الیکا الکتریک
سبد خرید

کلید جرثقیل اشنایدر الکتریک

 کلید فرمان جرثقیل اشنایدر الکتریک یا کلید جرثقیل آویزان ابزاری برای کنترل و هدایت جرثقیل های سقفی یا دروازه ای است. کلید فرمان جرثقیل اشنایدر در دو مدل تک سرعته و دو سرعته طراحی و ساخته شده اند. توسط کلید جرثقیل یا پندانت به آسانی می توان عمل هدایت و کنترل اجسام را فراهم نمود این کلید به همراه کابل به دستگاه متصل می شود.

نکات مهم در خرید کلید جرثقیل:

  •  تعداد کلید: تعداد کلید، نشان دهندۀ تعداد فرمان لازم برای کنترل دستگاه است.
  •  تعداد سرعت: که به دو نوع تک سرعته و دو سرعته تقسیم می شوند.

 

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XACA271
 کليد جرثقيل تک سرعته XACA اشنایدر   کليد جرثقيل تک سرعته XACA از سری کلیدهای جرثقیل دو دکمه اشنایدر است. این نوع کلید برای کنترل انواع جرثقیل سقفی، دروازه ای و بازوئی به کار می رود. نکات خرید کلید جرثقیل نکاتی که در هنگام خرید کلید جرثقیل باید به آن توجه دا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XACA291
عملکرد دکمه های کليد جرثقيل دو سرعته دو دکمه اشنایدر کليد جرثقيل دو سرعته دو دکمه اشنایدر که با نام اختصاری XACA در بازار شناخته می شود. این کلید جرثقیل اشنایدر دارای دو پوش باتن یا کلید است که ترکیب آن به صورت زیر است:دکمه یا پوش باتن اول: 1 NC + 2 NO (بالا، آهسته – تند)..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XACA2713
    از کلید جرثقیل برای کنترل انواع جرثقیل سقفی، دروازه ای و بازویی و به طور کلی جابه جایی دیگر تجهیزات استفاده می شود. کلید جرثقیل از طریق کابل به دستگاه مورد نظر متصل می شود. کلید جرثقیل اشنایدر در دو نوع تک سرعته و دو سرعته تولید می شود و با این ابزار، حرکت و هدایت مسیر کنترل می گردد. ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XACA471
   کليد جرثقيل اشنایدر مدل تک سرعته چهار دکمه با نام تجاری XACA به منظور کنترل انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای و بازوئی طراحی و تولید شده است. این محصول از سری تولیدات Harmony XAC اشنایدر الکتریک است و دارای 4 پوش باتن بوده که به ترتیب عبارتند از:پوش باتن: 1NO (بالا - آهسته) پ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XACA491
 به منظور ایجاد فرمان جهت حرکت جرثقیل‌ها از کلید جرثقیل استفاده می شود.کلید فرمان جرثقیل در دو مدل تک سرعته و دو سرعته ساخته می شود برروی پنل کلید جرثقیل تعدادی دکمه به منظور ایجاد فرمان تعبیه شده است.در کلید جرثقیل اشنایدر با کد فنی XACA491، چهار دکمه دو سرعته وجود دارد. من..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XACA671
عملکرد دکمه های کليد جرثقيل اشنایدر مدل تک سرعته شش دکمهاولین دکمه 1 باز (1NO)، افزایش سرعت، به آرامی یا کند دومین دکمه 1 باز (1NO)، کاهش سرعت، به آرامی یا کند سومین پوش باتن 1 باز (1NO)، راست، کند چهارمین پوش باتن 1 باز (1NO)، چپ، کند پنجمین پوش باتن 1 باز (1NO)،..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XACA691
   از جرثقیل جهت جابه جایی بار در داخل سالن‌ها و محیط‌های باز استفاده می شود. از انواع جرثقیل‌ها در ارتفاع بالا می‌توان استفاده نمود کاربرد جرثقیل‌های سقفی جابجایی مواد در سالن‌هایی است که دهانه و ظرفیت بالایی را نیاز دارند. بنابر این با وجود راهروی انتخا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XACA871
   کلید جرثقیل آویزان یا کلید جرثقیل کنترل از راه دور ابزاری برای کنترل و هدایت جرثقیل های سقفی یا دروازه ای است. یکی از ویژگی های مهم کلید جرثقیل آویزان این است که اپراتور می تواند نزدیک بار قرار گرفته و در وضعیت بهتری عملیات کنترل را انجام دهد همچنین اپراتور نیاز به هشدار دهنده ندارد و د..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XACA891
   کليد جرثقيل دو سرعته هشت دکمه اشنایدر با نام اختصاری XACA برای کنترل انواع جرثقیل سقفی، دروازه ای و بازوئی به کار می رود. نوع عملکرد این کلید جرثقیل برای کنترل موتور در دو سرعت تند و کند است.   کلید جرثقیل اشنایدر از جمله کلیدهای کنترلی کارآمد است که به منظور ایجاد ف..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XACA9411
سَری پوش باتن سفید جهت نصب روی کليد جرثقيل   XACA9411 از سری لوازم جانبی کلید جرثقیل اشنایدر الکتریک است که به منظور نصب بر روی کلید جرثقیل طراحی شده است. دمای مناسب برای عملیاتی کردن این محصول بین 25- تا 70 درجه سانتیگراد است. رنگ سَری پوش باتن XACA مشکی بوده و قسمت فشاری آن سفید است...
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XACA9412
تمامی ویژگی هایی که کلیدهای جرثقیل کلاس 9001 اشنایدرالکتریک، به عنوان ایستگاه های آویزان کنترل قطعات از دور دارند در زیر می توان بیان کرد:· پوش باتن های جاسازی شده علامت دار یا جهت دار· پوش باتن کله قارچی قابل تنظیم· واشر (گسکت، Gasket) با پوشش کامل، ب..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XACA9414
سَری پوش باتن قرمز رنگ برای کلید جرثقیل اشنایدرXACA9414 یا سَری پوش باتن جهت نصب روی کليد جرثقيل اشنایدر با سَری قرمز رنگ طراحی شده است.برخی از خصوصیات فنی این محصول عبارتند از:· مقاومت در برابر لرزش: 15 gn 10...500 Hz IEC 60068-2-6· مقاومت در برابر ضربه: 100 ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: ZB2BE101
 ویژگی های کنتاکت کمکی باز تک سرعته کلید جرثقیل اشنایدر کنتاکت کمکی باز تک سرعته کلید جرثقیل اشنایدر یا ZB2 به عنوان اتصال کمکی در کلید جرثقیل به کار می رود و با فشار دادن دکمه کلید جرثقیل، کنتاکت کمکی فرمان گرفته و عمل می کند.این محصول دارای یک کنتاکت باز (1NO) با عملکرد فنر..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XENG1191
   کنتاکت کمکی دو سرعته کلید جرثقیل اشنایدر یا XENG با تعداد کنتاکت 1NC+2NO به منظور اتصال کمکی و اتصال فرمان در کلید جرثقیل به کار می رود. با ایجاد اولین فشار به دکمه کلید جرثقیل کنتاکت کمکی بسته عمل می کند و با وارد نمودن فشار مجدد کنتاکت کمکی باز وصل می شود...
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XACA982
XACA982 یا گارد برای نصب زير کليد جرثقيل اشنایدر طراحی شده و از لوازم جانبی کلید جرثقیل است که می توان در داخل این گارد از یک پوش باتن کله قارچی و یا یک سلکتور سوئیچ استفاده نمود.   این محصول عملکرد حفاظتی دارد و از سری محصولات Harmony XAC اشنایدر الکتریک است که مناسب انو..
نمايش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email