الیکا الکتریک
سبد خرید

لیمیت سوئیچ اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKM102
کاربرد لیمیت سوئیچ اشنایدر   کاربرد لیمیت سوئیچ ها مختلف است و ویژگی های منحصر به فردی دارند که باعث می شود در محیط های مختلف قابل استفاده باشند برای نمونه این ویژگی ها عبارتند از استحکام، نصب آسان و اطمینان به عملکرد آنها.   لیمیت سوئیچ ها وضعیت های گوناگون اجسام را بازش..
1,000,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKM106
 لیمیت سوئیچ فلزی آنتنی لیمیت سوئیچ فلزی آنتنی با نام اختصاری XCKM به منظور کنترل حرکت به کار می رود. عملکرد این محصول به صورت فنری است. عملکرد فنری لیمیت سوئیچ اشنایدر الکتریک به کنترل بیشتر در خطوط تولید کمک می کند.   لیمیت سوئیچ ها از دسته کلیدهای فرمان به شمار می آیند..
940,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKM110
لیمیت سوئیچ فلزی فشاری اشنایدر الکتریک   لیمیت سوئیچ فلزی فشاری اشنایدرالکتریک با نام اختصاری XCKM و ولتاژ 300 ولت به منظور کنترل حرکت مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول یکی از انواع لیمیت سوئیچ اشنایدر است و دارای دو کنتاکت 1NC+1NO است. جنس بدنۀ این محصول فلزی و از آلیاژ زاماک ..
1,120,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKM115
لیمیت سوئیچ قرقره ای   لیمیت سوئیچ فلزی با سَری قرقره ای از انواع لیمیت سوئیچ اشنایدر است که به منظور کنترل حرکت استفاده می گردد. نصب این لیمیت سوئیچ برای راه اندازی از طریق بدنۀ آن صورت گرفته و همچنین حرکت سَری آن به صورت چرخشی است.نصب اهرم ها و سری چرخشی لیمیت سوئیچ اشنایدرد..
1,130,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKM121
کلید محدود کننده (لیمیت سوئیچ یا میکروسوئیچ)  ساختمان این کلید مانند شستی بوده و توسط سیستم متحرک به آن نیروی فشار وارد شده و یا کشیده می شود. به همین دلیل سر اهرم متحرک لیمیت سوئیچ اشنایدر به فرم های مختلف ساده، قرقره ای، گلوله ای و غیره است. در میکروسوئیچ نیز مانند شستی یا پوش ب..
990,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKJ10541
لیمیت سوئیچ فلزی قرقره ایلیمیت سوئیچ فلزی قرقره ای با طول قابل تغيير از سری محصولات OsiSense XC اشنایدر الکتریک است. کیفیت ساخت بدنه، قابلیت تعویض سریع سری های لیمیت سوئیچ، دوره عمر طولانی، قابلیت جوابدهی در محیط های حتی با شدت آلودگی زیاد به علت داشتن درجه IP بالا (IP65) و چندین خصوصیت دیگر، ای..
1,860,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKJ10511
لیمیت سوئیچ و کاربرد آنلیمیت سوئیچ های اشنایدر یا سوئیچ های محدود کننده معمولاً برای فرمان های مکانیکی یا محدود کردن حرکت فیزیکی دستگاه ها به کار می روند. ساختمان خارجی لیمیت سوئیچ ها متفاوت بوده و بسته به چگونگی استفاده در یک سیستم مکانیکی انتخاب می شوند. جنس بدنۀ این نمونه لیمیت سوئیچ فلزی و د..
1,920,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKMR54D1
انواع لیمیت سوئیچ· کلید محدود کنندۀ فشاری انتهایی· کلید محدود کنندۀ قرقره ای· کلید محدود کنندۀ قرقره ای از راست· کلید محدود کنندۀ قرقره ای یک طرف از چپ· کلید محدود کنندۀ قرقره ای دو طرفه· کلید محدود کنندۀ..
5,250,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCRT115
لیمیت سوئیچ فلزی   کلمۀ میکروسوئیچ برای شستی و کلید های کوچک به کار برده می شود ولی برای شستی های بزرگ از کلمۀ لیمیت سوئیچ استفاده می شود.   علامت اختصاری لیمیت سوئیچ ها تقریباً مشابه شستی های معمولی است و تنها فرق آن علامت دایره ای کوچک در بالای شستی است...
6,290,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKN2102P20
لیمیت سوئیچ قرقره ای  لیمیت سوئیچ پلاستیکی قرقره ای فشاری با نام اختصاری XCKN با عملکرد قرقره ای فشاری برای کنترل حرکت به کار می رود. این محصول دارای دو کنتاکت کمکی 1NC+1NO است و دو پل دارد. نوع حرکت سَری این لیمیت سوئیچ خطی بوده که نوع حرکت آن دو طرفه و به صورت حرکت رو به جلو است. XCKN با ..
398,000 تومان
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKN2118P20
تفاوت عملکرد لیمیت سوئیچ و پوش باتن   میکروسوئیچ نیز مثل شستی های قطع و وصل (استارت-استوپ) به کنتاکتور فرمان می دهد و تنها فرق آن با شستی معمولی در روش فرمان دادن است. شستی ها معمولاً به وسیلۀ انگشتان دست انسان فرمان می گیرند اما میکروسوئیچ به وسیلۀ حرکت مکانیکی خود دستگاه یا ماشین فرم..
398,000 تومان
نمايش 1 تا 20 از 23 (2 صفحه)
نقد و بررسی

از ليمیت سوئيچ اشنایدر الکتریک در مدارهای فرمان برای كنترل و محدود كردن حركت قسمت های مكانيكی، تغيير جهت حركت و به عنوان كليد برای قطع يا وصل استفاده می شود. ساختمان این کلید مانند شستی یا پوش باتن بوده و توسط سیستم متحرک متصل به آن نیروی فشار وارد می شود. در لیمیت سوئیچ مانند شستی با برطرف شدن نیروی مکانیکی وارد بر اهرم آن، مجدداً انرژی ذخیره شده در فنر لیمیت سوئیچ، آن را به حالت اول بر می گرداند.

سوال های پرتکرار

لیمیت سوئیچ های اشنایدر از کلیدهای فرمان هستند که مانند شستی های استپ و استارت به مدارها فرمان می دهند و تنها فرق آن با استپ استارت های معمولی در طریقۀ فرمان دادن به آن ها است. از لیمیت سوئیچ در مدارهای فرمان برای کنترل و محدود کردن حرکت قسمت های مکانیکی، تغییر جهت حرکت و در تایمرها، شناورها و ... به عنوان کلید برای قطع و وصل استفاده می شود. ساختمان خارجی لیمیت سوئیچ ها متفاوت بوده و بسته به چگونگی استفاده در یک سیستم مکانیکی انتخاب می شوند. انواع لیمیت سوئیچ اشنایدر شامل لیمیت سوئیچ با اهرم قرقره ای، لیمیت سوئیچ با اهرم فشاری، لیمیت سوئیچ با اهرم آنتنی و لیمیت سوئیچ با اهرم غلطکی است.

لیمیت سوئیچ یک وسیلۀ مکانیکی و از جمله کلیدهای فرمان است که با اتصال فیزیکی، حضور یک شی را آشکار می کند. یک لیمیت سوئیچ معمولاً شامل بدنه و محرک است. بدنه حاوی مدارات الکتریکی برای قطع یا وصل مدارات دیگر است. لیمیت سوئیچ ها با توجه به مکان کاربرد، محرک های مختلفی دارند. نوع استاندارد غلطکی برای کارهای چرخشی کاربرد دارد. نوع انشعابی یا چنگالی باید به صورت دستی بعد از هر عملکرد به جای اولش برگردد. لیمیت سوئیچ ها شامل کلید محدود کنندۀ فشاری انتهایی، کلید محدود کنندۀ قرقره ای، کلید محدود کنندۀ قرقره ای از راست، کلید محدود کنندۀ قرقره ای یک طرف از چپ، کلید محدود کنندۀ قرقره ای دو طرفه و کلید محدود کنندۀ آنتنی دو طرفه هستند. بسیاری از لیمیت سوئیچ ها محرک گذرا دارند یعنی با وجود نیروی خارجی عمل می کنند و با برداشتن نیرو آزاد می شوند. بعضی از لیمیت سوئیچ ها مانند چنگالی با وارد شدن فشار در همان موقعیت می مانند و تا زمانی که نیرویی در جهت مخالف وراد نشود، آزاد نمی شوند. بدنه لیمیت سوئیچ ها از یک کنتاکت NC و یک کنتاکت NO تشکیل شده است. فنر Snap ارتباط مستقیم با محرک داشته و باعث عمل کردن کنتاکت ها می گردد. فنر برگشتی، هنگام عدم وجود محرک خارجی، کنتاکت ها را به حالت اول برمی گرداند.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email