الیکا الکتریک
سبد خرید

جوی استیک صنعتی اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XD4PA12
کاربرد جوی استیک صنعتی جوی استیک اشنایدر با کد فنی XD4PA12وسیله ای الکترومکانیکی است که قابلیت حرکت در دو جهت را دارد. جوی استیک از چند میکروسوئیچ و یک اهرم تشکیل شده است، به این صورت که با تغییر جهت اهرم، میکروسوئیچ مورد نظر تحریک می شود و کنتاکت، تغییر وضعیت می دهد.این تغییر وض..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XD4PA24
مشخصات اصلی جوی استيک چهار جهته بازگشت فنری اشنایدر الکتریکجوی استیک چهار جهته بازگشت فنری اشنایدر الکتریک از سری محصولات Harmony XDA اشنایدر و با کد فنی XD4PA24، یک کلید مکانیکی است. در محیط های صنعتی مختلف، میزهای کنترل یا ایستگاه های کنترل سیار کاربرد د..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XKBA1233CA
کاربرد جوی استیک صنعتیجوی استیک ها جای گزین بسیار خوب و مناسبی به جای شستی ها در صنعت هستند. جوی استیک ها می توانند در چندین جهت کنترل داشته باشند و چندین فرمان ارائه دهند و این موضوع از مزایای مهم آن ها به شمار می رود.جوی استیک یا دسته فرمان ابزاری برای کنترل است که با حرکت دادن اهرم آن و ا..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)
نقد و بررسی

 جوی استیک صنعتی اشنایدر الکتریک یا دسته فرمان ابزاری برای کنترل است که با حرکت دادن اهرم آن و ایجاد حالت مکانیکی؛ فرمان های الکتریکی ایجاد می کند که منجر به حرکت دادن اجسام در مسیرهای مختلف می گردد. جوی استیک ها با درجه حفاظت بالایی که دارند قابل استفاده در سیستم های اتوماسیون صنعتی هستند و در ایستگاه های کنترل سیار و پانل های کنترل استفاده می شوند و شتاب موتور و شرایط خاموش یا روشن شدن موتور را مشخص می کنند. قسمت مکانیکی جوی استیک شامل اهرم کنترل (دسته)، قسمت های متحرک و کنتاکت کمکی است.


 

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email