الیکا الکتریک
سبد خرید

کلید مينياتوری اشنایدر الکتریک

انواع کلید مینیاتوری

کلید مینیاتوری اشنایدر، از مدار الکتریکی در برابر جریان غیرمجاز محافظت می کند. عملکرد حفاظتی آن به این صورت است که اگر جریانی بیش از جریان نامی مدار از آن عبور کند، برای بالا بردن ایمنی و جلوگیری از اتصالی، جریان برق را قطع می کند. یکی از ابزار اصلی حفاظتی در تمامی تابلوهای برق و سیم کشی های صنعتی و ساختمانی کلید مینیاتوری است که براساس جریان نامی مدار انتخاب می شود. دو جریان مطرح در کلید مینیاتوری جربان لحظه ای و جریان نامی است.

  • جریان لحظه ای به جریانی گفته می شود که در یک لحظه (کسری از ثانیه) کلید مینیاتوری توانایی تحمل آن را دارد. که طبق استاندار این مقدار در کلید مینیاتوری سری C60N اشنایدر به میزان 6 کیلو آمپر است.
  • جریان نامی به حداکثر جریان مجازی گفته می شود که یک کلید توانایی تحمل آن را دارد و اگر جریانی بیش از جریان نامی که روی کلید نوشته شده است، از کلید عبور کند، کلید مدار را قطع می کند.

تیپ کلید مینیاتوری

دو نکتۀ مهم در استفاده از کلید مینیاتوری انتخاب کلید مینیاتوری مناسب با کاربرد مورد نظر و  نحوه تست کلید است. کلید مینیاتوری اشنایدر در دو نوع B و C با کاربرد روشنایی و موتوری و در رنج جریان 2 تا 63 آمپر به صورت تک پل، دوپل، سه پل و چهار پل عرضه می شود.

  • تیپ :B این کلیدها مخصوص روشنایی هستند و به سرعت در مقابل جریان اضافه واکنش نشان می دهند.
  • تیپ :C این کلیدها برای راه اندازی موتورهایی که توان کم دارد و جریان راه اندازی بالایی ندارند استفاده می شود.

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24396
 کلید مینیاتوری تک پل 2 آمپر  برای حفاظت از مدارهای موجود در واحدهای مسکونی، اداری تجاری و صنعتی خود، از کلیدهای مینیاتوری استفاده کنید. کلید مینیاتوری خریداری شده را می توانید در مدارهای جریان پائین، تابلوهای روشنایی و توزیع کم توان یا مدارات کنترل و فرمان تجهیزات و تأس..
97,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24398
 کلید مینیاتوری تک پل 4 آمپر کلید مینیاتوری یک تجهیز حفاظتی است که به واسطه خصوصیات منحصر به فردی همچون قابل استفاده بودن بعد از هر بار قطع و قابلیت قطع همزمان سه فاز، کاربرد فراوانی دارد. کلید مینیاتوری نوعی کلید خودکار در قطع زیر بار است که قابلیت مجزاکن..
97,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24399
 کلید مینیاتوری تک پل 6 آمپر بیشترین کاربرد کلید مینیاتوری، محافظت در برابر جریان های اتصال کوتاه در مدار است. تکنولوژی حفاظتی کلید مینیاتوری اشنایدر، حرارتی_مغناطیسی است. برای حفاظت مدارها در برابر جریان های اضافه بار، معمولاً از بی متال استفاده می شود. ک..
92,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24401
فیوز مینیاتوری تک فاز 10 آمپر کلیدهای مینیاتوری از انواع کلیدهای فشار ضعیف هستند که معمولاً در جریان پایین، تابلو روشنایی و توزیع کم توان یا حفاظت مدارات کنترل و فرمان استفاده می شوند. کلید مینیاتوری اشنایدر مدل 24401 با جریان نامی 10 آمپر و ولتاژ کار..
92,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24403
 فیوز مینیاتوری تک فاز 16 آمپرکلید مینیاتوری اشنایدر، نوعی کلید قطع کننده مدار خودکار است که هر دو مشخصه قطع کنندگی زیر بار و مجزاکنندگی را دارد. وظیفۀ فیوز مینیاتوری، قطع مدار در زمان اتصال کوتاه یا اضافه بار است. کلید م..
92,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24404
فیوز مینیاتوری تک فاز 20 آمپر فیوز مینیاتوری تک فاز مدل 24404 از کلیدهای مینیاتوری سری C60N اشنایدر است. کلید مینیاتوری تک پل 20 آمپر تیپ C، مناسب حفاظت موتوری است. ولتاژ تغذیه کلید مینیاتوری تک فاز 20 آمپر برابر با 440 ولت AC است. نصب کلید مینیاتوری ..
92,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24405
 فیوز مینیاتوری تک فاز 25 آمپرکلید مینیاتوری یا MCB یکی از تجهیرات حفاظتی مدار به منظور برقراری امنیت در برق کشی ساختمانی و صنعتی است. از کلیدهای مینیاتوری می توان به عنوان؛ حفاظت مدار در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار، حفاظت دستگاه مصرف کننده در برابر جریان اتصال کو..
92,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24406
فیوز مینیاتوری تک فاز 32 آمپر کلید مینیاتوری مجهز به قطعاتی مانند رله حرارتی یا بی متال جهت حفاظت اضافه بار و رله مغناطیسی جهت حفاظت اتصال کوتاه است. پس از قطع جریان های اضافه بار و اتصال کوتاه توسط کلید مینیاتوری به صورت خودکار، نیازی به تعویض یا سرویس کلید نیست. یکی از..
116,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24407
 فیوز مینیاتوری تک فاز 40 آمپر کلید مینیاتوری Miniature Circuit Breaker که به اختصار MCB نامگذاری شده است از تجهیزات الکتریکی خانگی و صنعتی در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار (عبور جریان غیر مجاز) محافظت می کند. کلید مینیاتوری اشنایدر الکتریک از انواع فیوزها..
130,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24408
فیوز مینیاتوری تک فاز 50 آمپرکلید مینیاتوری یک تجهیز حفاظتی با بهره گیری از تکنولوژی حرارتی مغناطیسی است که در یک قاب عایق قرار گرفته است. در صورت نیاز می توان کلید مینیاتوری را به صورت دستی روشن یا خاموش کرد. فیوز مینیاتوری به عنوان قطع کننده اتوماتیک مدار، یک قطعه الکترومکانیکی است ک..
140,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24409
فیوز مینیاتوری تک فاز 63 آمپر شرکت اشنایدر یکی از برندهای مطرح تولیدکننده تجهیزات الکتریکی است. کلید مینیاتوری یک تجهیزات حفاظتی است که به منظور ایمنی و قطع جریان اضافه بار و اتصال کوتاه از تکنولوژی حرارتی مغناطیسی بهره می گیرد. از جمله اشکالات کلید مینیاتوری، پایین بودن قدرت..
140,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24332
  از ویژگی های منحصر به فرد کلیدهای مینیاتوری اشنایدر می توان به ایجاد امنیت پیوسته سیستم، حفاظت انسان در برابر تماس غیر مستقیم، با سیستم های زمین IT و TN، رنج گسترده جریان کلید و ... اشاره نمود. از کاربردهای این کلیدهای اشنایدر می توان به مواردی همچون استفاده در انتهای خطوط توزیع ولت..
246,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24334
   کیفیت و مرغوبیت کلیدهای مینیاتوری اشنایدر الکتریک، این محصول را در اولین رده برند تولید کلید مینیاتوری در جهان قرار داده است. به گونه ای که در حال حاضر در بیش از 100 کشور جهان از لحاظ کیفیت مورد تأیید است. این کلیدهای مینیاتوری در دو نوع کلاس B (روشنایی) و کلاس C (موتوری) در ا..
246,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24335
   شرکت الیکا الکتریک با بررسی برندهای مختلف کلید مینیاتوری در بازار ایران با مد نظر قرار دادن مسائل فنی مرتبط با کیفیت کلید از میان برندهای مختلف داخلی و خارجی، برند اشنایدر الکتریک را معرفی می کند. اگر به دنبال کلیدهای مینیاتوری با کیفیت و مناسب دو پل و در رنج 6 آمپر هستید کلید مینی..
246,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24336
   کلید مینیاتوری نوعي كليد اتوماتيك يا خودكار است و از دو قسمت رلۀ جريان مغناطيسي (رلۀ جريان زياد با عمل كرد سريع)، رلۀ حرارتي يا رلۀ بيمتال (رلۀ جريان زياد با عمل كرد تأخيري) تشكيل شده است. اين كليدها براي جريان هاي نامي كم و تا 63 آمپر توليد مي شوند. کلیدهای مین..
246,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24337
کلید مینیاتوری، فیوز مینیاتوری، Miniature Circute Breaker)  MCB) اسامی هستند که به طور معمول برای این تجهیز و کلید حفاظتی به کار برده می شود. باید این نکته را خاطر نشان کرد که اصطلاح فیوز مینیاتوری رایج و البته نادرست است؛ زیرا فیوز به تجهیزی اطلاق می گردد که در صورت افزایش شدت جریان از مق..
246,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24338
 کلیدهای مینیاتوری در دسته کلیدهای فشار ضعیف قرار دارند که به طور معمول در جریان های پایین و در تابلوهای روشنایی و تابلوهای توزیع با توان کم و یا به منظور حفاظت مدارهای کنترل و فرمان تجهیزات و تأسیسات برقی مورد استفاده قرار می گیرد.   کلیدهای مینیاتوری دارای دو نوع کاربرد صنع..
246,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24339
کلیدهای مینیاتوری در مدارهایی با محدوده جریان های کم و تابلوهای با توان کم مورد استفاده قرار می گیرند. این کلیدها در جریان های نامی استاندارد 1، 2، 4، 6، 10، 16، 20، 25، 30، 35، 40، 45، 50 و 63 آمپر تولید می شوند. کلیدهای جریان کم 1 تا 10 آمپر عمدتاً برای حفاظت مدارهای کوچک به کار می روند.شرکت ا..
246,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24340
   کلید مینیاتوری نوعی قطع کننده اتوماتیک مدار به جهت حفاظت از جریان های غیر عادی (اضافه بار و اتصال کوتاه) است که در ضمن به عنوان کلید مجزا کننده نیز می توان از آن استفاده کرد. البته نباید از این کلیدها به عنوان کلید کنترل مدار (قطع و وصل) به طور دائم استفاده کرد.   کلی..
268,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24341
  کلید مینیاتوری به عنوان قطع کننده مدار، یک قطعه الکترومکانیکی است که با افزایش جریان و رسیدن به جریان تعیین شده مدار را قطع می کند. پس از عملکرد کلید مینیاتوری به دلایل اضافه بار یا اتصال کوتاه، می توان وضعیت کلید را به طور دستی تغییر و در حالت ابتدایی قرار داد.   دقت ..
289,000 تومان
نمايش 1 تا 20 از 55 (3 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email