الیکا الکتریک
سبد خرید
کابل اتصال USB رله هوشمند زلیو لاجیک اشنایدر الکتریک
کابل اتصال USB رله هوشمند زلیو لاجیک اشنایدر الکتریک
کابل اتصال USB رله هوشمند زلیو لاجیک اشنایدر الکتریک
کابل اتصال USB رله هوشمند زلیو لاجیک اشنایدر الکتریک

کابل اتصال USB پی ال سی اشنایدر

6,490,000 تومان
ضمانت اصالت کالا
تحویل سریع
پشتیبانی فنی
گارانتی 12 ماهه

کابل اتصال USB پی ال سی زلیو لاجیک

رله های هوشمند به منظور ساده نمودن ارتباطات و سیم کشی‌های الکتریکی و ارائه راه حل‌های هوشمند طراحی شده‌اند. رله هوشمند جهت تسهیل در پیاده سازی کنترل سیستم‌های اتوماسیون به کار می‌رود. انعطاف‌پذیری و کارایی بالای این گونه رله‌ها امکان صرفه جویی در وقت و هزینه را برای کاربران فراهم میکند. رله‌های هوشمند Zelio logic از انواع PLC اشنایدر است و به منظور کنترل سیستم‌های ساده اتوماسیون با 10 تا 40 ورودی و خروجی طراحی می‌شوند.

یکی از راه‌هایی که به منظور مشاهده و کنترل موقعیت تأسیسات الکتریکی سیستم توسط رله‌های هوشمند Zelio logic مورد استفاده قرار می‌گیرد، اتصال از طریق کابل USB با کد فنی SR2USB01 به کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ (PC) است. هم چنین در این راستا از نرم افزار Zelio Soft جهت شبیه سازی برنامه، بارگذاری اطلاعات و یا اصلاح آنها در جهت نظات بر سیستم بهره گرفته می‌شود. اتصالات کامپیوتر و رله هوشمند Zelio logic کمپکت مطابق شکل زیر است:

که در آن :

  1. دستگاه کامپیوتر یا PC
  2. کابل USB با کد SR2USB01 یا کابل RS2CBL01 
  3. ماژول رله هوشمند یا رله Zelio logic کمپکت

اتصالات رله هوشمند با رابط و کامپیوتر مطابق شکل زیر برقرار می گردد:

با توجه به شکل از طریق اتصال کابل (COM-Z (1 رله هوشمند را به رابط و از طریق کابل (2) SR2USB01 یا SR2CBL01، رابط (مودم) با کد فنی SR2COM01 را به کامپیوتر یا لپ تاپ متصل می شود. بعد از تغذیه و بهره برداری رله هوشمند و رابط، نرم افزارهای کاربردی می تواند به طور هم زمان برنامه اتوماسیون را به رله هوشمند انتقال دهد و بارگذاری کند و هم چنین شرایط آلارم و خطا، پیغام ها و شماره تلفن ها را به رابط انتقال می دهد. طول کابل SR2USB01 سه متر است و 100 گرم وزن دارد. همچنین دارای یک کانکتور جهت اتصال به کامپیوتر و یک کانکتور جهت اتصال به رله هوشمند یا رابط است. گفتنی است این کابل با عملکرد سیستم‌های Windows سازگار است و این تجهیز از ویندوز 7، ویستا و XP پشتیبانی می‌کند.

 

 

فنی
کد فنیSR2USB01
نوع استفادهتجهیزات جانبی , کابل
کاربرد محصولکابل اتصال رله به کامپیوتر برای استفاده از نرم افزار Zelio Soft
نوع عملکردکابل اتصال USB رله هوشمند
طول کابل3 متر
اتصالات
اتصال الکتریکی1 اتصال نری USB تایپ A و 1 اتصال نری SUB-D9
این محصول را دارید؟!

می توانید اظهار نظر خود را به عنوان یک نظر اضافه کنید!

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email