الیکا الکتریک
سبد خرید
سوئيچ امرجنسی طنابی اشنایدر الکتریک با عملکرد کابل به راست و چپ

سوئیچ طنابی اشنایدر – عملکرد از راست یا چپ

8,970,000 تومان
ضمانت اصالت کالا
تحویل سریع
پشتیبانی فنی
گارانتی 12 ماهه

سوئیچ طنابی اشنایدر-عملکرد از چپ یا راست

سوئیچ های امرجنسی طنابی یا راپ سوئیچ با کد فنی XY2CH13250 از شرکت اشنایدر الکتریک با عملکرد از چپ یا راست طراحی شده است. نصب این تجهیز در محل هایی که ماشین الات صنعتی خطرساز وجود دارد، ضروری است. چرا که سوئیچ طنابی به اپراتور این امکان را می دهد که در هر نقطه از محل کار خود، عملکرد ماشین را در صورت لزوم تنها با کشیدن طناب سریعاً متوقف کند. برای مثال این سوئیچ برای توقف اضطراری در ماشین‌های نجاری، دستگاه های برش، سیستم‌های کانوایر یا نوار نقاله، ماشین‌های چاپ، ماشین‌های نساجی، کارخانه‌های نورد و ... مناسب است. در این راپ سوئیچ یک عدد طناب 30 متری تعبیه شده است. فاصله بین تکیه گاه های کابل 5 متر است. جنس بدنه ی این محصول از فولاد ضد زنگ و آلیاژ زاماک ساخته شده، بر روی آن یک عدد پوش باتن قرار گرفته تا تنظیمات را به حالت قبل برگرداند. همچنین در این پول راپ یک عدد کنتاکت نرمال باز و یک نرمال بسته 1NC+1NO تعبیه شده است. درجه حفاظت سوئیچ امرجنسی طنابی   IP65است که آن را برای کار در محیط صنعتی آماده کرده است. بهترین دما برای نصب و استفاده از این سوئیچ 25- تا 70 درجه سانتی گراد است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید محصولات اشنایدر الکتریک لطفاً با کارشناسان فنی شرکت الیکا الکتریک تماس حاصل فرمائید.

 

نمودار دمایی سوئیچ طنابی XY2CH اشنایدر

به طور مثال اگر تغییرات دما در محل نصب سوئیچ طنابی XY2CH13250 برابر با 25 درجه باشد ( مثلاً دما در بازه 25...0 سانتی گراد باشد)، طبق نمودار بالا طول کابل متصل به سوئیچ را حداکثر تا 30 متر می توان انتخاب کرد.

فنی
کد فنیXY2CH13250
کاربرد محصولاعمال فرمان های اضطراری با کشیدن طناب
نام اختصاریXY2CH
نوع ولتاژ500V
تعداد کنتاکتهای کمکی1NC+1NO
نوع عملکردسوئيچ امرجنسی ری ست با پوش باتن
طول کابلحداکثر 30 متر
عملکرد کابلبه راست و يا به چپ
خصوصیات ظاهری
جنس بدنهفلز ضد زنگ
محیطی
درجه حفاظت بر حسب IPIP66
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

                                                                                                                                                                       mm


The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email