الیکا الکتریک
سبد خرید

کلید هوایی اشنایدر الکتریک

کلید اتوماتیک هوایی یکی از انواع کلیدهای فشار ضعیف است که در آمپرهای بالا استفاده می شود. کلیدهای هوایی از ۶۳۰ آمپر تا ۶۳۰۰ آمپر طراحی و ساخته می شوند.

ما در شرکت الیکا الکتریک در راستای تأمین اطمینان خاطر کاربران صنعت برق بابت کیفیت عملکرد قطعات و ایمن بودن، محصولات از جمله کلیدهای هوایی اشنایدر را معرفی و عرضه می کنیم.

کلیدهای هوایی اشنایدر دارای جدیدترین فناوری به منظور افزایش دقت عملکرد و ایمنی هستند. هم چنین نصب آسان و کاربری ساده و کاربر پسند این کلیدها باعث شده تا در نوع خود از بهترین ها به شمار آیند.

کلیدهای هوایی اشنایدر با قابلیت ثبت کلیه خطاها و آلارم ها و نمایش پارامترهای الکتریکی، دارای رنج وسیعی از تجهیزات جانبی شامل رله های شنت و آندر ولتاژ، اینترلاک، موتور کابل ارتباطی و ... هستند.


کلید اتوماتیک هوایی اشنایدر الکتریک 
 NTدر دو سری و NW تولید می گردند. موارد کاربرد این کلیدها در ورودی تابلوها است که معمولاً جریان بالایی دارند و برقراری حالت سلکتیو بین کلیدهای ورودی و کلیدهای خروجی را فراهم می کند. به دلیل وجود سیستم اطفای جرقه توسط هوای آزاد، به این نوع کلیدها، کلید اتوماتیک هوایی گفته می شود.


 

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email