بيمتال 1 الی 1.63 آمپر اشنایدر الکتریک

بيمتال 1  الی  1.63 آمپر بیمتال ها جهت کنتاکتورهای سری D اشنایدر الکتریک

بيمتال 1  الی  1.63 آمپر ، 

LRD06 ، 


کاتالوگ کالا ، 


رله بی متال

  برای محافظت دستگاه و جلوگیری از جریان های اضافی در سر راه عبور جریان به موتورهای الکتریکی در مدار قدرت از رلۀ حرارتی استفاده می کنند.

نام دیگر آن رله اضافه بار و یا رله بی متال می باشد. در کلیدهای حفاظتی، گرم کن ها و در داخل سیم پیچی بعضی از ماشین های الکتریکی از رله های اضافی بار نیز استفاده می شود. هر رلۀ حرارتی سه کنتاکت ورودی و سه محل اتصال برای خروجی دارد که در مدار قدرت ما بین کنتاکتور و مصرف کننده قرار می گیرند و در داخل برای هر کنتاکت یک بی متال (دو فلز از جنس مختلف که ضریب انبساط طولی آنها نیز با هم فرق دارد) قرار گرفته است.

روی هر بی متال چند رشته سیم دارای مقاومت پیچیده شده است و زمانی که جریان اضافه (هر چند که ناچیز باشد) از هر فاز سیم های پیچیده شده روی بی متال عبور کند، گرمای به وجود آمده بی متال را خم کرده و در نتیجه روی کنتاکت کناری اثر می گذارد.

   کنتاکت مزبور در مدار فرمان قرار می گیرد و مانند یک شستی استوپ در برابر اضافه بار به شکل اتوماتیک عل می کند این تیغه با شماره 95 و 96 مشخص شده است (در مدار استوپ کنتاکتور سری می شود).

در ضمن کنتاکت 97 و 98 نیز مانند یک استارت اتومات در برابر اضافه بار عمل می کند که معمولاً از این قسمت به وسیله لامپ سیگنال (خبر) یا وسایل دیگری (زنگ – آژیر) از قطع شدن مصرف کننده در برابر جریان اضافی آگاه می شویم.
فنی
کد فنیLRD06
رنج جریان(آمپر)1...1.63
رنج کنتاکتورD09...D38

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ارسال کالا

ارسال کالا به تمام نقاط ایران در سریعترین زمان ممکن

  • تعداد بازدید: 21
  • مدل کالا: LRD06
  • موجودی: در انبار

برچسب ها: بيمتال 1 الی 1.63 آمپر, بیمتال اشنایدر الکتریک