الیکا الکتریک
سبد خرید

امرجنسی کله قارچی اشنایدر

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BS8442
مشخصات اصلی امرجنسی کله قارچی فلزی با کنتاکت 1NC اشنایدرامرجنسی کله قارچی XB5 با عملکرد قفل مکانیکی، برای انجام فرمان های اضطراری به کار می رود. امرجنسی قارچی قرمز با کد فنی XB4BS8442  از برند اشنایدر برای استفاده در سیستم های اضطراری استپ و خاموش کردن ماشین الات مناسب است. شستی کله قا..
784,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BS8444
امرجنسی کله قارچی فلزی با کنتاکت 2NCامرجنسی کله قارچی قرمز رنگ با کد فنی XB4BS8444 از برند اشنایدر برای استفاده در سیستم های اضطراری استپ و خاموش کردن ماشین الات مناسب است. شستی کله قارچی آن با ابعاد 40 میلی‌متری با  فشار عمل کرده و بازگشت فنری است، یعنی با یک چرخش به حالت قب..
1,010,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BS8445
امرجنسی کله قارچی فلزی با کنتاکت 1NC+1NOامرجنسی کله قارچی قرمز رنگ با کد فنی XB4BS8445 از برند اشنایدر برای استفاده در سیستم های اضطراری استپ و خاموش کردن ماشین الات مناسب است. شستی کله قارچی آن با ابعاد 40 میلی‌متری با  فشار عمل کرده و بازگشت فنری است، یعنی با یک چرخش به حالت قبل..
1,010,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BS9442
  امرجنسی کله قارچی کلیددار با کنتاکت 1NCامرجنسی کله قارچی قرمز رنگ کلیددار با کد فنی XB4BS9442  از برند اشنایدر برای استفاده در سیستم های اضطراری استپ و خاموش کردن ماشین الات مناسب است. جنس بدنه آن فلزی است. شستی کله قارچی آن با استفاده از کلید عمل می کند. کنتاکت مورد استفاد..
1,090,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BS9445
امرجنسی کله قارچی کلیددار فلزی با کنتاکت 1NC+1NO  امرجنسی کله قارچی قرمز رنگ کلیددار با کد فنی XB4BS9445 از برند اشنایدر برای استفاده در سیستم های اضطراری استپ و خاموش کردن ماشین الات مناسب است. جنس بدنه آن فلزی است. شستی کله قارچی آن با استفاده از کلید عمل می کند. به خاطر عملکرد این ش..
1,220,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BT842
امرجنسی کله قارچی فلزی پوش پولامرجنسی کله قارچی قرمز رنگ با کد فنی XB4BT842 از برند اشنایدر برای استفاده در سیستم های اضطراری استپ و خاموش کردن ماشین الات مناسب است. جنس بدنه آن فلزی است. امرجنسی قارچی پوش پول اشنایدر دارای کنتاکت کمکی 1NC است. شستی کله قارچی آن با مکانیسم پوش پول عمل می کند. به..
968,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BC21
امرجنسی قارچی فلزی با سَری مشکیامرجنسی کله قارچی مشکی رنگ سِری XB4 با  فشار روی شستی عمل کرده و بازگشت فنری است، یعنی با یک چرخش به حالت قبلی باز می گردد. جنس بدنه آن فلزی است. شستی کله قارچی آن با ابعاد 40 میلی‌متری برای موقعیت‌هایی به کار می رود که اپراتور بدون اتلاف وقت و ..
823,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB5AS542
پوش باتن های اشنایدر الکتریکپوش باتن های اشنایدر الکتریک دارای انواع مختلفی است، یکی از این مدل ها امرجنسی های کله قارچی هستند. امرجنسی کله قارچی XB5 با عملکرد قفل مکانیکی، برای اعمال فرمان های اضطراری به کار می رود. جنس بدنه این محصول پلاستیکی و جنس اتصالات آن آلیاژ نقره است. ولت..
800,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7NS8442
امرجنسی کله قارچی باکالیت با کنتاکت 1NCامرجنسی کله قارچی قرمز رنگ با کد فنی XB7NS8442 از برند اشنایدر برای استفاده در سیستم های اضطراری استپ و خاموش کردن ماشین الات مناسب است. شستی کله قارچی آن با ابعاد 40 میلی‌متری با  فشار عمل کرده و بازگشت فنری است، یعنی با یک چرخش به حالت..
434,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7NS9444
امرجنسی کله قارچی کلیددار باکالیت با کنتاکت 2NCامرجنسی کله قارچی قرمز رنگ کلید دار با کد فنی XB7NS9444 از برند اشنایدر برای استفاده در سیستم اضطراری استپ ماشین الات مناسب است. شستی کله قارچی آن با ابعاد 40 میلی‌متری با  فشار عمل کرده و بازگشت فنری است، یعنی با یک چرخش به حالت..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XALK178
جعبه فرمان امرجنسی با کنتاکت کمکی 1NCجعبه فرمان امرجنسی زرد رنگ با کد فنی XALK178 از برند اشنایدر برای استفاده در سیستم اضطراری خاموش کردن ماشین الات مناسب است. جعبه فرمان امرجنسی به ماشین سازان اجازه می دهد تا کنترل و سیگنال دهی به صورت دائمی اعمال کرده بدون اینکه به بدنه دستگاه آسیبی وارد..
1,970,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XALK178E
جعبه فرمان امرجنسی با کنتاکت کمکی 1NO+1NCجعبه فرمان امرجنسی زرد رنگ با کد فنی XALK178E از برند اشنایدر برای استپ و قطع اضطراری به کار می رود. پس از فشار دادن پوش باتن، شستی آن عمل کرده و بازگشت فنری است؛ یعنی با یک چرخش به حالت قبلی باز می گردد. لازم به ذکر است که این تجهیز دارای دو کنتاکت ..
2,400,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)
نقد و بررسی

کلید امرجنسی یا کلید اضطراری نوعی کلید پوش باتن یا شستی است که در مواقع اضطراری با یک بار فشار دادن مدار را قطع می کند با فعال شدن این کلید تا زمان چرخاندن سری قارچی مدار قطع است و به محض چرخاندن سری قارچی شستی آزاد شده و مدار فعال می گردد.

سوال های پرتکرار

امرجنسی کله قارچی یا کلید استپ اضطراری، قبل یا بعد از شاسی استپ در خط ورودی مدار فرمان و قبل از شاسی استارت نصب می شود. در مواقع اضطراری با یک بار فشار دادن این کلید، مدار قطع شده و به حالت قبل برنمی گردد و بسته به نوع امنیت با کشیدن سری یا چرخاندن آن آزاد می شود. قطر نصب امرجنسی کله قارچی کلیددار 22 میلی متر بوده و پایه نگهدارنده محصول از جنس فلز کروم است. جنس قسمت زیرین سری کله قارچی، زاماک (Zamak) است که از آلیاژ روی، آلومینیوم، منیزیم و مس به همراه چند عنصر دیگر نظیر آهن (به مقدار کم) تشکیل می شود.

امرجنسی کله قارچی کلیددار یکی از پرکاربردترین نمونه های پوش باتن است. این پوش باتن با عملکرد بازگشت فنری برای اعمال فرمان اضطراری، طراحی شده است. از ویژگی های ظاهری این محصول می توان به بدنۀ فلزی و سَری قرمز رنگ آن اشاره کرد. قطر سری امرجنسی کله قارچی، 40 میلی متر و شامل یک کلید برای قفل کردن آن است. استفاده از کلید برای قفل امرجنسی کله قارچی به این دلیل است که اعمال فرمان قطع در مناطق حساس صنعتی باید تحت شرایط بسیار خاص انجام شود. بنابراین این امرجنسی، کلیددار طراحی شده تا تنها افراد واجد شرایط بتوانند به آن دسترسی داشته و کلید را فعال نمایند. برای مثال می توان به دستگاه های حفاری چاه های نفت و گاز اشاره کرد. دستگاه حفاری تنها در زمانی باید استپ شود که چاه فوران کرده باشد. برای این منظور، سیستم هیدرولیکی خاصی طراحی شده که می تواند با سرعت و قدرت زیاد، لوله های حفاری را مهار کرده و از بروز خطر انفجار جلوگیری کند. شاه کلید این سیستم یک پوش باتن امرجنسی کله قارچی کلیددار است که در نزدیک ترین فاصله از مدیر مسئول دستگاه حفاری قرار دارد و توسط کلید، قفل شده است تا کسی نتواند آن را تغییر وضعیت دهد.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email