الیکا الکتریک
سبد خرید

محافظ جان ترکیبی اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9D31616
تجهیزی که ترکیبی از یک کلید جریان باقیمانده با کلید مینیاتوری باشد را کلید محافظ جان ترکیبی می نامند. محافظ جان های ترکیبی اشنایدر هم مانند سایر محافظ جان های اشنایدر در انواع دو پل و چهار پل تولید شده اند. این محافظ جان های ترکیبی با جریان های نامی متفاوت از جمله جریان 16، 25، 32 و 40 آمپ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9D31625
محافظ جان ترکیبی  کلیدهای محافظ جان ترکیبی در واقع تلفیقی از کلیدهای مینیاتوری و محافظ جان بوده، از این رو، کلیدهای محافظ جان ترکیبی نامیده می شوند و حفاظت های اضافه بار، اتصال کوتاه و نشتی جریان را کنترل می کنند.مشخصات کلید محافظ جان ترکیبی اشنایدر دو پل 25 آمپرکلید محافظ جان ترکیب..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9D31716
مقایسه کلید محافظ جان تک فاز و سه فازکلیدهای حفاظتی جریان تفاضلی به دو دسته تک فاز و سه فاز تقسیم می شوند:   از کلید محافظ جان در نوع تک فاز فقط فاز و نول عبور می کند اما در نوع سه فاز ،3  فاز و نول استفاده می شود.   این کلیدها از نظر عملکرد به دو تیپ RCCB و RCBO..
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

  محافظ جان ترکیبی اشنایدر الکتریک در رنج جریان 16 آمپر تا 40 آمپر و در دو دستۀ دو پل و چهار پل و با نام اختصاری RCBO تولید می شوند. محافظ جان های ترکیبی، از کلیدمینیاتوری و محافظ جان تشکیل شده که کاربرد آنها معمولاً در مواقعی است که حفاظت اضافه بار و اتصال کوتاه و نشتی جریان زمین در نظر باشد. قیمت محافظ جان ترکیبی به مراتب بیشتر از نمونه های محافظ جان و کلید مینیاتوری است.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email