الیکا الکتریک
سبد خرید

محافظ جان دو پل اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9R50225
   کلید محافظ جان یا RCD    کلید حفاظت جریان نشتی یا جریان باقی مانده با نام RCD یا رله تفاضلی شناخته می شود که وظیفه اصلی آن قطع مدار  تغذیه در صورت تماس هر یک از هادی های برق دار فاز یا نول با یکی از موارد بدنه های هادی وسایل الکتریکی، تمام قسمت های هادی که جزء سیستم برق ..
410,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9R41225
علت بروز جریان نشتیجریان نشتی به دلایل مختلف مانند تماس بدن شخص با قسمت های برق دار مدار در صورتی که فرد نیز با زمین در تماس باشد به وجود می آید؛ که برق دار شدن بدنه دستگاه الکتریکی هم ممکن است به طور مثال در اثر اتصال  فاز در مدار به بدنه دستگاه رخ داده باشد که در این حالت جریان به جای عبو..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9R75225
خصوصیات محافظ جان اشنایدر با کد فنی A9R75225در این قسمت می خواهیم محافظ جان اشنایدر با کد فنی A9R75225 را معرفی می کنیم.با توجه به کد فنی، A9 نشان دهنده نام تجاری Acti 9 برای محصول، R معرف نوع یا گروه کالاست که در گروه محصولات ilD K اشنایدر قرار می گیرد. پس از آن عدد 75 یک کد داخلی است؛..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9R50240
   کلید حفاظت جریان نشتی یا جریان باقی مانده با نام RCD یا رله تفاضلی شناخته می شود که وظیفه اصلی آن قطع مدار  تغذیه در صورت تماس هر یک از هادی های برق دار فاز یا نول با یکی از موارد بدنه های هادی وسایل الکتریکی، تمام قسمت های هادی که جزء سیستم برق رسانی نباشند مانند لوله های آب و به ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9R41240
با توجه به آمار بالای سوانح ناشی از برق گرفتگی، تلاش برای کاهش خطرات ناشی از کار با وسایل برقی ضروری به نظر می رسد.روش های کاهش خطرات ناشی از کار با وسایل برقی:· کنترل مرغوبیت و کیفیت وسایل الکتریکی مصرف شده، که در این خصوص توصیه می گردد از محصولات با کیفیت اشنایدرالکتریک در تابل..
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

از آن جا که ایمنی و حفاظت از نکات اساسی در صنایع برق و ساختمان است، بهره گیری از قطعات حفاظتی با کیفیت شناخته شده و قابل اطمینان به منظور حفاظت اشخاص و دستگاه ها بسیار مهم است.

محافظ جان اشنایدر کلیدی است که در صورت شناسایی جریانی نشتی توسط بدن انسان یا تجهیزات، مدار الکتریکی را قطع می کند. محافظ جان دو پل اشنایدر الکتریک از 25 آمپر تا 63 آمپر با حساسیت 30 و 300 میلی آمپر تولید می شود.

نمونه 30 میلی آمپر برای حفاظت انسان در برابر تماس مستقیم با قطعات الکتریکی ساخته می شود و نمونه 300 میلی آمپر برای حفاظت تجهیزات در برابر خطر آتش سوزی به کار می رود.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email