الیکا الکتریک
سبد خرید
خازن 5 کیلووار 440 ولت اشنایدر الکتریک
خازن 5 کیلووار 440 ولت اشنایدر الکتریک
خازن 5 کیلووار 440 ولت اشنایدر الکتریک
خازن 5 کیلووار 440 ولت اشنایدر الکتریک

خازن سه فاز اشنایدر 5 کیلووار در 440 ولت AC

  • ظرفیت خازن: 5 کیلووار
  • ولتاژ تغذیه: 440 ولت AC
  • حداکثر ولتاژ: 1.1 برابر ولتاژ نامی
  • حداکثر اضافه جریان: 1.5 برابر جریان نامی
  • درجه حفاظت: IP20
  • دمای عملکرد: 55...25-
  • ابعاد: 50×245
3,510,000 تومان
ضمانت اصالت کالا
تحویل سریع
پشتیبانی فنی
گارانتی 12 ماهه

خازن سه فاز  اشنایدر 5 کیلووار در 440 ولت AC

دستگاههایی وجود دارند که علاوه بر مصرف انرژي اکتيو موجب مصرف انرژي راکتيو نيز مي گردند، مثل موتورهای الکتریکی، اندوکسیونی و... . ضريب قدرت ميزان مصرف راکتيو نسبت به مصرف اکتيو است و حداکثر مقدار آن در زماني كه مصرف راكتيو صفر باشد، برابر يك است. براساس تعرفه های موجود ضریب قدرت مجاز ۰.۹ تعیین شده و مشترکینی که ضریب قدرت کمتر از این ميزان داشته باشند مشمول پرداخت جريمه متناسب با ضريب زير خواهند شد. 

۱-(ضریب قدرت/۰.۹)= ضریب زیان 

خازن گذاری نقش موثری در کاهش هزینه های برق رسانی دارد. خازن با کاهش تقاضای توان راکتیو از محل نصب تا مولد انرژي الکتريکي، جريان خط از محل نصب خازن تا تجهيزات توليد را کاهش داده، تلفات و بار خطوط و ترانسفورماتورها را کم مي کند. نصب خازن می تواند با آزاد سازی ظرفیت، قابلیت ژنراتور و پست را برای بار اضافی، بسته به میزان تصحیح نشدن ضريب قدرت سيستم، تا ۳۰% افزايش دهد. به عبارت ديگر خازن گذاري با اصلاح ضريب قدرت و نيز کاهش تلفات، موجب آزادسازي قابل ملاحظه ظرفيت شبکه و توليد مي شود.

مشخصات خازن اشنایدر  BLRCS050A060B44

خازن EasyCan برای اصلاح ضریب توان در پروژه هایی که توان راکتیو Detuned دارند استفاده می شود. این خازن ها را در شرایط عملیاتی استاندارد و در زمانی که بارهای غیر خطی زیادی نیست استفاده می کنند. برای بهینه سازی مصرف انرژی و هزینه ها در یک سیستم الکتریکی پایدار، خازن سه فاز اشنایدر انتخاب مناسبی است. این خازن توان خروجی نامی 5 کیلو وار در ولتاژ 440 ولت (AC)، در فرکانس 50 هرتز را ارائه می دهد. خازن EasyCan با استفاده از ترمینال دوبل Faston در مدار نصب می شود. این قطعه با استانداردهایIEC 60831-1 و IEC 60831-2 سازگار است. وزن محصول هفتصد گرم است.

فنی
ظرفیت خازن5 کیلووار
کد فنیBLRCS050A060B44
نام اختصاریEasyCan
نوع ولتاژ440VAC
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی


The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email