الیکا الکتریک
سبد خرید

جوی استيک چهار جهته بازگشت فنری اشنایدر الکتریک

جوی استيک چهار جهته بازگشت فنری اشنایدر الکتریک
جوی استيک چهار جهته بازگشت فنری اشنایدر الکتریک
ضمانت اصل بودن کالا
ایجاد و باز کردن پاپ آپ های سفارشی از هر لینک یا بلوک.
تحویل سریع
ایجاد و باز کردن پاپ آپ های سفارشی از هر لینک یا بلوک.
پشتیبانی فنی
ایجادکننده صفحه در Journal 3 اجازه می دهد تا هر طرح چیدمانی را شبیه سازی کنید.
7 روز ضمانت بازگشت کالا
Journal 3 همراه با بهترین ماژول های چند منظوره که در حال حاضر ساخته شده اند.
گارانتی یکساله
Journal بهترین امتیاز از بیش از 2000 نظر است.

جوی استیک XD4PA24  اشنایدر الکتریک یک نوع کلید مکانیکی برگشت پذیر است که کنترل آن از طریق اهرم و به صورت دستی بوده و می‌توان از آن در محیط های صنعتی مختلف و در میزهای کنترل یا ایستگاه های کنترل سیار استفاده نمود.

جوی استیک یا دسته فرمان ابزاری برای کنترل است که با حرکت دادن اهرم آن و ایجاد حالت مکانیکی؛ فرمان های الکتریکی ایجاد می کند که منجر به حرکت دادن اجسام در مسیرهای مختلف می گردد.

 

 

مزایای جوی استیک نسبت به پوش باتن

در شرایطی که فرمان های کنترلی زیاد و پیچیده می شوند و به طور مثال به فرمان های بالا، پایین، راست، چپ و ترکیبی از این حالات برای کنترل یک سیستم نیاز باشد، مثل کنترل ربات ها، سیستم های حمل و نقل، جرثقیل ها و ... از جوی استیک صنعتی اشنایدر استفاده بهره می گیریم.

زیرا در صورتی که با این شرایط بخواهیم از پوش باتن یا همان شستی استفاده کنیم، نیاز به تعداد زیادی شستی داریم که در ضمن با افزایش سیم ها و پیچیدگی سیم بندی احتمال بروز خطا بیشتر می شود و در ضمن ابعاد و وزن کنترلر بیشتر خواهد شد.

عمل کنترل و هدایت سیستم از طریق یک جوی استیک بسیار راحت تر از تغییر وضعیت با استفاده از چند شستی یا پوش باتن است، چرا که شستی های متعدد احتمال بروز خطا توسط فرد را افزایش می دهد.

 

ویژگی های جوی استیک صنعتی اشنایدر مدل XD4PA2

قسمت مکانیکی آنها شامل اهرم کنترل (دسته)، قسمت های متحرک، کنتاکت کمکی NO در هر جهت است.

این جوی استیک اشنایدر 4 جهته با بازگشت فنی به نقطه خنثی در مرکز است. بازگشت فنری در این قطعه یعنی اهرم در هر جهت با براداشتن فشار و نیروی دست اپراتور به نقطه خنثی در مرکز باز می گردد. بنابراین اهرم در مجموع در 5 موقعیت می توان قرار گیرد.

جوی استیک ها با درجه حفاظت بالایی که دارند قابل استفاده در سیستم های اتوماسیون صنعتی هستند و در ایستگاه های کنترل سیار و پانل های کنترل استفاده می شوند و شتاب موتور و شرایط خاموش/روشن شدن موتور را مشخص می نمایند. درجه حفاظت یا IP این جوی استیک اشنایدر IP66 است.

از مزایای بارز جوی استیک اشنایدر دوام مکانیکی بالای آن است که این پارامتر برابر با 1000000 سیکل قید شده است.

فنی
کد فنیXD4PA24
نوع عملکردبازگشت فنری
تعداد کنتاکتهای کمکی1NO در هر جهت
ابعاد
قطر22mm
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

نظرات بالا جوی استيک چهار جهته بازگشت فنری

میانگین امتیاز:

(0)

کل نظرات (1)

نظرات مشتریان برتر

1

5/5

جوی استیک صنعتی رو برای جرثقیل یا بالابر میشه استفاده کرد. حسن جوی استیک صنعتی اشنایدر اینه که شما می تونین هرتعدادی که میخواین کنتاکت کمکی NO یا NC بهش اضافه کنین و این کار خیلی ساده و راحت انجام میشه.

برق تهران   2021/03/07 00:00:00

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email