الیکا الکتریک
سبد خرید

سلکتور سوئیچ اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BD21
  مشخصات اصلی سلکتور سوئيچ دو حالته ماندگار اشنایدر   سلکتور سوئیچ دو حالته ماندگار یا کلید گردان با کد فنی XB4BD21 از انواع کلیدهای فرمان است. انواع سلکتور سوئیچ های طراحی شده توسط اشنایدر الکتریک در چهار نوع فلزی، باکالیت، چراغدار تولید می شوند. جنس بدنه..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BD33
مشخصات اصلی سلکتور سوئیچ سه حالته ماندگار اشنایدر:سلکتور سوئیچ سه حالته ماندگار اشنایدر با کد فنی XB4BD33 یک کلید قطع و وصل است که در مدارات فرمان کاربرد دارد. این سوئیچ با بدنه فلزی و قطر 22mm دارای دوام الکتریکی و مکانیکی بسیار خوبی برای کاربردهای صنعتی است. سلکتور سوئیچ از استوانه ا..
245,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BD25
کلید فرمان چیست؟کلیدهای فرمان به منظور کنترل فرآیند و تجهیزات در تأسیسات الکتریکی به کار می روند. در طول یک فرآیند برای راه اندازی، توقف یا تغییر در شرایط مدار از کلیدهای فرمان استفاده می گردد. این کلیدها ممکن است به صورت دستی یا اتوماتیک عمل کنند و بسته به تعداد وضعیت و پلاتین، موقعیت باز یا بس..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BG21
سلکتور سوئیچ های اشنایدر الکتریک از کلیدهای صنعتی هستند که در انواع دو حالته و سه حالته، بازگشت فنری و حالت ماندگار، کلید دار و بدون کلید، چراغ دار یا بدون چراغ و فلزی یا باکالیت طراحی، تولید و ارائه شده اند.سلکتور سوئیچ که از جمله کلیدهای فرمان به شمار می آید، معمولاً زمانی استفاده..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BG03
سلکتور سوئيچ کليددار سه حالته ماندگار اشنایدر الکتریک با موقعیت کلید در هر جهتXB4BG03..
نمايش 1 تا 20 از 27 (2 صفحه)
نقد و بررسی

سلکتور سوئیچ از جمله وسایل فرمان است که به وسیلۀ دست کنترل می شود. سلکتور سوئیچ اشنایدر الکتریک دارای دو وضعیت بازگشت فنری به وسط و وضعیت ماندگار است که اکثراً به صورت دو حالته یا سه حالته ساخته می شوند. سلکتور سوئیچ هایی را که با چرخاندن کلید می توان حالت آن ها را در شرایط کار یا قطع به صورت پایدار نگاه داشت، سلکتور سوئیچ کلیددار می گویند.

سلکتور سوئیچ یک تجهیز الکترومکانیکال است که می تواند جریان الکتریکی درمدار و یا به عبارتی جریان های محدود در مدار را به صورت دستی قطع و وصل کند. این تجهیز گاهی در منابع ولتاژ پله ای به منظور انتخاب ولتاژ متفاوت برای خروجی کاربرد دارد.

تفاوت سلکتور سوئیچ حالت ماندگار و مدل بازگشت فنری

سلکتور سوئیچ حالت ماندگار در هر وضعیت فرمانی که قرار بگیرد در همان حالت می ماند و به حالت قبلی باز نمی گردد مگر اینکه توسط اپراتور مجدداً فرمان بگیرد. 

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email