الیکا الکتریک
سبد خرید

جوی استیک صنعتی اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XD4PA12
جوی استيک دو جهته پله ای XD4PA12     .h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_iframe-aparat_embed_frame .ratio {display:block;width:100%;height:auto;} .h_iframe-aparat_embed_frame iframe {position:absolute;top:0;left:0;width:100%; height:100%;}کاربرد جوی استیک..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XD4PA14
جوی استيک چهار جهته پله ای XD4PA14     .h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_iframe-aparat_embed_frame .ratio {display:block;width:100%;height:auto;} .h_iframe-aparat_embed_frame iframe {position:absolute;top:0;left:0;width:100%; height:100%;}..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XD4PA24
جوی استیک XD4PA24 اشنایدر الکتریک یک دسته فرمان برگشت پذیر با کنترل دستی است که می‌توان از آن در محیط های صنعتی مختلف استفاده نمود. از این دسته فرمان در کنترل حرکت و جابه‌جایی ماشین‌آلات، جرثقیل‌ها، ربات‌ها و ... استفاده می شود و جایگزین مناسبی برای انواع شستی‌ (پوش بات..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XKBA1233CA
کاربرد جوی استیک صنعتیجوی استیک ها جای گزین بسیار خوب و مناسبی به جای شستی ها در صنعت هستند. جوی استیک ها می توانند در چندین جهت کنترل داشته باشند و چندین فرمان ارائه دهند و این موضوع از مزایای مهم آن ها به شمار می رود.جوی استیک یا دسته فرمان ابزاری برای کنترل است که با حرکت دادن اهرم آن و ا..
12,600,000 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

 جوی استیک صنعتی اشنایدر الکتریک یا دسته فرمان ابزاری برای کنترل است که با حرکت دادن اهرم آن و ایجاد حالت مکانیکی؛ فرمان های الکتریکی ایجاد می کند که منجر به حرکت دادن اجسام در مسیرهای مختلف می گردد. جوی استیک ها با درجه حفاظت بالایی که دارند قابل استفاده در سیستم های اتوماسیون صنعتی هستند و در ایستگاه های کنترل سیار و پانل های کنترل استفاده می شوند و شتاب موتور و شرایط خاموش یا روشن شدن موتور را مشخص می کنند. قسمت مکانیکی جوی استیک شامل اهرم کنترل (دسته)، قسمت های متحرک و کنتاکت کمکی است.


 

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email