الیکا الکتریک
سبد خرید
سوئيچ امرجنسی طنابی اشنایدر الکتریک با عملکرد کابل از طرفین

سوئیچ طنابی اشنایدر – عملکرد از راست و چپ

ناموجود
ضمانت اصالت کالا
تحویل سریع
پشتیبانی فنی
گارانتی 12 ماهه

سوئیچ طنابی اشنایدر-عملکرد از چپ و راست

سوئیچ های امرجنسی طنابی یا راپ سوئیچ با کد فنی XY2CEDA190H7 از شرکت اشنایدر الکتریک با عملکرد از چپ و راست (دو طرفه) طراحی شده است. نصب این تجهیز در محل هایی که ماشین الات صنعتی خطرساز وجود دارد، ضروری است. چرا که سوئیچ طنابی به اپراتور این امکان را می دهد که در هر نقطه از محل کار خود، عملکرد ماشین را در صورت لزوم تنها با کشیدن طناب سریعاً متوقف کند. برای مثال این سوئیچ برای توقف اضطراری در ماشین‌های نجاری، دستگاه های برش، سیستم‌های کانوایر یا نوار نقاله، ماشین‌های چاپ، ماشین‌های نساجی، کارخانه‌های نورد و ... مناسب است. در این راپ سوئیچ دو عدد طناب 100 متری تعبیه شده است. فاصله بین تکیه گاه های کابل 3 تا 5 متر است. جنس بدنه ی این محصول از فولاد ضد زنگ و آلیاژ زاماک ساخته شده رنگ محفظه آن نیز به رنگ قرمز است، بر روی آن یک عدد چراغ سیگنال قرمز برای هشدار دادن و همچنین یک عدد پوش باتن قرار گرفته تا تنظیمات را به حالت قبل برگرداند. علاوه بر این در این پول راپ دو عدد کنتاکت نرمال باز و دو عدد نرمال بسته 2NC+2NO تعبیه شده است. درجه حفاظت سوئیچ امرجنسی طنابی IP66است که آن را برای کار در محیط صنعتی آماده کرده است. بهترین دما برای نصب و استفاده از این سوئیچ 25- تا 70 درجه سانتی گراد است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید محصولات اشنایدر الکتریک لطفاً با کارشناسان فنی شرکت الیکا الکتریک تماس حاصل فرمائید.

نمودار دمایی سوئیچ طنابی XY2CEDA اشنایدر

ناحیه قرمز رنگ در نمودار بالا، منطقه ی غیرمجاز برای طول کابل است.

به طور مثال اگر تغییرات دما در محل نصب سوئیچ طنابی XY2CEDA190H7 برابر با 65 درجه سانتی گراد باشد، طبق نمودار بالا حداکثر طول کابل مجاز دو طرف سوئیچ برابر با 85 متر (2x85) است.

روش محاسبه طول کابل متصل به سوئیچ طنابی XY2CEDA190H7 اشنایدر

طبق تصویر زیر، طول کابل قابل اتصال به سوئیچ طنابی XY2CEDA زمانی که سوئیچ در مرکز قرار دارد، می تواند بین 70 تا 200 متر باشد. 

اگر سوئیچ طنابی از مرکز کابل دور شود، حداکثر فاصله مجاز آن از مرکز کابل به صورت زیر محاسبه می شود.

تجهیزات جانبی سوئیچ طنابی XY2CEDA190H7 اشنایدر

 

نصب سوئیچ طنابی XY2CEDA190H7 اشنایدر

با توجه به طول کابل انتخاب شده برای سوئیچ طنابی X2CEDA، از تجهیزات مختلفی برای نصب کابل استفاده می شود. اگر طول کابل بین 70 تا 140 متر باشد، از حلقه XY2CZ601 یا قرقره XY2CZ708 برای نصب کابل استفاده می شود. کابل به طول 140 تا 200 متر فقط با قرقره XY2CZ708 باید نصب شود.

فنی
کد فنیXY2CEDA190H7
کاربرد محصولاعمال فرمان های اضطراری با کشیدن طناب
نام اختصاریXY2CED
نوع ولتاژ500V
تعداد کنتاکتهای کمکی2NC+2NO
نوع عملکردسوئيچ امرجنسی ری ست با پوش باتن
طول کابلاز هر طرف 100 متر
عملکرد کابلطرفین
خصوصیات ظاهری
جنس بدنهفلز ضد زنگ
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IPIP66
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی
The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email