الیکا الکتریک
سبد خرید

جوی استیک صنعتی اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XD4PA12
کاربرد جوی استیک صنعتی جوی استیک اشنایدر با کد فنی XD4PA12وسیله ای الکترومکانیکی است که قابلیت حرکت در دو جهت را دارد. جوی استیک از چند میکروسوئیچ و یک اهرم تشکیل شده است، به این صورت که با تغییر جهت اهرم، میکروسوئیچ مورد نظر تحریک می شود و کنتاکت، تغییر وضعیت می دهد.این تغییر وض..
1,750,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XD4PA24
مشخصات اصلی جوی استيک چهار جهته بازگشت فنری اشنایدر الکتریکجوی استیک چهار جهته بازگشت فنری اشنایدر الکتریک از سری محصولات Harmony XDA اشنایدر و با کد فنی XD4PA24، یک کلید مکانیکی است. در محیط های صنعتی مختلف، میزهای کنترل یا ایستگاه های کنترل سیار کاربرد د..
2,140,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XKBA1233CA
کاربرد جوی استیک صنعتیجوی استیک ها جای گزین بسیار خوب و مناسبی به جای شستی ها در صنعت هستند. جوی استیک ها می توانند در چندین جهت کنترل داشته باشند و چندین فرمان ارائه دهند و این موضوع از مزایای مهم آن ها به شمار می رود.جوی استیک یا دسته فرمان ابزاری برای کنترل است که با حرکت دادن اهرم آن و ا..
19,200,000 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)
نقد و بررسی

 جوی استیک صنعتی اشنایدر الکتریک یا دسته فرمان ابزاری برای کنترل است که با حرکت دادن اهرم آن و ایجاد حالت مکانیکی؛ فرمان های الکتریکی ایجاد می کند که منجر به حرکت دادن اجسام در مسیرهای مختلف می گردد. جوی استیک ها با درجه حفاظت بالایی که دارند قابل استفاده در سیستم های اتوماسیون صنعتی هستند و در ایستگاه های کنترل سیار و پانل های کنترل استفاده می شوند و شتاب موتور و شرایط خاموش یا روشن شدن موتور را مشخص می کنند. قسمت مکانیکی جوی استیک شامل اهرم کنترل (دسته)، قسمت های متحرک و کنتاکت کمکی است.


 

سوال های پرتکرار

یکی از ویژگی های مهم جوی استیک اشنایدر، پله ای یا بازگشت فنری بودن آن است. در نوع پله ای وقتی اهرم جوی استیک توسط اپراتور تغییر جهت داده شود، در همان حالت باقی می ماند. در جوی استیک بازگشت فنری، اهرم پس از تغییر وضعیت با مکانیزم فنری داخل آن به مرکز برمی گردد. ویژگی مهم بعدی در جوی استیک ها، تعداد جهت حرکت آن ها است. جوی استیک دو جهته، سه موقعیت و جوی استیک چهار جهته، پنج موقعیت را کنترل می کند. در الیکا الکتریک جوی استیک دو جهته ماندگار، چهار جهته ماندگار، دو جهته بازگشت فنری و چهار جهته بازگشت فنری موجود است. جوی استیک های سری XKB اشنایدر، کاربری سبک دارند. در این سری، مدل XKBA قابلیت کنترل همه ی موقعیت ها و مدل XKBE قابلیت ترکیب حالت های مختلف دارد. دوام مکانیکی آن ها بسیار زیاد و در حدود یک میلیون بار تعریف شده است. جوی استیک اشنایدر سری XKD و XKM به منظور کاربری های متوسط و سنگین تولید و ارائه می شوند.

نصب جوی استیک مانند نصب شستی ها است و ظاهری شبیه به هم دارند. روش نصب جوی استیک ها با توجه به نوع، کاربرد آن ها و تعداد پلاتین متفاوت است. بطور کلی برای نصب جوی استیک اشنایدر به یک حفره با قطر 22 میلی متر در محل نصب نیاز داریم. این اندازه ممکن است با توجه به تغییر مدل جوی استیک متفاوت باشد.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email