الیکا الکتریک
سبد خرید

چراغ سيگنال اشنایدر

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BV63
لامپ سیگنالچراغ سیگنال، قطعه ای است که برای نمایش آلارم در کلیه دستگاه های صنعتی، تابلوهای توزیع، تابلو قدرت و تابلو فرمان به کار می رود. درون چراغ سیگنال ممکن است نوعی LED یا لامپ رشته ای به کار رفته یا بدون لامپ تولید و عرضه شود، که در این حالت از یک لامپ مجزا درون آن استفاده می شود ..
291,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BV64
چراغ سیگنال اشنایدرچراغ سیگنال که با نام های لامپ سیگنال یا چراغ آلارم نوری نیز شناخته می شود، به دو صورت ال ای دی دار و بدون ال ای دی ساخته می شود. برای چراغ سیگنال بدون لامپ می توان لامپ جداگانه تهیه کرد. با توجه به مورد مصرف، نوع 48 ، 110، 220 یا 250 ولت را از لامپ ها..
291,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BV65
لامپ سیگنال اشنایدرچراغ سیگنال اشنایدر تجهیزی جهت نشان دادن وجود ولتاژ در مدار است. همچنین از چراغ سیگنال برای نشان دادن وضعیت روشن، خاموش، وجود خطا یا اعلام هشدار استفاده می شود. رنج ولتاژ نامی لامپ سیگنال های اشنایدر معمولاً دربازه ی 24 تا 250 ولت و قابل استفاده درجریان های ..
291,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BVB1
چراغ سیگنال اشنایدرچراغ سیگنال از پرکاربرد ترین تجهیزات مدار فرمان و تابلو برق ها است. لامپ سیگنال را می توان به تنهایی یا به صورت ترکیبی با سایر تجهیزات مانند انواع شستی، کلید سلکتوری و ... مورد استفاده قرار داد. چراغ سیگنال در دو نوع LED دار و با لامپ رشته ای تولید می شوند. نوع ..
373,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BVB3
لامپ سیگنال   لامپ سیگنال برای نشان دادن قطع و یا وصل مدار به کار می رود. این لامپ هم در مدار قدرت و هم در مدار فرمان مورد استفاده قرار می گیرد. لامپ سیگنال با ولتاژهای 380، 220، 110، 36، 24، 12 و 6 ... ساخته می شوند. کاربرد چراغ سیگنال در مدار فرمان و قدرت در مدار قد..
366,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BVB4
تابلو برقتابلو برق فضایی است که تجهیزات برقی در آن نصب می شوند. از مهم ترین قطعات تابلو برق می توان به ترانس های اندازه گیری جریان و ولتاژ، فیوز، کلید، کنتاکتور، رله، تایمر و PLC اشاره کرد. به علاوه، وسایل دیگری از قبیل چراغ سیگنال، مچی نگهدارنده کابل، کان..
366,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BVB5
لامپ سیگنال اشنایدرچراغ سیگنال معمولاً در مدار به صورت تکی یا با ترکیب تجهیزاتی مثل کلید سلکتوری، شستی های استارت استپ، شستی اضطراری و … استفاده می کنند. بر اساس شکل ظاهری انواع مختلفی از چراغ سیگنال در بازار پیدا می شود. مثلا از نظر شکل هندسی (مستطیل، دایره یا مربع) یا از ..
366,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BVB6
چراغ سیگنال اشنایدر فلزی آبی باLED 24 ولت AC و DCبه نوعی از لامپ‌های LED یا رشته‌ای که در یک بدنه ی شبیه به پیچ قرار می‌گیرد و برای هشدار دادن استفاده می شود، چراغ سیگنال گفته می شود. اطلاع از وجود یا عدم وجود برق در یک سیستم یا وقوع سایر خطاها، برای متخصصان نقش حیاتی دارد و..
373,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BVM1
چراغ سیگنال اشنایدر فلزی سفید با LED 230 تا 240 ولت ACچراغ سیگنال اشنایدر فلزی سفید Harmony XB4 دارای لنز مسطح بوده و با ولتاژ کاری 230 تا 240 ولت AC عرضه می شود. این چراغ سیگنال حاوی یک لامپ LED بوده و در ساخت آن از قاب فلزی استفاده شده است. همچنین این لامپ سیگنال بادوام بوده و نیاز به تع..
393,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BVM3
 چراغ سیگنال برای نشان دادن حالت وصل یا قطع مدار از چراغ سیگنال استفاده می شود به طوری که در حالت وصل مدار، لامپ باید روشن و در حالت قطع مدار، خاموش باشد. برای افزایش عمر لامپ می توان از لامپ با ولتاژ نامی بیشتر از ولتاژ تغذیه لامپ استفاده کرد.الف) لامپ سیگنال در مدار فرمان ..
388,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BVM4
لامپ سیگنال یا لامپ خبربرای نشان دادن حالت قطع و وصل یک مدار از چراغ سیگنال استفاده می شود. به منظور افزایش عمر لامپ می توان لامپی را انتخاب نمود که ولتاژ نامی آن بیشتر از ولتاژ تغذیه لامپ است. گاهی از لامپ های با ولتاژ و قدرت کم مانند لامپ های رشته ای 6، 12، 24 ولت و 2 تا 4 وات نیز در مدار..
388,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BVM5
چراغ سیگنال فلزیچراغ سیگنال یکی از ساده ترین و در عین حال پرکاربردترین قطعه در سیستم های اخباری است. این تجهیز از گروه سیگنال های نوری بوده و در مدل های بسیار متنوعی از نظر نوع، ولتاژ، ابعاد، رنگ و غیره تولید و به بازار عرضه می شود. لامپ سیگنال را می توان به صورت تکی و یا ترکیب شده با تجهیزات دی..
388,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BVM6
چراغ سیگنال فلزیجهت تهیه‌ی لامپ سیگنال برای مدار، لازم است ابتدا از ولتاژ مدار فرمان اطلاع حاصل شود. ولتاژ چراغ سیگنال بر اساس ولتاژ مدار فرمان در یک سیستم برق تعیین می‌شود. با توجه به این معیار، چراغ‌های سیگنال در انواع 24، 48 ،110 ، 220 ، 230 و 240 ولت در بازار موجود است. لازم ب..
393,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XA2EVM3LC
چراغ سیگنال اشنایدر باکالیت سبز با LED داخلی 230 تا 240 ولت ACاز مهمترین و در عین حال پرمصرف ترین ادوات در صنعت برق ،چراغ های سیگنال است. چراغ سیگنال یا لامپ سیگنال به‌ عنوان یک تجهیز هشدار دهنده در تابلو برق استفاده می‌شود. این چراغ ها اغلب دارای پوشش مخصوص بوده و به وسیله رابط به تا..
126,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XA2EVM4LC
چراغ سیگنال اشنایدر باکالیت قرمز با LED داخلی 230 تا 240 ولت ACچراغ سیگنال یا لامپ سیگنال به‌عنوان یک تجهیز هشداردهنده در تابلو برق استفاده می‌شود. هر چراغ سیگنال از یک بدنه، یک درپوش رنگی و یک لامپ تشکیل‌شده است. در نمونه‌های قدیمی لامپ به‌صورت رشته‌ای و در نمونه&z..
126,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XA2EVM5LC
چراغ سیگنال باکالیت زرد با LED داخلی 230 تا 240 ولت ACچراغ سیگنال قطعه ای است که کاربران به کمک آن می توانند از برقراری جریان برق در تابلو برق و مدار مطلع شوند. این محصول در بدنه یا روی تابلو برق نصب می شود. چراغ سیگنال اشنایدر در رنگ های مختلفی مثل  قرمز، زرد، سبز، آبی و سفید تولید می شود..
126,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XA2EVM6LC
چراغ سیگنال باکالیت آبی با LED داخلی 230 تا 240 ولت ACچراغ سیگنال یا لامپ هشدار دهنده معمولاً به ‌صورت ال ای دی دار و بدون ال ای دی ساخته می شود. این چراغ‌ها برای تابلو‌های برق مناسب هستند و روی بدنه تابلو نصب می شوند. ولتاژ نامی آنها عموماً از 24 تا 220 ولتAC/DC  است. لامپ ..
126,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV03BP
چراغ سیگنال اشنایدر باکالیت سبز با LED داخلی 24 ولت AC/DCمانند همه تجهیزات برق صنعتی، برای استفاده از چراغ سیگنال هم  باید استانداردهایی را رعایت کرد تا اپراتور در زمان استفاده از دستگاه مرتکب خطا نشود. معمولاً در تابلو برق، از لامپ سیگنال در پنج رنگ سبز، قرمز، زرد، آبی و سفید برای نمایشگره..
209,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV04BP
چراغ سیگنال باکالیت قرمز با LED داخلی 24 ولت AC و DCاز چراغ سیگنال ها در کلیه دستگاه های صنعتی و تابلوهای توزیع و تابلو فرمان ها بهره می برند. لامپ سیگنال را برای اهداف متفاوتی استفاده می کنند؛ معمولاً چراغ سیگنال به عنوان لامپ خبر استفاده می شود و روشن و خاموش بودن و یا عیب دستگاه را نشان می ده..
209,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB7EV05BP
چراغ سیگنال زرد باکالیت با LED داخلی 24 ولت AC و DCچراغ سیگنال تابلو برق که با نام‌های چراغ آلارم یا چراغ هشدار دهنده هم در بازار شناخته شده اند، جهت آشکار نمودن خطاها و معایب در انواع تابلو برق صنعتی تولید و عرضه می شود. چراغ سیگنال به صورت ال‌ ای دی و بدون ال ای دی در ..
209,000 تومان
نمايش 1 تا 20 از 43 (3 صفحه)
نقد و بررسی

   لامپ های علامت دهنده یا لامپ های سیگنال در کلیه دستگاه های صنعتی و تابلو های توزیع و تابلو فرمان به کار می روند. نوع استفاده از این لامپ متفاوت است. این لامپ به عنوان لامپ خبر استفاده می شود و می تواند روشن بودن، خاموش بودن و یا عیب دستگاه و... را نشان دهد.

   چراغ سیگنال اشنایدر ابزاری جهت نشان دادن وجود ولتاژ در مدار است. چراغ های مورد استفاده در مدار فرمان، یک چراغ سیگنال کم توان (2/1 تا 5 وات) است که با ولتاژهای مختلف از 24 تا 230 ولت تغذیه می شود و قابل استفاده در جریان های AC و DC است. این چراغ ها معمولاً در رنگ های استاندارد قرمز، سبز، زرد، آبی، سفید و بی رنگ ساخته می شوند. لامپ های رشته ای خاری یا  لامپ LED برای قرار گرفتن درون چراغ های سیگنالی تعبیه شده اند که نیاز هست چراغ از خود نور ساطع کند.

ویدیو های مرتبط

 

سوال های پرتکرار

برای نشان دادن عبور جریان و وجود سه فاز در مدار قدرت تابلوهای توزیع مصرف کننده های سه فاز از سه عدد لامپ سیگنال با اتصال ستاره استفاده می شود. در تابلوهای مصرف، چراغ سیگنال همراه با مصرف کننده مورد استفاده قرار می گیرد و با رسیدن جریان به مصرف کننده هر فاز، لامپ سیگنال مربوطه روشن می شود. در مدار فرمان، لامپ سیگنال به طور موازی با بوبین کنتاکتور وصل می شود، زمانی که مدار قطع باشد چراغ سیگنال خاموش است و وقتی که کنتاکتور شروع به کار کرد، لامپ نیز روشن می شود. لامپ سیگنال در مداری که دارای رله حرارتی است جهت اطلاع از قطع شدن مدار در مقابل جریان اضافی مورد استفاده قرار می گیرد و به کنتاکت باز رله وصل می شود. وقتی که رله عمل می کند کنتاکت باز، بسته شده و چراغ سیگنال روشن می شود.

برای لامپ سیگنال بدون چراغ می توان لامپ جداگانه تهیه کرد و با توجه به مورد مصرف، نوع 48 ولت، 110 ولت و 220 ولت را از سری لامپ های LED با مدل BA9S انتخاب کرد و در لامپ سیگنال قرار داد. اما لامپ سیگنال چراغ دار این قابلیت تعویض را ندارد. این نوع لامپ ها در ابتدا گازی بودند ولی در حال حاضر از نوع LED استفاده می شود و عموماً با ولتاژ 110 و 220 ولت مورد استفاده قرار می گیرد.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email