الیکا الکتریک
سبد خرید

رله ضربه ای اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9C30211
رله ضربه ای یک رله حافظه دار است که وضعیت قبلی خود را حتی با قطع برق حفظ می کند. معمولاً رله های دیگر با قطع برق به حالت اولیه باز می گردند.با استفاده از این نوع رله ها، هر بار کلید یا شستی را فشار می دهیم، اگر رله قبلاً باز بوده، بسته می شود و برعکس. شماتیک رله ضربه ای:شماتیک رله ض..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9C30811
رله های ضربه ای اشنایدر TLI Changeover   رله های ضربه ای اشنایدر الکتریک امکان کنترل از راه دور مدار را می دهند:· به وسیله دستور ضربه ای· از نقاط کنترلی متفاوت   رله های ضربه ای برای کنترل مدارهای مقاومتی (لامپ های التهابی (معمولی)، لامپ های هال..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9C30812
   رله ضربه ای اشنایدر الکتریک مکانیزم ساده ای دارد. یک بوبین با هسته آهنی، یک اهرم، یک زائده پلاستیکی، یک چرخ دنده و یک کنتاکت قطع و وصل اجزای تشکیل دهندۀ رله ضربه ای هستند. رله بدین صورت کار می کند. زمانی که ولتاژ به بوبین می رسد، بوبین فعال شده و می تواند اهرم را به سمت هسته خود بکشاند...
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: A9C30815
 رله ضربه ای 16 آمپر اشنایدر با کد فنی A9C30815 و نام اختصاری Acti 9 iTL به منظور کنترل از راه دور و دستی مدار فرمان مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از خصوصیات فنی این محصول شامل:نام اختصاری: ITLiتعداد پل: 2تعداد کنتاکت: 1NO+1NCجریان نامی پیوسته: 16 آمپرولتاژ کاری: 250 ولت &..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
نقد و بررسی

رله ضربه ای شامل یک بوبین و یک اهرم در بالای بوبین است. کنتاکت این رله با اتصال برق به بوبین آن، وصل می شود و با قطع ولتاژ بوبین باز هم کنتاکت وصل است. وقتی دوباره ولتاژ بوبین وصل می شود کنتاکت رله قطع خواهد شد.

رله ضربه ای اشنایدر الکتریک جهت محدود کردن عملکرد سیستم روشنایی به یک مدت زمان مشخص و کاهش مصرف انرژی و امکان اتصال چندین شاسی جهت کنترل روشنایی راه پله ها و پارکینگ استفاده می شود.

رله ضربه ای با نام های رله راه پله و ایمپالس رله (Impulse Relay) نیز شناخته شده و در بازار عرضه می شود. این رله ها در دو نوع تک پل و دو پل در شرکت اشنایدر الکتریک ساخته و عرضه می شوند.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email