الیکا الکتریک
سبد خرید

کلید مينياتوری اشنایدر الکتریک

انواع کلید مینیاتوری

کلید مینیاتوری اشنایدر، از مدار الکتریکی در برابر جریان غیرمجاز محافظت می کند. عملکرد حفاظتی آن به این صورت است که اگر جریانی بیش از جریان نامی مدار از آن عبور کند، برای بالا بردن ایمنی و جلوگیری از اتصالی، جریان برق را قطع می کند. یکی از ابزار اصلی حفاظتی در تمامی تابلوهای برق و سیم کشی های صنعتی و ساختمانی کلید مینیاتوری است که براساس جریان نامی مدار انتخاب می شود. دو جریان مطرح در کلید مینیاتوری جربان لحظه ای و جریان نامی است.

  • جریان لحظه ای به جریانی گفته می شود که در یک لحظه (کسری از ثانیه) کلید مینیاتوری توانایی تحمل آن را دارد. که طبق استاندار این مقدار در کلید مینیاتوری سری C60N اشنایدر به میزان 6 کیلو آمپر است.
  • جریان نامی به حداکثر جریان مجازی گفته می شود که یک کلید توانایی تحمل آن را دارد و اگر جریانی بیش از جریان نامی که روی کلید نوشته شده است، از کلید عبور کند، کلید مدار را قطع می کند.

تیپ کلید مینیاتوری

دو نکتۀ مهم در استفاده از کلید مینیاتوری انتخاب کلید مینیاتوری مناسب با کاربرد مورد نظر و  نحوه تست کلید است. کلید مینیاتوری اشنایدر در دو نوع B و C با کاربرد روشنایی و موتوری و در رنج جریان 2 تا 63 آمپر به صورت تک پل، دوپل، سه پل و چهار پل عرضه می شود.

  • تیپ :B این کلیدها مخصوص روشنایی هستند و به سرعت در مقابل جریان اضافه واکنش نشان می دهند.
  • تیپ :C این کلیدها برای راه اندازی موتورهایی که توان کم دارد و جریان راه اندازی بالایی ندارند استفاده می شود.

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24396
 ویژگی های کلید مینیاتوری اشنایدر با مدل 24396 کلید مینیاتوری اشنایدر با مدل 24396 از جمله کلیدهای مینیاتوری تک پل اشنایدر سری C60N است که دارای جریان نامی معادل 2 آمپر است. کلید مینیاتوری 80 درصد بار نامی اش را به طور نامحدود و اضافه جریان ضعیف را برای مدت طولانی تحمل می کند.&nb..
106,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24398
   کلیدهای مینیاتوری یکی از وسایل حفاظتی است که امروزه به واسطه خصوصیات منحصر بفردی همچون قابل استفاده بودن بعد از هر بار قطع و قطع هم زمان سه فاز کاربرد فراوانی دارند. کلید مینیاتوری در اصل نوعی کلید خودکار است که هر دو مشخصه قطع کنندگی زیر بار و مجزا کنندگی را دارد و وظیفۀ آن قطع مدار در..
106,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24399
  کلید مینیاتوری تک پل مدل 24399 در دسته کلیدهای مینیاتوری اشنایدر سری C60N قرار می گیرد. جریان نامی این کلید 6 آمپر است و همان طور که می دانید یکی از پارامترهای مهم در انتخاب کلید جریان نامی آن و دیگر پارامتر مهم نوع مصرف کننده است. کلاس کلیدهای مینیاتوری در انتخاب کلید در راستا..
96,500 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24401
   کلیدهای مینیاتوری از انواع کلیدهای فشار ضعیف هستند که معمولاً در جریان های پایین و در تابلو های روشنایی و تابلوهای توزیع با توان کم و یا جهت حفاظت مدارات کنترل و فرمان تجهیزات و تأسیسات برقی مورد استفاده قرار می گیرند.حداکثر جریان نامی کلیدهای مینیاتوری اشنایدرحداکثر جریان نامی..
98,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24403
   کلیدهای مینیاتوری اشنایدر یکی از انواع کليدهای فشار ضعيف هستند که معمولاً در جريان های پايين و در تابلوهای روشنايي و تابلوهای توزيع با توان کم و يا جهت حفاظت مدارات کنترل و فرمان تجهيزات و تأسيسات برقی مورد استفاده قرار می گيرند.عوامل مؤثر در انتخاب و خرید کلید مینیاتوری اشناید..
98,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24404
کلیدهای مینیاتوری اشنایدر از جمله با کیفیت ترین برندهای کلید مینیاتوری هستند که امنیت مدار را تأمین می کنند. کلیدهای مینیاتوری اشنایدر از جمله کلیدهای حفاظتی فشار ضعیف هستند که می توان از آن ها در جریان های پایین، به منظور کنترل در تابلوهای برق، مدارهای کنترل و فرمان بهره گرفت.مکانیزم عملکرد کلی..
98,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24405
 کلید مینیاتوری یا  MCB یکی از تجهیرات حفاظت مدار به منظور برقراری امنیت در برق کشی ساختمانی و صنعتی است. از کلیدهای مینیاتوری می توان به عنوان حفاظت مدار در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار، حفاظت دستگاه مصرف کننده در برابر جریان اتصال کوتاه و تأمین ایمنی در صورت اتصال کوتاه بین یک هادی..
98,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24406
    کلیدهای مینیاتوری اشنایدر از دسته کلیدهای فشار ضعیف هستند که در جریان های پایین و در تابلوهای روشنایی و تابلوهای توزیع با توان کم و یا برای حفاظت مدارهای کنترل و فرمان تجهیزات و تأسیسات برقی استفاده می شوند اما جریان قطع اتصال کوتاه این کلیدها چندان بالا نیست. باید به این نکت..
126,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24407
   فیوز مینیاتوری یا کلید مینیاتوری Miniature Circuit Breaker که به اختصار MCB نام گذاری شده است، تجهیزات الکتریکی خانگی و صنعتی را در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار (عبور جریان غیر مجاز) محافظت می کند.   کلیدهای مینیاتوری اشنایدر الکتریک  از..
143,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24408
    کلید مینیاتوری یک تجهیز حفاظتی با بهره گیری از تکنولوژی حرارتی مغناطیسی است که در یک قاب عایق قرار گرفته است. در صورت نیاز می توان کلید مینیاتوری را به صورت دستی روشن یا خاموش کرد.مشخصات کلید مینیاتوری اشنایدر با کد 24408کلید مینیاتوری اشنایدر با کد 24408 دارای جریان نامی..
153,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24409
 شرکت اشنایدر یکی از برندهای مطرح تولید کننده تجهیزات الکتریکی است. کلید مینیاتوری از جمله تجهیزات حفاظتی است که به منظور ایمنی و قطع جریان اضافه بار و اتصال کوتاه از تکنولوژی حرارتی – مغناطیسی بهره می گیرد. از جمله اشکالات کلیدهای مینیاتوری پایین بودن قدرت قطع آن هاست که نهایتاً تا ..
153,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24332
  از ویژگی های منحصر به فرد کلیدهای مینیاتوری اشنایدر می توان به ایجاد امنیت پیوسته سیستم، حفاظت انسان در برابر تماس غیر مستقیم، با سیستم های زمین IT و TN، رنج گسترده جریان کلید و ... اشاره نمود. از کاربردهای این کلیدهای اشنایدر می توان به مواردی همچون استفاده در انتهای خطوط توزیع ولت..
278,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24334
   کیفیت و مرغوبیت کلیدهای مینیاتوری اشنایدر الکتریک، این محصول را در اولین رده برند تولید کلید مینیاتوری در جهان قرار داده است. به گونه ای که در حال حاضر در بیش از 100 کشور جهان از لحاظ کیفیت مورد تأیید است. این کلیدهای مینیاتوری در دو نوع کلاس B (روشنایی) و کلاس C (موتوری) در ا..
278,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24335
   شرکت الیکا الکتریک با بررسی برندهای مختلف کلید مینیاتوری در بازار ایران با مد نظر قرار دادن مسائل فنی مرتبط با کیفیت کلید از میان برندهای مختلف داخلی و خارجی، برند اشنایدر الکتریک را معرفی می کند. اگر به دنبال کلیدهای مینیاتوری با کیفیت و مناسب دو پل و در رنج 6 آمپر هستید کلید مینی..
278,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24336
   کلید مینیاتوری نوعي كليد اتوماتيك يا خودكار است و از دو قسمت رلۀ جريان مغناطيسي (رلۀ جريان زياد با عمل كرد سريع)، رلۀ حرارتي يا رلۀ بيمتال (رلۀ جريان زياد با عمل كرد تأخيري) تشكيل شده است. اين كليدها براي جريان هاي نامي كم و تا 63 آمپر توليد مي شوند. کلیدهای مین..
278,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24337
کلید مینیاتوری، فیوز مینیاتوری، Miniature Circute Breaker)  MCB) اسامی هستند که به طور معمول برای این تجهیز و کلید حفاظتی به کار برده می شود. باید این نکته را خاطر نشان کرد که اصطلاح فیوز مینیاتوری رایج و البته نادرست است؛ زیرا فیوز به تجهیزی اطلاق می گردد که در صورت افزایش شدت جریان از مق..
278,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24338
 کلیدهای مینیاتوری در دسته کلیدهای فشار ضعیف قرار دارند که به طور معمول در جریان های پایین و در تابلوهای روشنایی و تابلوهای توزیع با توان کم و یا به منظور حفاظت مدارهای کنترل و فرمان تجهیزات و تأسیسات برقی مورد استفاده قرار می گیرد.   کلیدهای مینیاتوری دارای دو نوع کاربرد صنع..
278,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24339
کلیدهای مینیاتوری در مدارهایی با محدوده جریان های کم و تابلوهای با توان کم مورد استفاده قرار می گیرند. این کلیدها در جریان های نامی استاندارد 1، 2، 4، 6، 10، 16، 20، 25، 30، 35، 40، 45، 50 و 63 آمپر تولید می شوند. کلیدهای جریان کم 1 تا 10 آمپر عمدتاً برای حفاظت مدارهای کوچک به کار می روند.شرکت ا..
278,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24340
   کلید مینیاتوری نوعی قطع کننده اتوماتیک مدار به جهت حفاظت از جریان های غیر عادی (اضافه بار و اتصال کوتاه) است که در ضمن به عنوان کلید مجزا کننده نیز می توان از آن استفاده کرد. البته نباید از این کلیدها به عنوان کلید کنترل مدار (قطع و وصل) به طور دائم استفاده کرد.   کلی..
313,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: 24341
  کلید مینیاتوری به عنوان قطع کننده مدار، یک قطعه الکترومکانیکی است که با افزایش جریان و رسیدن به جریان تعیین شده مدار را قطع می کند. پس از عملکرد کلید مینیاتوری به دلایل اضافه بار یا اتصال کوتاه، می توان وضعیت کلید را به طور دستی تغییر و در حالت ابتدایی قرار داد.   دقت ..
319,000 تومان
نمايش 1 تا 20 از 55 (3 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email