الیکا الکتریک
سبد خرید

جوی استیک صنعتی اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XD4PA12
مشخصات جوی استیک صنعتی اشنایدر الکتریک-دو جهته، پله ایجوی استیک صنعتی اشنایدر با کد فنی XD4PA12 با مکانیزم پله ای (ماندگار) تولید و به بازار عرضه می شود. جوی استیک دو جهته اشنایدر مجهز به دو کنتاکت نرمال باز 1NO است؛ یعنی در هر جهت یک کنتاکت تعبیه شده است. به عبارت دیگر این اهرم مجموعأ در 3..
2,760,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XD4PA22
مشخصات جوی استیک صنعتی اشنایدر الکتریک-دو جهته، بازگشت فنریجوی استیک صنعتی اشنایدر با کد فنی XD4PA22 با مکانیزم بازگشت فنری به وضعیت صفر (مرکز) تولید و به بازار عرضه می شود. جوی استیک دو جهته اشنایدر مجهز به دو کنتاکت نرمال باز 1NO است؛ یعنی در هر جهت یک کنتاکت تعبیه شده است. به عبارت دیگر این ا..
3,000,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XD4PA14
مشخصات جوی استیک صنعتی اشنایدر الکتریک-چهار جهته، پله ایجوی استیک صنعتی اشنایدر با کد فنی XD4PA14 با مکانیزم پله ای (ماندگار) تولید و به بازار عرضه می شود. جوی استیک چهار جهته اشنایدر مجهز به چهار کنتاکت نرمال باز 1NO است؛ یعنی در هر جهت یک کنتاکت تعبیه شده است. به عبارت دیگر این اهرم مجموع..
3,960,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XD4PA24
مشخصات جوی استیک صنعتی اشنایدر الکتریک-چهار جهته، بازگشت فنریجوی استیک صنعتی اشنایدر با کد فنی XD4PA24 با مکانیزم بازگشت فنری به وضعیت صفر (مرکز) تولید و به بازار عرضه می شود. جوی استیک چهار جهته اشنایدر مجهز به چهار کنتاکت نرمال باز 1NO است؛ یعنی در هر جهت یک کنتاکت تعبیه شده است. به عبارت دیگر..
4,180,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XKBA1233CA
مشخصات جوی استیک صنعتی اشنایدر الکتریک-48 جهته، بازگشت فنریجوی استیک صنعتی با کد فنی XKBA1233CA  محصول شرکت اشنایدر الکتریک از فرانسه است. طراحی و ساختار این تجهیز منحصر به فرد بوده و قابل تغییر نمی باشد. جوی استیک کامل اشنایدر از یک اهرم کنترل و بدنه ای ثابت تشکیل شده است که قسمت..
57,300,000 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)
نقد و بررسی

 جوی استیک صنعتی اشنایدر الکتریک یا دسته فرمان ابزاری برای کنترل است که با حرکت دادن اهرم آن و ایجاد حالت مکانیکی؛ فرمان های الکتریکی ایجاد می کند که منجر به حرکت دادن اجسام در مسیرهای مختلف می گردد. جوی استیک ها با درجه حفاظت بالایی که دارند قابل استفاده در سیستم های اتوماسیون صنعتی هستند و در ایستگاه های کنترل سیار و پانل های کنترل استفاده می شوند و شتاب موتور و شرایط خاموش یا روشن شدن موتور را مشخص می کنند. قسمت مکانیکی جوی استیک شامل اهرم کنترل (دسته)، قسمت های متحرک و کنتاکت کمکی است.


 

سوال های پرتکرار

یکی از ویژگی های مهم جوی استیک اشنایدر، پله ای یا بازگشت فنری بودن آن است. در نوع پله ای وقتی اهرم جوی استیک توسط اپراتور تغییر جهت داده شود، در همان حالت باقی می ماند. در جوی استیک بازگشت فنری، اهرم پس از تغییر وضعیت با مکانیزم فنری داخل آن به مرکز برمی گردد. ویژگی مهم بعدی در جوی استیک ها، تعداد جهت حرکت آن ها است. جوی استیک دو جهته، سه موقعیت و جوی استیک چهار جهته، پنج موقعیت را کنترل می کند. در الیکا الکتریک جوی استیک دو جهته ماندگار، چهار جهته ماندگار، دو جهته بازگشت فنری و چهار جهته بازگشت فنری موجود است. جوی استیک های سری XKB اشنایدر، کاربری سبک دارند. در این سری، مدل XKBA قابلیت کنترل همه ی موقعیت ها و مدل XKBE قابلیت ترکیب حالت های مختلف دارد. دوام مکانیکی آن ها بسیار زیاد و در حدود یک میلیون بار تعریف شده است. جوی استیک اشنایدر سری XKD و XKM به منظور کاربری های متوسط و سنگین تولید و ارائه می شوند.

نصب جوی استیک مانند نصب شستی ها است و ظاهری شبیه به هم دارند. روش نصب جوی استیک ها با توجه به نوع، کاربرد آن ها و تعداد پلاتین متفاوت است. بطور کلی برای نصب جوی استیک اشنایدر به یک حفره با قطر 22 میلی متر در محل نصب نیاز داریم. این اندازه ممکن است با توجه به تغییر مدل جوی استیک متفاوت باشد.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email