الیکا الکتریک
سبد خرید

لیمیت سوئیچ اشنایدر الکتریک

برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKM102
لیمیت سوئیچ فلزی قرقره ای فشاریXCKM102          کاربرد لیمیت سوئیچکاربرد لیمیت سوئیچ ها مختلف است و ویژگی های منحصر به فردی دارند که باعث می شود در محیط های مختلف قابل استفاده باشند برای نمونه این ویژگی ها عبارتند از استحکام، نصب آسان و اطم..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKM106
لیمیت سوئیچ فلزی آنتنی XCKM106       لیمیت سوئیچ فلزی آنتنی لیمیت سوئیچ فلزی آنتنی با نام اختصاری XCKM به منظور کنترل حرکت به کار می رود. عملکرد این محصول به صورت فنری است. عملکرد فنری لیمیت سوئیچ اشنایدر الکتریک به کنترل بیشتر در خطوط تولید کمک..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKM110
لیمیت سوئیچ فلزی فشاری XCKM110     لیمیت سوئیچ فلزی فشاری اشنایدر الکتریک   لیمیت سوئیچ فلزی فشاری اشنایدرالکتریک با نام اختصاری XCKM و ولتاژ 300 ولت به منظور کنترل حرکتمورد استفاده قرار می گیرد. این محصول دارای دو کنتاکت 1NC+1NO است. جنس بدنۀ ا..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKM115
لیمیت سوئیچ فلزی قرقره ای سَری متحرک با عملکرد زاویه ای  با دو کابل ورودیXCKM115      لیمیت سوئیچ قرقره ای   لیمیت سوئیچ فلزی با سَری قرقره ای به منظور کنترل حرکت استفاده می گردد. نصب این لیمیت سوئیچ برای راه اندازی از طریق بدنۀ آن صورت گرفته و..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKM121
لیمیت سوئیچ فلزی قرقره ای فشاری با عملکرد افقی در یک جهت، XCKM121       کلید محدود کننده (لیمیت سویچ یا میکروسویچ)   از لیمیت سوئیچ در مدارهای فرمان برای کنترل و محدود کردن حرکت قسمت های مکانیکی، تغییر جهت حرکت ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKJ10541
لیمیت سوئیچ فلزی قرقره ای  با طول قابل تغيير و سَری متحرک با عملکرد زاویه ایXCKJ10541       لیمیت سوئیچ فلزی قرقره ایلیمیت سوئیچ فلزی قرقره ای با طول قابل تغيير از سری محصولات OsiSense XC اشنایدر الکتریک است. کیفیت ساخت بدنه، قابلیت تعویض سریع سری ها..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKJ10511
لیمیت سوئیچ فلزی قرقره ای با عملکرد زاويه ایXCKJ10511     لیمیت سوئیچ و کاربرد آنلیمیت سوئیچ ها یا سوئیچ های محدود کننده معمولاً برای فرمان های مکانیکی یا محدود کردن حرکت فیزیکی دستگاه ها به کار می روند. ساختمان خارجی لیمیت سوئیچ ها متفاوت بوده و بسته به چگونگی است..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKMR54D1
لیمیت سوئیچ فلزی با سری ميله ای مربعیXCKMR54D1     انواع لیمیت سوئیچ·         کلید محدود کنندۀ فشاری انتهایی·         کلید محدود کنندۀ قرقره ای·  ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCRT115
لیمیت سوئیچ فلزی   کلمۀ میکروسوئیچ برای شستی و کلید های کوچک به کار برده می شود ولی برای شستی های بزرگ از کلمۀ لیمیت سوئیچ استفاده می شود.   لیمیت سوئیچ ها مانند شستی های استپ و استارت به مدارها فرمان می دهند و تنها فرق آن با استپ استارت های معمولی در طریقۀ فرمان دادن به ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKN2102P20
لیمیت سوئیچ پلاستیکی قرقره ای فشاریXCKN2102P20     لیمیت سوئیچ قرقره ای  لیمیت سوئیچ پلاستیکی قرقره ای فشاری با نام اختصاری XCKN با عملکرد قرقره ای فشاری برای کنترل حرکت به کار می رود. این محصول دارای دو کنتاکت کمکی 1NC+1NO است و دو پل دارد. نوع حرکت سَری این ..
برند: اشنایدر الکتریک کد فنی: XCKN2118P20
لیمیت سوئیچ پلاستيکی قرقره ای با عملکرد زاويه ای  XCKN2118P20     لیمیت سوئیچ و میکروسوئیچ   میکروسوئیچ نیز مثل شستی های قطع و وصل (استارت-استوپ) به کنتاکتور فرمان می دهد و تنها فرق آن با شستی معمولی در روش فرمان دادن است. شستی ها معمولاً به وسیلۀ انگشت..
نمايش 1 تا 20 از 23 (2 صفحه)

از ليمیت سوئيچ اشنایدر الکتریک در مدارهای فرمان برای كنترل و محدود كردن حركت قسمت های مكانيكی، تغيير جهت حركت و به عنوان كليد برای قطع يا وصل استفاده می شود. ساختمان این کلید مانند شستی یا پوش باتن بوده و توسط سیستم متحرک متصل به آن نیروی فشار وارد می شود. در لیمیت سوئیچ مانند شستی با برطرف شدن نیروی مکانیکی وارد بر اهرم آن، مجدداً انرژی ذخیره شده در فنر لیمیت سوئیچ، آن را به حالت اول بر می گرداند.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Email