الیکا الکتریک
سبد خرید

بی متال اشنایدر سری F

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LR9F5363
بی متال الکترونیکی اشنایدر 48 تا 80 آمپررله اضافه بار جایگزین مناسبی برای رله های بی متال است که کاربرد آن جلوگیری از سوختن موتورهنگام اضافه بار، محافظت از ژنراتورها و ترانس های قدرت در مقابل اضافه بار و اتصال کوتاه و حفاظت موتورهای تک فاز و دو فاز است. مزیت رله اضافه بار الکترونیکی نس..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LR9F5367
بی متال الکترونیکی اشنایدر 60 تا 100 آمپررله های اضافه بار تجهیزات الکتریکی هستند که برای تامین امنیت موتورها زمانی که در معرض اضافه بار قرار میگیرند طراحی شده اند. در حقیقت کاربرد رله های اضافه بار شامل محافظت از موتور، تشخیص شرایط اضافه بار و غیر فعال کردن تجهیز زمانی که در معرض جریان بیش..
17,600,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LR9F5369
بی متال الکترونیکی اشنایدر 90 تا 150 آمپربرخلاف رله حرارتی که نوار دو فلزی در ساختار آنها به کار رفته، رله های اضافه بار الکترونیکی آن را ندارد. در عوض در رله الکترونیکی اضافه بار  از حسگرهای دما یا ترانسفورماتورهای جریان برای سنجش میزان جریان گذرنده از موتور استفاده می شود. این ر..
21,800,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LR9F5371
بی متال الکترونیکی اشنایدر 132 تا 220 آمپررله اضافه بار قطعه ی الکتریکی است که برای محافظت از موتور الکتریکی درمقابل گرمایش بیش از حد استفاده می شود. یک موتور الکتریکی به کمک رله اضافه بار و فیوز و از طرف دیگر بریکرها قادر است تا به صورت ایمن کار کند. رله ..
23,900,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LR9F7375
بی متال الکترونیکی اشنایدر 200 تا 330 آمپریک رله اضافه بار وسیله الکتریکی است که اصولا برای پیروی از الگوهای حرارتی موتور الکتریکی طراحی شده است و وقتی که نشانگر تشخیص دما در رله به دمای مشخصی برسد می تواند جریان را قطع کند. بی متال الکترونیکی از نظر ساختار، کارکرد و مشخصات، کاملا..
24,300,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LR9F7379
بی متال الکترونیکی اشنایدر 300 تا 500 آمپربی‌متال‌ها در عملکرد مناسب دستگاه‌های الکترونیکی و تابلو برق‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند. این قطعه به عنوان محافظت‌کننده با کنترل کردن دما از بروز خطاهای احتمالی در مدارهای الکتریکی جلوگیری می‌کند. بی‌متال ب..
33,600,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: LR9F7381
بی متال الکترونیکی اشنایدر 380 تا 630 آمپرموتورهای الکترونیکی اغلب تحمل اضافه بار را ندارند و سریعا دچار آسیب سوختگی می‌شوند. بنابراین جهت رفع این مشکل از بی‌متال به عنوان محافظت کننده استفاده می‌شود که انواع مختلفی دارد. رله های اضافه بار الکترونیکی به جای استفاده از حرارت برای گ..
53,000,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)
نقد و بررسی

بی متال اشنایدر یا رله بی متال اشنایدر یک رلۀ حساس به دما است که با عبور جریان الکتریکی از بی متال این حرارت ایجاد می شود. اگر جریان عبوری از مقدار نامی یا تنظیمی بی متال بیشتر شود باعث قطع تیغه های داخلی آن شده و مدار را قطع می کند. رنج بی متال اشنایدر 48 تا 630 آمپر را برای اتصال به کنتاکتور سری F  استفاده می شود.

این دسته از بی متال ها با نام LRF شناخته می شوند.

   بی متال های اشنایدر هم برای شبکه AC و هم برای شبکه DC قابل نصب است و می تواند مدارات را در مقابل اضافه جریان AC و DC محافظت کند.

از آن جا که رضایت کاربران، صحت و دقت عملکرد تجهیزات، ایجاد حفاظت مطلوب در سیستم ها و برقراری کامل ایمنی در راستای حفظ جان افراد و جلوگیری از برق گرفتگی برای ما در شرکت الیکا الکتریک بسیار مورد اهمیت است، در نتیجه سال ها فعالیت و بازخورد رضایت کاربران و مصرف کنندگان محصولات اشنایدر الکتریک در صنعت و ساختمان، ما را به عرضه محصولات اشنایدر الکتریک از میان سایر محصولات موجود در بازار و ادامه این مسیر ترغیب کرد.

سوال های پرتکرار

رله ها در دو نوع حرارتی یا الکترونیکی ساخته می شوند. در نوع حرارتی، تأخیر زمانی با توجه به حرارت تولید شده در المان حرارتی مخصوص حاصل می شود ولی در بی متال الکترونیکی، تأخیر زمانی با توجه به مدارهای الکترونیکی تنظیم می شود. رله های اضافه بار الکترونیکی LR9F که با دقت و اطمینان بیشتری عمل می کنند، برای حفاظت از موتورهای پر قدرت و فشار قوی کاربرد دارند. آن ها به صورت مستقیم زیر کنتاکتورهای LC1F اشنایدر نصب می شوند و رنج جریان 30 تا 630 آمپر را در 8 دسته پوشش می دهند.

برای راه اندازی بعضی موتورهای الکتریکی به جریان زیادی نیاز است. جریان راه اندازی معمولاً تا سه برابر جریان نامی موتور بالا می رود. برای محافظت از موتور در برابر اضافه بار حرارتی از رله بی متال استفاده می شود. بی متال می تواند بدون تریپ کردن در مقابل جریان راه اندازی مقاومت کند. برای تغییر تنظیمات رله بی متال اشنایدر (مانند تنظیم آستانه تریپ) از طرف شرکت سازنده پیشنهاد می شود که ابتدا موتور را متوقف کرده و سپس تنظیمات رله بی متال عوض شود.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email