الیکا الکتریک
سبد خرید

محصولات کنترل و اتوماسیون صنعتی اشنایدر الکتریک

بسترهای اجرایی کنترل صنعتی ، 

  انواع کنترل کننده ها و از آن جمله PLC ها و سیستم های کنترل توزیع شده DCS که پیکربندی مفیدی را برای کنترل فرایند سیستم های بزرگ و پیچیده فراهم می سازند و شبکه های ارتباط صنعتی فیلدباس برای انواع ارتباط کنترل کننده ها و تجهیزات ابزار دقیق جزء این بسترهای اجرایی هستند. از طرف دیگر با توسعه هرچه بیشتر تکنولوژی میکروپروسسورها، سنسورها و سایر تجهیزات مرتبط و نیز قابلیت ها و توانمندی های تجهیزات فیلدباس و PLC، این سیستم ها از برخی جنبه ها به سیستم های DCS نزدیک می شوند. با این حال به طور خلاصه می توان گفت که برای فرایندهای بزرگ و پیچیده که نیاز به تکنیک های مختلف کنترل دارند، سیستم های DCS مناسب ترین سیستم ها هستند. سیستم های فیلدباس نیز به عنوان سیستم های با قابلیت های ساده تر و در عین حال عملکرد گسترده تر میدانی، مفید هستند در حالی که سیستم های PLC در فرایندهای به نسبت ساده تر که نیاز به کنترل ترتیبی بیشتری دارند متداول تر هستند.

 البته لازم به ذکر است که در ساده ترین شکل، معمولاً جعبه های کنترل کننده PID نیز به صورت آماده در صنعت وجود داشته و در برخی فرآیندها مورد استفاده قرار می گیرند. برای این گونه کنترل کننده ها تنها کافیست روش های تنظیم کنترل PID اعمال شود. 

 

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: SR2A101FU
کنترلرهای قابل برنامه ریزی Programmable Logic Controllers----   کنترلرهای قابل برنامه ریزی غالباً به کنترلرهای قابل برنامه ریزی منطقی یا PLC اطلاق می شود که یک دستگاه پیچیده کنترل موتوری است. این دستگاه یک میکروپروسسور قدرت کامپیوتری است. بجز PLC یک سری رله، سوئیچ، میکروکنترلر، و دستگا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: SR2B121BD
کنترل کننده های قابل برنامه ریزی (PLC)   امروزه در بین کشورهای صنعتی رقابت فشرده و شدید در ارائه راهکارهایی برای کنترل بهتر فرآیندهای تولید وجود دارد. این رقابت مدیران و مسئولان صنایع در این کشورها را بر آن داشته است تا تجهیزاتی را مورد استفاده قرار دهند که سرعت و دقت عمل بالایی داشته ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: SR2B121FU
زبان برنامه نویسی PLC   برای سیستم های PLC برنامه های مختلفی توسط شرکت های سازنده نوشته شده است که رایجترین آنها عبارتند از:   الف) زبان نردبانی Ladder Schedule یا زبان LAD   ب) زبان فلوچارت Control System Flowchart  یا زبان CSF   ج) زبان ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: SR2B201FU
مفهوم کنترل کننده های قابل برنامه ریزی PLC    PLCکنترل کننده نرم افزاری است که در قسمت ورودی اطلاعاتی را به صورت باینری دریافت و آنها را طبق برنامه ای که در حافظه اش ذخیره شده پردازش می‌کند سپس نتیجه عملیات را از قسمت خروجی به صورت فرمان هایی به گیرنده ها و عملگرها ارسال..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: SR2A201BD
کاربرد رله های هوشمند  مبحث کنترل در پروژه های تاسیسات الکتریکی همیشه دارای اهمیت ویژه ای بوده است. در حالت ساده و اولیه هدف از ایجاد تاسیسات، باز و بسته کردن یک کلید قدرت از طریق اعمال یک سیگنال جریان ضعیف است. اعمال سیگنال بر اساس دریافت سیگنال های ورودی از یک سلسله عملیات یا داده ها و یا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: SR2B201BD
رله هوشمند مدولار زلیو لاجیک   برای نوشتن برنامه در زبان نردبانی بهتر است ابتدا مدار فرمان یا کنترل مربوطه به صورت اتصالات رله ای (Hard Line) تهیه گردد. قطعاً در این حالت مدار به صورت یک سری اتصالات NO یا NC که مربوط به سنسورها و کنتاکت های کمکی کنتاکتورها که در ترکیبات مختلف به شکل سر..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: SR2A201FU
، ساختار PLCیک سیستم PLC به طور عمده شامل سه قسمت است:   الف) واحد ورودی: این واحد سیگنال های دریافت شده از سنسورها که حامل اطلاعات مربوط به فرآیندهای مدار فرمان مورد نظر است را دریافت می کند. این سیگنال ها می توانند به صورت آنالوگ یا دیجیتال باشند و در نهایت به صورت سیگنال ها..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: SR3B101FU
نقش کنترلر های قابل برنامه ریزی (PLC) در اتوماسیون صنعتی   یک سیستم اتوماسیون PLC به عنوان قلب سیستم کنترلی عمل می‌کند. هنگام اجرای یک برنامه کنترلی که در حافظۀ آن ذخیره شده است PLC همواره وضعیت سیستم را بررسی می‌کند این کار با گرفتن فیدبک از قطع..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: SR3B101BD
رله های هوشمند Zelio LogicZelio Logic به شما امکان می دهد تا تأسیسات خود را در هر موقعیتی مشاهده و کنترل نمایید:· در هر کجا تنها با استفاده از modem (آنالوگ و یا GSM) از راه دور تأسیسات اتوماتیک خود را کنترل نمایید.· در محل و با استفاده از شبکه Ethernet که یک شبکه..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: SR3B261FU
کنترل کننده های منطقی برنامه پذیر PLC     نیاز به کنترل کننده هایی با هزینه کمتر و تنوع بیشتر و سهولت در بهره برداری، منجر به توسعه کنترل کننده های منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) بر مبنای CPU و حافظه شده و از آن ها به طور گسترده ای در کنترل فرایندها و ماشین آلات استفاده گردید.PL..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: SR3B261BD
ميني پي ال سي ZELIO ميني پي ال سي ZELIO یکی از محصولات شرکت اشنایدر الکتریک فرانسه است که در بخش های مختلف اتوماسیون استفاده می شود، به این رله ها، رله های هوشمند نیز گفته می شود. این سری از پی ال سی ها که به مینی پی ال سی و یا Smart relay مشهور هستند امکانات ج..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: SR2USB01
   رله های هوشمند به منظور ساده نمودن ارتباطات و سیم کشی های الکتریکی و ارائه راه حل های هوشمند طراحی شده اند. رله هوشمند جهت تسهیل در پیاده سازی کنترل سیستم های اتوماسیون به کار می رود.   انعطاف پذیری و کارایی بالای این گونه رله ها امکان صرفه جویی در وقت و هزینه را برای کارب..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: TWDLMDA20DRT
مراحل انجام یک پروژه فرمان با زبان LAD1)  مشخص کردن ورودی های سیستم و آدرس دهی آنها:   ورودی های سیستم در مدار فرمان های تاسیسات الکتریکی عمدتاً عبارتند از : فوتوسل ها، تشخیص دهنده های ولتاژ، جریان، دما، حرکت سیال، فلوترها، ارتفاع سنج ها و سیگنال های الکتریکی که از کنتاکت های ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: TM258LD42DT
کنترل کننده های منطقی Modicon Easy M100: راه حل مقرون به صرفه و آسان برای نیازهای کنترل پی در پی برای ماشین های ساده شما تا 40 ورودی و خروجی است.یکی از انواع PLC اشنایدر PLC مدیکون است.M100PLC یک کنترل کنندۀ منطقی کوچک است که به منظور کاربردهای ساده طراحی شده است. M100 می توان..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: TSXCUSB232
   مجموعه سیم اتصال برای ترمینال کامپیوتر که پورت USB را به پورت سیستم RS232 متصل می نماید. کابل ارتباط PLC های سری مدیکون Modicon اشنایدر کابل ارتباطی میان پی ال سی های سری مدیکون Modicon اشنایدر الکتریک با کامپیوتر است که طول 40 سانتی متر دارد و در سری لوازم جانبی تجهیز..
نمايش 1 تا 20 از 67 (4 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email