الیکا الکتریک
سبد خرید

سلکتور سوئیچ اشنایدر الکتریک

سلکتور سوئیچ از جمله وسایل فرمان است که به وسیلۀ دست کنترل می شود. سلکتور سوئیچ اشنایدر الکتریک دارای دو وضعیت بازگشت فنری به وسط و وضعیت ماندگار است که اکثراً به صورت دو حالته یا سه حالته ساخته می شوند. سلکتور سوئیچ هایی را که با چرخاندن کلید می توان حالت آن ها را در شرایط کار یا قطع به صورت پایدار نگاه داشت، سلکتور سوئیچ کلیددار می گویند.

سلکتور سوئیچ یک تجهیز الکترومکانیکال است که می تواند جریان الکتریکی درمدار و یا به عبارتی جریان های محدود در مدار را به صورت دستی قطع و وصل کند. این تجهیز گاهی در منابع ولتاژ پله ای به منظور انتخاب ولتاژ متفاوت برای خروجی کاربرد دارد.

تفاوت سلکتور سوئیچ حالت ماندگار و مدل بازگشت فنری

سلکتور سوئیچ حالت ماندگار در هر وضعیت فرمانی که قرار بگیرد در همان حالت می ماند و به حالت قبلی باز نمی گردد مگر اینکه توسط اپراتور مجدداً فرمان بگیرد. 

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BD21
   سلکتور سوئيچ دو حالته اشنایدر   سلکتور سوئیچ دو حالته ماندگار یا کلید گردان از انواع کلیدهای فرمان است، به صورت پله ای عمل می کند و بسته به نوع طراحی مدار هر کنتاکت وارد مدار می شود. انواع سلکتور سوئیچ های طراحی شده توسط اشنایدر الکتریک در چهار نوع فلزی، باکالیت، چراغ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BD33
 سلکتور سوئیچ از استوانه ای تشکیل شده است که حول محور خود می چرخد و زبانه های داخلی کلید را جابه جا می کند. در واقع زبانه کنتاکت های متحرک (پلاتین) را به کنتاکت های ثابت، متصل و يا آنها را از هم جدا می کند.   کاربرد سلکتور سوئیچ   از اين نوع کلیدها..
195,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BD25
   سلکتور سوئیچ    سلکتور سوئيچ دو حالته با عملکرد ماندگار به منظور اعمال فرمان طراحی شده است. مفهوم ماندگار بود سلکتور این است که در هر وضعیت فرمانی که قرار بگیرد در همان حالت می ماند و به حالت قبلی باز نمی گردد مگر این که توسط اپراتور مجدداً فرمان بگیرد.     سل..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BG21
سلکتور سوئیچ های اشنایدر الکتریک از کلیدهای صنعتی هستند که در انواع دو حالته و سه حالته، بازگشت فنری و حالت ماندگار، کلید دار و بدون کلید، چراغ دار یا بدون چراغ و فلزی یا باکالیت طراحی، تولید و ارائه شده اند.سلکتور سوئیچ که از جمله کلیدهای فرمان به شمار می آید، معمولاً زمانی استفاده..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XB4BG03
سلکتور سوئيچ کليددار سه حالته ماندگار اشنایدر الکتریک با موقعیت کلید در هر جهتXB4BG03..
نمايش 1 تا 20 از 25 (2 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email