الیکا الکتریک
سبد خرید

کلید حرارتی - مغناطیسی اشنایدر الکتریک

کلید حرارتی اشنایدر الکتریک برای محافظت و کنترل مصرف کننده و الکتروموتور در مقابل جریان های شدید (اتصال کوتاه) ساخته شده است. کلید حرارتی مغناطیسی بر اساس پدیدۀ الکترومغناطیس کار می کند.

کلید حرارتی مغناطیسی یا كليد محافظ موتور يك نمونه از انواع كليد خودكار است و مي تواند جريان شديد الكتروموتور را در زمان راه اندازي تحمل كند، بدون اينكه کلید قطع شود. این کلید مي تواند موتور را در مقابل اتصال كوتاه، تك فاز شدن الكتروموتور، افت ولتاژ و اضافه بار حفاظت کند. براي کار کردن رله، معمولاً آن را بر روي جريان معيني تنظيم مي كنند (1.5 تا 1.8 برابر جريان نامي).

کلید محافظ موتور جایگزین کلید جدا کننده زیر بار یا کلید گردان، فیوز و رله حرارتی یا بی متال در مدار حفاظت از موتور است. یعنی یک کلید MPCB جایگزین سه قطعه مذکور می شود.

کلید حرارتی اشنایدر الکتریک در مدل های GV2 و GV3 و GV7 ساخته می شود. رنج کلیدهای حرارتی اشنایدر از 0.1 آمپر تا 32 آمپر برای سری GV2، از 9 آمپر تا 65 آمپر برای سری GV3 و از 60 آمپر تا 220 آمپر برای سری GV7 طراحی شده است.

 

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: GV2ME06
مشخصات اصلی کلید حرارتی مغناطیسی اشنایدر الکتریک 1 تا 1.6 آمپرکلید حرارتی مغناطیسی 1.6 آمپر اشنایدر با کد فنی GV2ME06، از سری محصولات TeSys GV2 اشنایدر است. این کلید سه پل یک قطع کننده مدار با تکنولوژی حرارتی_مغناطیسی است که قابلیت نصب روی ریل DIN با عرض 35 میلی متر را داراست. جریان نامی ای..
580,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: GV2ME07
ویژگی های کلید حرارتی مغناطیسی اشنایدر با کد فنی GV2ME07کلید محافظ موتور اشنایدر با کد فنی GV2ME07 از جمله کلیدهای محافظ موتور پرکاربرد با مشخصاتی مانند جریان نامی 2.5 آمپر، جریان تریپ مغناطیسی 33.5 آمپر و رنج جریان قابل تنظیم 1.6 A - 2.5 A است. کلیدهای حرارتی اشنایدر سری GV2ME از کلیدهای م..
580,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: GV2ME08
مشخصات اصلی کلید حرارتی مغناطیسی اشنایدر الکتریک 2.5 تا 4 آمپرکلید محافظ موتور یا کلید حرارتی مغناطیسی 4 آمپر اشنایدر با کد فنی GV2ME08 از سری محصولات TeSys GV2 اشنایدر است. این کلید سه پل یک قطع کننده مدار با تکنولوژی حرارتی_مغناطیسی برای حفاظت از موتورهای الکتریکی سه فاز اس..
580,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: GV2ME10
مشخصات اصلی کلید حرارتی مغناطیسی اشنایدر الکتریک 4 تا 6.3 آمپرکلید حرارتی مغناطیسی با نام محافظ موتوری یا MPCB هم شناخته می شود. این کلید از تجهیزات کنترل و حفاظت موتورهای الکتریکی است که به تنهایی جایگزین مناسبی برای سه قطعه مهم در مدار حفاظت موتور الکتریکی محسوب می شود. این سه ..
580,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: GV2ME14
کلید محافظ موتور یک تجهیز الکترومکانیکی ساده است که از موتور الکتریکی در برابر اضافه بار، نوسان جریان یا قطع ناخواسته فاز در مدار اصلی حفاظت می کند.از آن جا که کلید محافظ موتور همه قابلیت های کلید گردان، فیوز و بی متال را در خود دارد، باعث صرفه جویی در فضا و هزینه ها می شود و حفاظت بدون نیاز به ..
590,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: GV2ME16
کلید حرارتی مغناطیسی اشنایدر با کد فنی GV2ME16 یک کلید سه پل با جریان نامی 14 آمپر، دارای قابلیت تنظیم حفاظت جریان حرارتی از 9 تا 14 آمپر است و جریان تریپ مغناطیسی آن 170 آمپر است.کلید حرارتی مغناطیسی یا MPCB چیزی جز محافظ مدار موتور نیست که وظیفه حفاظت حرارتی در برابر اضافه بار، حفاظت مغنا..
590,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: GV2ME20
کلید حرارتی مغناطیسی با کد فنی GV2ME20 از جمله کلیدهای محافظ موتور اشنایدر با مشخصات جریان نامی 18 آمپر، جریان تریپ مغناطیسی 223 آمپر و رنج جریان قابل تنظیم 13 تا 18 آمپر است. کلیدهای حرارتی مغناطیسی اشنایدر سری GV2ME از کلیدهای محافظ موتور با کنترل از طریق دکمه های فشاری محسوب می شوند. ..
710,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: GV2ME21
قبل از توضیح برخی از مشخصات این کلید محاظ موتور اشنایدر قصد داریم در این بخش به توضیح مختصری در مورد برخی از ویژگی ها و مزایای این تجهیز الکترومکانیکی مهم بپردازیم.MPCB مخفف عبارت Motor Protection Circuit Breaker است که با نام های کلید محافظ موتور یا کلید حرارتی مغناطیسی شناخته می شود.کلید م..
720,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: GV2ME32
عملکرد کلید محافظ موتور كليد محافظ موتور يك نمونه از انواع كليد خودكار است و مي تواند جريان شديد الكتروموتور را در زمان راه اندازي تحمل كند، بدون اينكه کلید قطع شود.كليد محافظ مي تواند موتور را در مقابل اتصال كوتاه، تك فاز شدن الكتروموتور، افت ولتاژ و اضافه بار حفاظت کند.براي کار..
نمايش 1 تا 20 از 84 (5 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email