الیکا الکتریک
سبد خرید

چراغ سيگنال اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BV63
لامپ سیگناللامپ سیگنال (خبر) لامپ کوچکی است با قدرت خیلی کم (1.5 تا 5 وات) برای نشان دادن عبور جریان و یا کار مدار مصرف کننده که در مدارهای فرمان و قدرت مورد استفاده قرار می گیرد.هر لامپ سیگنال دارای پایه (سرپیچ) ویژه خود است که دارای شیشه (طلق) در رنگ های مختلف (معمولاً در پنج رنگ قرمز، سب..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BV65
لامپ سیگنالچراغ سیگنال اشنایدر تجهیزی جهت نشان دادن وجود ولتاژ در مدار است. رنج ولتاژ نامی لامپ سیگنال های اشنایدر دربازۀ 24 تا 230 ولت و قابل استفاده درجریان های AC و DC است...
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BVB1
ﻻﻣﭗ ﻫﺎی ﻋﻼﻣﺖ دﻫﻨﺪه ﻳﺎ چراغ ﻫﺎی ﺳﻴﮕﻨﺎل در ﻛﻠﻴﻪ دﺳﺘﮕﺎه ﻫﺎی ﺻﻨﻌتی و ﺗﺎﺑﻠﻮ ﻫﺎی ﺗﻮزﻳﻊ و ﺗﺎﺑﻠﻮ ﻓﺮﻣﺎن ﺑﻪ ﻛﺎر میروند. ﻧﻮع اﺳﺘﻔﺎده از اﻳﻦ ﻻﻣﭗ ﻣﺘﻔﺎوت اﺳﺖ اﻳﻦ ﻻﻣﭗ ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﻻﻣﭗ ﺧﺒﺮ اﺳﺘﻔﺎده می ﺷﻮد و می تواند روشن بودن، خاموش بودن و یا عیب دستگاه و ... را نشان دهد.چراغ های مورد استفاده در مدار فرمان، یک چراغ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BVB3
لامپ سیگنال:   لامپ سیگنال برای نشان دادن قطع و یا وصل مدار به کار می رود. این لامپ هم در مدار قدرت و هم در مدار فرمان مورد استفاده قرار می گیرد. لامپ سیگنال با ولتاژهای 380، 220، 110، 36، 24، 12 و 6 ... ساخته می شوند. کاربرد چراغ سیگنال در مدار فرمان و قدرت در مدار ق..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BVM3
   برای نشان دادن حالت وصل یا قطع مدار از چراغ سیگنال استفاده می شود به طوری که در حالت وصل مدار، لامپ باید روشن و در حالت قطع مدار، خاموش باشد.   برای افزایش عمر لامپ می توان از لامپ با ولتاژ نامی بیشتر از ولتاژ تغذیه لامپ استفاده کرد.الف) لامپ سیگنال در مدار فرمان&n..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BVM4
لامپ سیگنال یا لامپ خبر:   برای نشان دادن حالت وصل یا قطع یک مدار از چراغ سیگنال استفاده می شود. برای افزایش عمر لامپ می توان لامپی را انتخاب نمود، که ولتاژ نامی آن بیشتر از ولتاژ تغذیه لامپ باشد. گاهی از لامپ های با ولتاژ و قدرت کم مانند لامپ های رشته ای 6، 12، 24 ولت و 2 تا 4 وات نیز..
نمايش 1 تا 20 از 38 (2 صفحه)
نقد و بررسی

   لامپ های علامت دهنده یا لامپ های سیگنال در کلیه دستگاه های صنعتی و تابلو های توزیع و تابلو فرمان به کار می روند. نوع استفاده از این لامپ متفاوت است. این لامپ به عنوان لامپ خبر استفاده می شود و می تواند روشن بودن، خاموش بودن و یا عیب دستگاه و... را نشان دهد.

   چراغ سیگنال اشنایدر ابزاری جهت نشان دادن وجود ولتاژ در مدار است. چراغ های مورد استفاده در مدار فرمان، یک چراغ سیگنال کم توان (2/1 تا 5 وات) است که با ولتاژهای مختلف از 24 تا 230 ولت تغذیه می شود و قابل استفاده در جریان های AC و DC است. این چراغ ها معمولاً در رنگ های استاندارد قرمز، سبز، زرد، آبی، سفید و بی رنگ ساخته می شوند. لامپ های رشته ای خاری یا  لامپ LED برای قرار گرفتن درون چراغ های سیگنالی تعبیه شده اند که نیاز هست چراغ از خود نور ساطع کند.

ویدیو های مرتبط

 

سوال های پرتکرار

برای نشان دادن عبور جریان و وجود سه فاز در مدار قدرت تابلوهای توزیع مصرف کننده های سه فاز از سه عدد لامپ سیگنال با اتصال ستاره استفاده می شود. در تابلوهای مصرف، چراغ سیگنال همراه با مصرف کننده مورد استفاده قرار می گیرد و با رسیدن جریان به مصرف کننده هر فاز، لامپ سیگنال مربوطه روشن می شود. در مدار فرمان، لامپ سیگنال به طور موازی با بوبین کنتاکتور وصل می شود، زمانی که مدار قطع باشد چراغ سیگنال خاموش است و وقتی که کنتاکتور شروع به کار کرد، لامپ نیز روشن می شود. لامپ سیگنال در مداری که دارای رله حرارتی است جهت اطلاع از قطع شدن مدار در مقابل جریان اضافی مورد استفاده قرار می گیرد و به کنتاکت باز رله وصل می شود. وقتی که رله عمل می کند کنتاکت باز، بسته شده و چراغ سیگنال روشن می شود.

برای لامپ سیگنال بدون چراغ می توان لامپ جداگانه تهیه کرد و با توجه به مورد مصرف، نوع 48 ولت، 110 ولت و 220 ولت را از سری لامپ های LED با مدل BA9S انتخاب کرد و در لامپ سیگنال قرار داد. اما لامپ سیگنال چراغ دار این قابلیت تعویض را ندارد. این نوع لامپ ها در ابتدا گازی بودند ولی در حال حاضر از نوع LED استفاده می شود و عموماً با ولتاژ 110 و 220 ولت مورد استفاده قرار می گیرد.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email