الیکا الکتریک
سبد خرید

کلید جرثقیل اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XACA271
کلید جرثقیل اشنایدر الکتریک: دو دکمه ای- تک سرعتهبرای کنترل و هدایت انواع جرثقیل (سقفی، دروازه ای و بازوئی) و به منظور جا به جایی اجسام، از کلید جرثقیل یا پندانت استفاده می شود. کلید پندانت اشنایدر توسط کابل به جرثقیل متصل می شود. طراحی این کلیدها ساده و با رنگ زرد است که تشخیص آن را میسر می کند..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XACA291
کلید جرثقیل اشنایدر الکتریک: دو دکمه ای- دو سرعتهبرای کنترل و هدایت انواع جرثقیل (سقفی، دروازه ای و بازوئی) و به منظور جا به جایی اجسام، از کلید جرثقیل یا پندانت استفاده می شود. کلید پندانت اشنایدر توسط کابل به جرثقیل متصل می شود. طراحی این کلیدها ساده و با رنگ زرد است که تشخیص آن را میسر می کند..
4,490,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XACA2713
کلید جرثقیل اشنایدر الکتریک: سه دکمه ای- تک سرعتهبرای کنترل و هدایت انواع جرثقیل (سقفی، دروازه ای و بازوئی) و به منظور جا به جایی اجسام، از کلید جرثقیل یا پندانت استفاده می شود. کلید پندانت اشنایدر توسط کابل به جرثقیل متصل می شود. طراحی این کلیدها ساده و با رنگ زرد است که تشخیص آن را میسر می کند..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XACA471
کلید جرثقیل اشنایدر الکتریک: چهار دکمه ای- تک سرعتهبرای کنترل و هدایت انواع جرثقیل (سقفی، دروازه ای و بازوئی) و به منظور جا به جایی اجسام، از کلید جرثقیل یا پندانت استفاده می شود. کلید پندانت اشنایدر توسط کابل به جرثقیل متصل می شود. طراحی این کلیدها ساده و با رنگ زرد است که تشخیص آن را میسر می ک..
5,230,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XACA491
کلید جرثقیل اشنایدر الکتریک: چهار دکمه ای- دو سرعتهبرای کنترل و هدایت انواع جرثقیل (سقفی، دروازه ای و بازوئی) و به منظور جا به جایی اجسام، از کلید جرثقیل یا پندانت استفاده می شود. کلید پندانت اشنایدر توسط کابل به جرثقیل متصل می شود. طراحی این کلیدها ساده و با رنگ زرد است که تشخیص آن را میسر می ک..
6,380,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XACA671
کلید جرثقیل اشنایدر الکتریک: شش دکمه ای- تک سرعتهبرای کنترل و هدایت انواع جرثقیل (سقفی، دروازه ای و بازوئی) و به منظور جا به جایی اجسام، از کلید جرثقیل یا پندانت استفاده می شود. کلید پندانت اشنایدر توسط کابل به جرثقیل متصل می شود. طراحی این کلیدها ساده و با رنگ زرد است که تشخیص آن را میسر می کند..
6,760,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XACA691
کلید جرثقیل اشنایدر الکتریک: شش دکمه ای- دو سرعتهبرای کنترل و هدایت انواع جرثقیل (سقفی، دروازه ای و بازوئی) و به منظور جا به جایی اجسام، از کلید جرثقیل یا پندانت استفاده می شود. کلید پندانت اشنایدر توسط کابل به جرثقیل متصل می شود. طراحی این کلیدها ساده و با رنگ زرد است که تشخیص آن را میسر می کند..
7,530,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XACA871
کلید جرثقیل اشنایدر الکتریک: هشت دکمه ای- تک سرعتهبرای کنترل و هدایت انواع جرثقیل (سقفی، دروازه ای و بازوئی) و به منظور جا به جایی اجسام، از کلید جرثقیل یا پندانت استفاده می شود. کلید پندانت اشنایدر توسط کابل به جرثقیل متصل می شود. طراحی این کلیدها ساده و با رنگ زرد است که تشخیص آن را میسر می کن..
7,140,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XACA891
کلید جرثقیل اشنایدر الکتریک: هشت دکمه ای- دو سرعتهبرای کنترل و هدایت انواع جرثقیل (سقفی، دروازه ای و بازوئی) و به منظور جا به جایی اجسام، از کلید جرثقیل یا پندانت استفاده می شود. کلید پندانت اشنایدر توسط کابل به جرثقیل متصل می شود. طراحی این کلیدها ساده و با رنگ زرد است که تشخیص آن را میسر می کن..
8,360,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XACA9411
سَری پوش باتن سفید برای کلید جرثقیل اشنایدرسَری پوش باتن اشنایدر با کد فنی XACA9411 از  لوازم جانبی کلید جرثقیل اشنایدر الکتریک است که به منظور نصب بر روی شستی هایی که با مکانیزم بازگشت فنری و ضربه ای کار می کنند، طراحی شده است. رنگ سَری آن مشکی بوده و جای انگشت آن سفید و بدون نشانه و ..
426,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XACA9412
سری پوش باتن مشکی برای کلید جرثقیل اشنایدرسری پوش باتن اشنایدر با کد فنی XACA9411 از سری لوازم جانبی کلید جرثقیل اشنایدر الکتریک است که به منظور نصب بر روی شستی هایی که با مکانیزم بازگشت فنری و ضربه ای کار می کنند، طراحی شده است. رنگ سَری و جای انگشت آن مشکی یکدست و بدون علامت گزاری است. سر..
426,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XACA9414
سَری پوش باتن قرمز برای کلید جرثقیل اشنایدرسری پوش باتن اشنایدر با کد فنی XACA9414 از سری لوازم جانبی کلید جرثقیل اشنایدر الکتریک است که به منظور نصب بر روی شستی هایی که با مکانیزم بازگشت فنری و ضربه ای کار می کنند، طراحی شده است. رنگ آن مشکی و جای انگشت آن قرمز بدون علامت گزاری است. سری پو..
426,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ZB2BE101
کنتاکت کمکی تک سرعته نرمال باز اشنایدر (1NO)کنتاکت بلاک یا کنتاکت کمکی اشنایدر با کد فنی ZB2BE101 تک سرعته بوده و نرمال باز 1NO بوده و توسط ترمینال پیچی بر روی کلید جرثقیل نصب می شود. مکانیزم عملکرد این کنتاکت کمکی به صورت فنری است یعنی با برداشتن فشار از روی دکمه کلید جرثقیل، این کنتاکت به حالت..
231,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ZB2BE102
کنتاکت کمکی تک سرعته نرمال بسته اشنایدر (1NC)کنتاکت بلاک یا کنتاکت کمکی اشنایدر با کد فنی ZB2BE102 تک سرعته بوده و نرمال بسته 1NC بوده و توسط ترمینال پیچی بر روی کلید جرثقیل نصب می شود. مکانیزم عملکرد این کنتاکت کمکی به صورت فنری است یعنی با برداشتن فشار از روی دکمه کلید جرثقیل، این کنتاکت ..
231,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XENG1191
کنتاکت کمکی دو سرعته کلید جرثقیل اشنایدر (1NC+2NO)کنتاکت بلاک یا کنتاکت کمکی اشنایدر با کد فنی XENG1191 دو سرعته بوده و توسط ترمینال پیچی بر روی کلید جرثقیل نصب می شود. این تجهیز دارای کنتاکت 1NC+2NO است، یعنی یک عدد کناکت نرمال بسته و دو عدد کنتاکت نرمال باز است. مزیت این تجهیز قابلیت تعوی..
1,320,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XACA982
گارد کلید جرثقیل اشنایدر الکتریکمحافظ کلید جرثقیل از جمله لوازم جانبی کلید جرثقیل است که در آن شستی کله قارچی و یا سلکتور سوئیچ قرار می گیرد.  گارد ملید جرثقیل با کد فنی XACA982 از محصولات شرکت اشنایدر الکتریک، مناسب انواع کلیدهای جرثقیل اشنایدر است. در ادامه طریقه ی نصب این گارد نشان داده ..
نمايش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)
نقد و بررسی

 کلید فرمان جرثقیل اشنایدر الکتریک یا کلید جرثقیل آویزان ابزاری برای کنترل و هدایت جرثقیل های سقفی یا دروازه ای است. کلید فرمان جرثقیل اشنایدر در دو مدل تک سرعته و دو سرعته طراحی و ساخته شده اند. توسط کلید جرثقیل یا پندانت به آسانی می توان عمل هدایت و کنترل اجسام را فراهم نمود این کلید به همراه کابل به دستگاه متصل می شود.

نکات مهم در خرید کلید جرثقیل:

  •  تعداد کلید: تعداد کلید، نشان دهندۀ تعداد فرمان لازم برای کنترل دستگاه است.
  •  تعداد سرعت: که به دو نوع تک سرعته و دو سرعته تقسیم می شوند.

 

سوال های پرتکرار

کلید جرثقیل اشنایدر به همراه کابل به دستگاه متصل می شود. طول کابل به نسبت ارتفاع دستگاه از محل فرمان و فاصلۀ اپراتور با دستگاه، تعیین می شود. طول کابل نباید بلندتر از حد استاندارد باشد؛ زیرا خود کابل در طول مسیر فرمان خطراتی ایجاد می کند. در کلید جرثقیل تک سرعته، موتور تنها با یک سرعت فعال شده ولی در کلید جرثقیل دو سرعته حالت تند و کند موتور قابل کنترل است. با توجه به دکمه های طراحی شده روی کلید جرثقیل اشنایدر، امکان ارسال دستورات در جهت های مختلف وجود دارد. دکمه های کلید جرثقیل اشنایدر به نحوی طراحی و نصب شده که به آسانی و با فشار کمی عمل می کند. زمانی که فشار دست اپراتور از روی دکمه برداشته شود، فرمان آن قطع می شود. البته عملکرد شستی توقف اضطراری کلید جرثقیل به این صورت نیست. با فشردن شستی امرجنسی استپ و برداشتن فشار، شستی به وضعیت اول بر نمی گردد. شستی توقف اضطراری به رنگ قرمز، در ابعاد بزرگتر و به صورت برجسته روی کلید نصب شده است. اگر شستی امرجنسی استپ روی کلید جرثقیل وجود نداشت، می توان آن را اضافه کرد. به این صورت که شستی مسطح قرمز رنگ روی کلید را می توان با امرجنسی کله قارچی اشنایدر جایگزین نمود. کلیدهای جرثقیل می توانند در شرایط محیطی خشن کار کنند و در برابر گرما، رطوبت و ضربه مقاوم هستند.

کلید جرثقیل اشنایدر در مدل های تک سرعته و دو سرعته با تعداد دکمه های متفاوت تولید می شوند. تجهیزات مختلف کلید جرثقیل اشنایدر مدل XACA شامل پوش باتن، سلکتور سوئیچ، چراغ سیگنال، امرجنسی استپ، اهرم های لغزان و کنتاکت های کمکی تک سرعته و دو سرعته هستند. معمولاً قسمت های آسیب پذیر کلید جرثقیل، شستی ها و کنتاکت های کمکی هستند که قابلیت تعویض و نصب مجدد دارند. کد فنی کنتاکت های کمکی قابل اتصال به کلید جرثقیل XACA اشنایدر عبارتست از: ZB2BE101 کنتاکت کمکی 1NO تک سرعته، ZB2BE102 کنتاکت کمکی 1NC تک سرعته، XENG1191 کنتاکت کمکی 2NO+1NC دو سرعته. درون محفظه کلید جرثقیل مدل XACA اشنایدر فقط می توان 2 کنتاکت ZB2BE101 یا ZB2BE102 را پشت یک دکمه نصب کرد. به دلیل کم بودن عمق محفظه، نمی توان این کنتاکت ها را روی هم قرار داد.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email