الیکا الکتریک
سبد خرید

میکرولوژیک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 47600
واحد حفاظت میکرولوجیک E (انرژی سنج) کلید هوایی اشنایدر           حرف E در میکرولوژیک به معنای انرژی سنج هست و این میکرو..
16,300,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 47603
واحد حفاظت میکرولوجیک E (انرژی سنج) کلید هوایی اشنایدر         حرف E در میکرولوژیک به معنای انرژی سنج هست و این میکرولوژیک نسبت به میکرلوژیک A پارامترهای بیشتری را اندازه‌گیری می‌کند. در میکرولوژیک E، امکان ..
28,300,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 48500
واحد حفاظتی Micrologic E (انرژی متر)          این واحد حفاظتی علاوه بر پارامترهایی که میکرولوجیک A اندازه گیری می کند، موارد زیر را نیز اندازه می گیرد:· دیماند جریان· ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 33073
واحد حفاظت میکرولوجیک A (آمپر) کلید هوایی اشنایدر         ​​​​​واحد حفاظتMicrologic A  کلید هوایی یک واحد کنترل است که مقدار حقیقی جریان (rms) را اندازه گیری می کند. این واحدها اندازه گیری جریان را..
ناموجود
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 47059
واحد حفاظتی Micrologic P (توان)          ​​​​بخش کنترلی یا واحد حفاظت الکترونیکیMicrologicP مخصوص کلید هوایی اشنایدر تمامی عملکردهایی را که Micrologic A ارائه می کند را شامل می شود. به علاوه این بخش ه..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)
نقد و بررسی

میکرولوژیک: تمام کمپکت‌های NS630-3200 و کلیدهای هوایی NT و NW مجهز به واحد حفاظتی میکرولوژیک قابل تعویض‌ هستند. این واحد حفاظتی به گونه‌ای طراحی شده که از مدار  قدرت و بارهای متصل به آن حفاظت کند.

رلۀ میکرولوژیک برای اندازه گیری و آشکار سازی جریان اضافه بار، حفاظت بلند مدت  rms حقیقی، حفاظت کوتاه  مدت (rms) لحظه ای و خطای زمین یا پسماند استفاده می شود. رله میکرولوجیک کلید هوایی اشنایدر در انواع P ،E ،A و H طراحی و ارائه شده است.

ویدیو های مرتبط

 

 

 

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email