الیکا الکتریک
سبد خرید

امرجنسی کله قارچی

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BS8442
مشخصات اصلی امرجنسی کله قارچی فلزی با یک کنتاکت NC اشنایدرکلید امرجنسی کله قارچی اشنایدر با کد فنی XB4BS8442 یک کلید اضطراری با سری چرخشی است. سری XB4 اشنایدر با مقاومت و عملکردی مناسب کاربردهای صنعتی طراحی شده است. سری قارچی قرمز رنگ کلید برای تشخیص سریع آن در مواقع اضطراری ..
430,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BS8445
امرجنسی کله قارچی فلزی با کنتاکت 1NC+1NOXB4BS8445 ..
368,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BS9442
  امرجنسی کله قارچی کلیددار  امرجنسی کله قارچی کلیددار با کد فنی XB4BS9442 و نام اختصاری XB4 به بازار عرضه می شود. کنتاکت مورد استفاده در این نمونه پوش باتن، ZBE102 بوده که به صورت پیش فرض NC یا بسته است و در زیر پوش باتن نصب می گردد. درجه حفاظت این محصول ..
547,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB5AS542
پوش باتن های اشنایدر الکتریک    پوش باتن های اشنایدر الکتریک دارای انواع مختلفی است، یکی از این مدل ها امرجنسی های کله قارچی هستند.   امرجنسی کله قارچی XB5 با عملکرد قفل مکانیکی، برای اعمال فرمان های اضطراری به کار می رود. جنس بدنه این محصول پلاستیکی و جنس اتصال..
294,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7NS9444
امرجنسی کله قارچی کلیددار باکالیت با دو کنتاکت NCXB7NS9444 ..
324,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)
نقد و بررسی

کلید امرجنسی یا کلید اضطراری در مواقع اضطراری با یک بار فشار دادن مدار را قطع می کند با فعال شدن این کلید تا زمان چرخاندن سری قارچی مدار قطع است و به محض چرخاندن سری قارچی شستی آزاد شده و مدار فعال می گردد.

سوال های پرتکرار

امرجنسی کله قارچی یا کلید استپ اضطراری، قبل یا بعد از شاسی استپ در خط ورودی مدار فرمان و قبل از شاسی استارت نصب می شود. در مواقع اضطراری با یک بار فشار دادن این کلید، مدار قطع شده و به حالت قبل برنمی گردد و بسته به نوع امنیت با کشیدن سری یا چرخاندن آن آزاد می شود. قطر نصب امرجنسی کله قارچی کلیددار 22 میلی متر بوده و پایه نگهدارنده محصول از جنس فلز کروم است. جنس قسمت زیرین سری کله قارچی، زاماک (Zamak) است که از آلیاژ روی، آلومینیوم، منیزیم و مس به همراه چند عنصر دیگر نظیر آهن (به مقدار کم) تشکیل می شود.

امرجنسی کله قارچی کلیددار یکی از پرکاربردترین نمونه های پوش باتن است. این پوش باتن با عملکرد بازگشت فنری برای اعمال فرمان اضطراری، طراحی شده است. از ویژگی های ظاهری این محصول می توان به بدنۀ فلزی و سَری قرمز رنگ آن اشاره کرد. قطر سری امرجنسی کله قارچی، 40 میلی متر و شامل یک کلید برای قفل کردن آن است. استفاده از کلید برای قفل امرجنسی کله قارچی به این دلیل است که اعمال فرمان قطع در مناطق حساس صنعتی باید تحت شرایط بسیار خاص انجام شود. بنابراین این امرجنسی، کلیددار طراحی شده تا تنها افراد واجد شرایط بتوانند به آن دسترسی داشته و کلید را فعال نمایند. برای مثال می توان به دستگاه های حفاری چاه های نفت و گاز اشاره کرد. دستگاه حفاری تنها در زمانی باید استپ شود که چاه فوران کرده باشد. برای این منظور، سیستم هیدرولیکی خاصی طراحی شده که می تواند با سرعت و قدرت زیاد، لوله های حفاری را مهار کرده و از بروز خطر انفجار جلوگیری کند. شاه کلید این سیستم یک پوش باتن امرجنسی کله قارچی کلیددار است که در نزدیک ترین فاصله از مدیر مسئول دستگاه حفاری قرار دارد و توسط کلید، قفل شده است تا کسی نتواند آن را تغییر وضعیت دهد.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email