الیکا الکتریک
سبد خرید

بی متال اشنایدر سری D

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LRD02
بی متال اشنایدر LRD02انواع بی متال از جمله بی متال اشنایدر LRD02 برای محافظت از موتورهای الکتریکی در برابر اضافه بار استفاده می‌شود. به همین دلیل بیمتال یک رله حرارتی و حفاظتی است و به صورت سری در مدار قرار می‌گیرد. اساس کار انواع رله بی متال اشنایدر یا رله های حرارتی، بر پایه اختل..
750,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LRD03
بی متال اشنایدر LRD03رله بی متال اشنایدر LRD03 مانند دیگر رله‌های بی متال اشنایدر به منظور حفاظت از موتورهای الکتریکی در برابر اضافه بار استفاده می‌شود. اهمیت استفاده از بی متال اشنایدر LRD03 و سایر رله‌‌های حرارتی به دلیل تشخیص و جلوگیری از بروز عیب الکتریکی و یا صدمه مک..
750,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LRD04
بی متال اشنایدر LRD04بی متال اشنایدر LRD04 یک نوع رله حرارتی است که با توجه به حرارت تولید شده، باعث خم شدن تیغه‌های فلزی و قطع جریان در مدار می‌شود. مهم‌ترین کاربرد رله حرارتی بی متال، تشخیص و جلوگیری از بروز عیب الکتریکی و یا صدمه مکانیکی به موتور است. به همین منظور از انواع..
750,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LRD05
بی متال یا (رله حرارتی):   دستگاه های الکتریکی را باید در مقابل خطرات و خطاهای احتمالی حفاظت کرد. جهت حفاظت موتور در برابر اضافه بار از قطع کننده حرارتی استفاده می شود. ساختمان بی متال تشکیل شده از دو فلز با آلیاژ مختلف که ضریب انبساط طولی آنها متفاوت بوده و به وسیله نورد گرم بر روی یک..
655,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LRD06
در این قسمت ابتدا به توضیحاتی در مورد حفاظت موتور و استفاده از رله بی متال در مدار می پردازیم و در نهایت معرفی مختصری از رله LRD06 خواهیم داشت.کاربرد موتورهای جریان متناوب در صنعت مدرن امروز بسیار گسترده و حفاظت از آن ها امری ضروری است. با وجود این که موتورها دستگاه های نسبتاً ساده ای هستند، در ..
610,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LRD07
عملکرد رله بیمتال اشنایدر   روی هر رله بیمتال اشنایدر پیچ تنظیم جریان وجود دارد.دسته بندی رله های بی متال اشنایدررله های بیمتال معمولاً به دو صورت ساخته می شوند:   1- رله بیمتال اشنایدر برای جریان های کم سری D   2- رله بیمتال اشنایدر برای جریان ها..
610,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LRD08
مشخصات اصلی بی متال اشنایدر مدل LRD08بی متال اشنایدر الکتریک مدل LRD08، یک رله حرارتی با رنج جریان 2.5 تا 4 آمپر است. این رله کلاس 10A دارای کنتاکت کمکی 1NO+1NC است که قابل نصب بر روی ریل یا صفحه و زیر کنتاکتور می باشد. این بی متال با عملکرد کنتاکتورهای اشنایدر سری LC1D0..
610,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LRD10
مشخصات اصلی بی متال اشنایدر مدل LRD10بی متال اشنایدر الکتریک مدل LRD10، یک رله حرارتی با رنج جریان 4 تا 6 آمپر است. این رله کلاس 10A و قابل نصب بر روی ریل یا صفحه است و زیر کنتاکتور اشنایدر قرار می گیرد. این بی متال با عملکرد کنتاکتورهای اشنایدر سری LC1D09-D38 تطابق دارد. فیوزی که..
621,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LRD14
کاربردهای بیمتال بیمتال برای حفاظت از موتورهای الکتریکی در مقابل اضافه بار از رله های حرارتی استفاده می شود. اساس کار این رله ها بر پایه اختلاف ضریب انبساط طولی دو فلز به کار رفته است.بر اثر عبور جریان از بیمتال، دو فلز گرم می شوند و طول آنها افزایش می یابد. از ..
665,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LRD16
بی متال اشنایدر الکتریک مدل LRD16بی متال اشنایدر الکتریک مدل LRD16، یک رله حرارتی با رنج جریان 9 تا 13 آمپر است. این رله کلاس 10A و قابل نصب بر روی ریل یا صفحه است و زیر کنتاکتور قرار می گیرد. این بی متال با عملکرد کنتاکتورهای اشنایدر سری LC1D12-D38 تطابق دارد. فیوزی که در مدار این بی متال انتخا..
684,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LRD21
بیمتال (قطع کننده حرارتی) برای حفاظت موتور در برابر اضافه بار، از بیمتال استفاده می شود. بیمتال از دو فلز غیر همجنس با ضرایب انبساطی مختلف که به یکدیگر پرس شده اند که در اثر گرما در آنها خمش ایجاد می شود تشکیل می گردد. مدت زمانی که طول می کشد تا در اثر اضافه بار، بیمتال مدار را قطع نماید به..
760,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LRD22
کاربرد بیمتال یا رله حرارتی   برای حفاظت دستگاه و جلوگیری از جریان های اضافی سر راه کنتاکتور، در مدار قدرت از رله حرارتی استفاده می شود. هر رله حرارتی دارای سه کنتاکت ورودی و سه کنتاکت خروجی  است. این رله در مدار قدرت بین کنتاکتور و مصرف کننده قرار می گیرد.در داخل هر رل..
750,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LRD32
رله حرارتی (بی متال)   برای حفاظت موتورهای الکتریکی در مقابل اضافه بار از رله های حرارتی اشنایدر استفاده می شود. اساس کار این رله ها بر پایه اختلاف ضریب انبساط طولی دو فلز به کار رفته در آن است. به عبارت دیگر در این نوع رله، از دو فلز مختلف با ضرایب انبساط طولی متفاوت استفاده می شود ..
860,000 تومان
نمايش 1 تا 20 از 35 (2 صفحه)
نقد و بررسی

بی متال اشنایدر یا رله بی متال اشنایدر برای حفاظت از موتور الکتریکی در مقابل اضافه بار استفاده می شود. بی متال به این شکل عمل می کند که در صورت عبور جریان بیش از حد جریان تنظیم شده روی آن، عمل نموده و مسیر جریان را قطع می کند.

TeSys LRD یک سری قابل اطمینان از رله های اضافه بار حرارتی اشنایدر است که برای پوشش طیف وسیعی از موتورها تا 75 کیلووات در 400 ولت طراحی شده اند.

رنج بی متال اشنایدر 0.16 تا 150 آمپر مخصوص اتصال به کنتاکتور سری D استفاده می شوند. این سری از بی متال ها با نام سری LRD معرفی می شوند. قیمت بی متال اشنایدر نسبت به قیمت کلید حرارتی اشنایدر پایین تر است. در ضمن این نکته نیز باید مد نظر قرار گرفته شود که در مدار حفاظت موتور، بی متال به همرا کلید جدا کننده زیر بار یا کلید گردان، فیوز و کنتاکتور استفاده می شود در حالی که در صورت استفاده از کلید حرارتی نیازی به کلید جدا کننده و فیوز نیست.

 

سوال های پرتکرار

بی متال معمولاً همراه با کنتاکتور در مدار قرار می گیرد. کنتاکتور وظیفه قطع و وصل مدار را به عهده دارد و بی متال از مدار در برابر اضافه بار محافظت می کند. بنابراین بی متال مستقیماً موتور را متوقف نمی کند. جریان اضافه بار، کنتاکت NC بی متال که به صورت سری به بوبین کنتاکتور متصل است را باز می کند. وقتی کنتاکت NC بی متال باز شود، بوبین کنتاکتور قطع شده و موتور از خط جدا می شود.

بی متال قطعه ای است که عمل حفاظت را به صورت مکانیکی انجام می دهد. بنابراین برای مداراتی که موتور نیازمند حفاظت حرارتی کامل است، از بی متال با اتصال مستقیم به موتور استفاده می شود. رابط بی متال اشنایدر بالای رله بی متال و به صورت ریلی نصب می شود. محل قرارگیری رابط بی متال بین کنتاکتور و بی متال است. شاخک های بی متال درون رابط قرار گرفته و توسط پیچ های جلویی رابط، محکم می شود. کاربرد رابط زمانی است که بی متال مستقیماً به موتور وصل باشد و قبل از موتور در انتهای سیم بندی مدار قرار گرفته باشد. در این حالت می توان رابط را به بیمتال وصل کرده و ترمینال های خروجی بی متال را مستقیماً به موتور سیم بندی کرد.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email