الیکا الکتریک
سبد خرید

لامپ LED

برند: گروه تولیدی رعد اصفهان کد فنی: LED 220 V-White
انواع LED   به طور کلی LED ها به دو گروه توان پایین و توان بالا تقسیم می شوند. LED های توان پایین با جریان هایی در حدود چند ده میلی آمپر راه اندازی می شوند که بیشتر کاربرد آن ها در وسایل برقی و الکترونیکی به عنوان چراغ های چشمک زن و و نمایشگرها است.  &..
21,400 تومان
برند: گروه تولیدی رعد اصفهان کد فنی: LED 110 V-Green
 همان طور که می دانید LED ها نوعی دیود منتشر کننده نور هستند که تولید نور در آن ها در اثر حرکت الکترون ها از مدارهای با انرژی بیشتر به سمت مدارهای پایین تر اتم با انرژی کمتر، با از دست دادن انرژی به صورت تولید فوتون اتفاق می افتد. این انرژی آزاد شده با فرکانس فوتون آزاد شده ارتباط مستقیم د..
21,400 تومان
برند: گروه تولیدی رعد اصفهان کد فنی: LED 110 V-White
 دیودهای نوری که با نام LED معرفی شده اند، در طیف بسیار گسترده ای از تجهیزات الکترونیکی کاربرد دارند. مانند نمایش گرهای کوچک برای نمایش خاموش و روشن یا فعال و غیر فعال بودن در دستگاه های الکترونیکی و ماشین آلات، نمایش اعداد در برخی تجهیزات و هم چنین قرار گرفتن انبوهی از آن ها در کنار هم به..
21,400 تومان
برند: گروه تولیدی رعد اصفهان کد فنی: LED 110 V-Red
 تولید نور در لامپ رشته ای از طریق عبور جریان الکتریکی از سیم یا فیلامنت صورت می گیرد. در این حالت گرما و حرارت ناشی از مقاومت الکتریکی رشته ها موجب تولید نور و روشنایی می گردد.   دیود نور افشان یا لامپ LED مخفف Lighte Emmitting Diode و به معنای دیود ساطع کننده نور ..
21,400 تومان
برند: گروه تولیدی رعد اصفهان کد فنی: LED 24 V-White
   ساختمان لامپ LED مانند یک دیود نوری است. فوتون ها در اثر حرکت الکترون ها آزاد می شوند. این حرکت در اثر اعمال ولتاژ به یک ماده نیمه رسانا شامل دو ناحیه P و N و اختلاف میزان الکترون بین این دو ناحیه اتفاق می افتد. در اثر عبور جریان الکتریکی، الکترون ها از ناحیه N که ال..
21,400 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)
نقد و بررسی

   لامپ ال ای دی از گروه نیمه هادی ها است که با عبور جریان الکتریکی از آن، نور ساطع می کند. لامپ های LED کارایی، طول عمر و بازده انرژی بالایی دارند. این لامپ ها در رنگ های سبز، قرمز و سفید در بازار موجود هستند.

   یکی از مزایای لامپ های ال ای دی قابلیت سوئیچینگ بالای آن هاست که این نمونه لامپ ها می توانند میلیون ها بار روشن و یا خاموش شوند. همچنین امکان تنظیم نور در لامپ های ال ای دی وجود دارد.

   کاربرد اصلی لامپ های LED در چراغ های سیگنال اشنایدر الکتریک است که با استاندارد پایه BA 9s شناخته می شوند. این نمونه لامپ ها به شکل استوانه ای خاری در درون چراغ های سیگنال قرار می گیرند. 

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email