صورت عملکرد کابل به راست، عملکرد کابل به چپ و عملکرد کابل از طرفین تقسیم بندی می شود.

سوال های پرتکرار

طول کابل متصل به سوئیچ طنابی با توجه به دمای محیط عملکرد سوئیچ و مدل آن انتخاب می شود. سوئیچ طنابی اشنایدر X2CH و X2CE و X2CED باید در محیطی با میانگین رنج دمای عملیاتی 70...40- سانتی گراد نصب شود. طول کابل سوئیچ طنابی X2CH اشنایدر باید کوچکتر مساوی 30 متر و برای سوئیچ طنابی X2CE اشنایدر کوچکتر مساوی 70 متر انتخاب شود. سوئیچ طنابی X2CEDA اشنایدر با کابل به طول 70 تا 200 متر نصب می شود. حداکثر طول کابل متصل به این سوئیچ نباید بیشتر از 200 متر و حداقل طول آن نباید کمتر از 70 متر شود. زمانی که سوئیچ طنابی X2CEDA در مرکز کابل قرار گرفته، به اندازه L1 و L2 از دو انتهای کابل فاصله دارد که در این حالت L1=L2 است. حداکثر طول مجاز برای دور شدن سوئیچ X2CEDA از مرکز کابل با رابطه (L1+L2/2)*(10%) محاسبه می شود. با توجه به طول کابل انتخاب شده برای سوئیچ طنابی X2CEDA، از تجهیزات مختلفی برای نصب کابل استفاده می شود. اگر طول کابل بین 70 تا 140 متر باشد، از حلقه XY2CZ601 یا قرقره XY2CZ708 برای نصب کابل استفاده می شود. کابل به طول 140 تا 200 متر فقط با قرقره XY2CZ708 باید نصب شود. نکته مهم در مورد سوئیچ های طنابی اشنایدر این است که تعیین و تغییر طول کابل سوئیچ ها باید با توجه به نمودار دمایی سوئیچ X2CH و نمودار دمایی سوئیچ X2CE و نمودار دمایی سوئیچ X2CEDA انجام شود.

استفاده از سوئیچ های امرجنسی طنابی در محیط های صنعتی و ماشین های با عملکرد پر خطر، ضروری است. اپراتور باید در چنین محیط هایی بتواند دستور توقف را در هر نقطه ای از منطقه کاری خود اعمال کند. سوئیچ های امرجنسی طنابی برای جلوگیری از خطرات (پدیده های خطرناک) در سریعترین زمان ممکن، کاهش خطرات آسیب زننده به افراد و ماشین آلات و قطع عملیات در صورت وجود حادثه در زمانی که توقف اضطراری معمول در دسترس نباشد، طراحی شده است. سوئیچ های امرجنسی طنابی اشنایدر در محیط های دارای ماشین آلات نجاری، ماشین برش، ماشین های نقاله، ماشین های پرینت، نساجی، دستگاه نورد، لابراتوارها، کارخانه های تولید رنگ، تجهیزات روکش دادن سطوح و... کاربرد دارند.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email